Zafer oyman muayene ücreti

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Zafer oyman muayene ücreti

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

scream1717 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
kadir yazdı:Kardesim ben seni banlamadım... senin bir yanlişın var. Niye banlayayim ben seni? Mesajini simdi gordum. Burası kronik prostatit hastalarınin iyiligi icin hakaret ve iftira atmadan hertürlü yorumu yapan kisilere acık bir platformdur. Ben burada bir cok kereler paylasimda bile bulundum sadece forumdaki drlara kalmayin farkli drlar arastirin... fayda gordugunuz hangi dr varsa burada paylasin diye. Sizdeki bu önyargıyı ben anlamis degilim. Anlasilan siz daha once banlanan birilerinin etkisinde kalmişsıniz..yada eski banlananlardan birisisiniz. Ben 7/24 burada degilimki aninda size donüş yapayim? Bu beni suclayan yazınizi yazmadan önce buradan siteye giriste bir problem yasiyorum deseydiniz bu yersiz suçlamayi yapmamiş olacaktiniz. Ayrıca seni banlasaydım, o "mesajimi begenmedi" dedigin mesajida silerdim. Siz bir insanla ilgili bir olayı iyice sorup sorusturmadan direk klavye kolayciligina kaçarak o insana camur atma yolunu sectiyseniz ben sizi önce allaha, sonra forum sakinlerine birakiyorum.
bunların hayatı birilerine çamur atmak üzerine kurulu kadir abi. adam banlanmamış ama banlandım diyebiliyor. ayrıca arkadaşlar sadece muayene ücretlerine mi zam geldi? türkiye'de ekonomi battı. milletin cebinde ekmek alacak parası yok. parası olmayan devlet hastanelerine gidebilir. ben şahsen öyle yapıyorum.
90 liralık ilacı 700 e satmaya ne diyorsunuz peki
o ne demek anlamadım? ilacı eczane satmıyor mu? konu ile ne alakası var?
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

ABittersweetLi yazdı:
scream1717 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
bunların hayatı birilerine çamur atmak üzerine kurulu kadir abi. adam banlanmamış ama banlandım diyebiliyor. ayrıca arkadaşlar sadece muayene ücretlerine mi zam geldi? türkiye'de ekonomi battı. milletin cebinde ekmek alacak parası yok. parası olmayan devlet hastanelerine gidebilir. ben şahsen öyle yapıyorum.
90 liralık ilacı 700 e satmaya ne diyorsunuz peki
Eczane eşinin değil mi? Gidip o eczaneden al gel diyor o eczane de 700 lira istemiş kişiden o yüzden yani
ABittersweetLi

scream1717 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
scream1717 yazdı: 90 liralık ilacı 700 e satmaya ne diyorsunuz peki
Eczane eşinin değil mi? Gidip o eczaneden al gel diyor o eczane de 700 lira istemiş kişiden o yüzden yani
başka eczanede 90 lira olan bir ilaç bu eczanede 700 tl mi? hangi ilaçmış o merak ettim. prostatit tedavisi için kullanılan o kadar pahalı bir ilaç duymadım daha önce. markası nedir? fiş var mı? kim almış? karşılaştırma yapalım hemen.
scream1717

scream1717 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
scream1717 yazdı: 90 liralık ilacı 700 e satmaya ne diyorsunuz peki
Yukarıda yazmış birisi ona istinaden dedim.. Yukarıya bakabilirsin
luksorin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen luksorin »

İnternette daha uygun fiyata var, dilerseniz oradan alabilirsiniz demişti eczane. 700 TL biraz fazlasymış sanırım ama ben hiç o kadar ödemedim. Eczanede fiyatlar aynıdır genelde.
ABittersweetLi

scream1717 yazdı:
scream1717 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
Yukarıda yazmış birisi ona istinaden dedim.. Yukarıya bakabilirsin
kimse 90 liralık ilacı 700 istediler diye yazmamış. sen yanlış okumuşsun. ayrıca bazı kişilerin muayene ücretleri farklı olabilir. kimi devlet sigortalı kimi özel sigortalı kimi sigortasız. o nedenle fiyatlar değişebilir. tabii ki de enflasyon çok arttı. her şeye yüzde yüzden az olmamak üzere zam geldi. bunda yapacak bir şey yok. gecen sene alacağınız bir arabanın fiyatı 3-4 katına çıkmış. hayat pahalılaşıyor. bu hastalıkta özele giderseniz pahalı. devlet doktorlarına gitmeye çalışın.
scream1717

