YANLIŞ TESPİTLE GEÇEN SERÜVENIM

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Yorgungenc0
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

YANLIŞ TESPİTLE GEÇEN SERÜVENIM

Mesaj gönderen Yorgungenc0 »

Herkese selam.Daha once yazmistim hikayemi.Simdi devaminda yasadiklarimdan bahsetmek istiyorum.Doktorlar prostatit degerlendirmiyor hic ultrason çekiyorlar prostatin cok kucuk sorun yok diyorlar kucuk demek prostatit degil demek mi.En buyuk sikayetim sik idrar o yuzden doktorlar mesane sendromlari olarak degerlendiriyor.Ilk defa mesane icin agir bi ilac basliyorum.Ama farkli seyler de var ben prostatitmiyim?

Sık idrar ;en kötüsü bu sogukta 15 20 dkya bir tuvalete gitmek istiyosun
Yanma ;dışkilama ve boşalmadan sonra oluyor (nadir)
Mesane de ağrı
Mesane de kasilma
Bazen testis ile makat arasi sag kasigimin orasi saha cok igne bicak batmasi
Sperm rengi sarımsı olabilir mi idrar mi karisiyor buna buda ayri bi konu

Sicak ortamda sikayetlerim cok azalirken sogukta aksine deli alevleniyor ozellikle sık idrar

Birde sigara icen arkadaslar icin onemli bi tespitte bulundum.Sigara bu isi uzun vadede alevlendiriyor gibi geldi.Simdi idrar hissim ve agrim var o an sogukta 1 sigara iciyorum bi anda bu semptomlar yok oluyor 20 dk sonra yine gelen semptomlar 1 sigara daha yine gidiyir.Ama uzun vadede git git mesanede agri artiyor.
Buda boyle bi tespitim su parmak muayenesini yaptirip sivida lokosite baktirmak istiyorum ama nasil yapcaz bakalim