Başka başlıkta yazılmış cinsellik ve penis geri çekilmesi başlığında onunla karıştırmışım. Ayrıca muayene ücretine birşey demedim sadece ilaç konusundan bahsediyorum. Zaten bende zafer oynana gideceğim 1 2 ay içinde
hakan5781

Mesaj gönderen hakan5781 »

Arkadaşlar Ankara'nın çok bilindik bir özel Hastanesi'nde doç doktora muayene oldum tamamlayıcı sağlık sigortam var kadir abi prostat sıvısı çok önemli diyince aradım sıvıya bakıyormusunuz diye sordum öyle gittim ne desede ödeyecektim prostat masajı sonrasında sıvı tahlili için sadece 15 TL ödedim oda katılım payı üç farklı antibiyotik kullanıyorum devlet karsılıyor biri dört kutu onun sadece bir kutusunu devlet karsıladı diğer üç kutuyu yazdırabilirdim ama uğraşmadım tedavi de çok iyi gidiyordu ağrı sızı bitmişti ama iki gün önce covid oldum sanırım bağışıklık düştü peniste ağrı ve idrar sonrası yanma tekrar başladı tedavinin tam ortasındayım ilaçlara devam ediyorum bu siteden de bahsettim biliyorum girme moralini bozar adamlar makattan antibiyotik tedavisi falan yazmışlar çok tehlikeli dedi umutsuz olma dedi tedavide başarılı olursam isminide yazarım uzun lafın kısası Allah iyi insanlarla karşılaştırsın bu işi ticarete çevirenlerden uzak durun bir ay önce yine çok ünlü bir hastanenin doktoru tedavin yok alevlenirse gel antibiyotik yazıyım dedi gönderdi gittiğim doktor doğru tedaviyi verirmi bilemem ama düzgün insan olduğu kesin tedavi başarılı olursa isminide burada paylaşırım umutsuz olmayın elbet geçecektir bu hastalık
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

hakan5781 yazdı:Arkadaşlar Ankara'nın çok bilindik bir özel Hastanesi'nde doç doktora muayene oldum tamamlayıcı sağlık sigortam var kadir abi prostat sıvısı çok önemli diyince aradım sıvıya bakıyormusunuz diye sordum öyle gittim ne desede ödeyecektim prostat masajı sonrasında sıvı tahlili için sadece 15 TL ödedim oda katılım payı üç farklı antibiyotik kullanıyorum devlet karsılıyor biri dört kutu onun sadece bir kutusunu devlet karsıladı diğer üç kutuyu yazdırabilirdim ama uğraşmadım tedavi de çok iyi gidiyordu ağrı sızı bitmişti ama iki gün önce covid oldum sanırım bağışıklık düştü peniste ağrı ve idrar sonrası yanma tekrar başladı tedavinin tam ortasındayım ilaçlara devam ediyorum bu siteden de bahsettim biliyorum girme moralini bozar adamlar makattan antibiyotik tedavisi falan yazmışlar çok tehlikeli dedi umutsuz olma dedi tedavide başarılı olursam isminide yazarım uzun lafın kısası Allah iyi insanlarla karşılaştırsın bu işi ticarete çevirenlerden uzak durun bir ay önce yine çok ünlü bir hastanenin doktoru tedavin yok alevlenirse gel antibiyotik yazıyım dedi gönderdi gittiğim doktor doğru tedaviyi verirmi bilemem ama düzgün insan olduğu kesin tedavi başarılı olursa isminide burada paylaşırım umutsuz olmayın elbet geçecektir bu hastalık
Geçmiş olsun kardeşim ankarada Hagi doc. Dr gittin eğer seni dinleyip tedavine yardımcı olduysa bırakma onu çoğu doktor ilgilenmiyor çünkü
krnkprsttt

Mesaj gönderen krnkprsttt »

arkadaşlar selamlar geçmiş olsun, kadir abi senden ricam bu mesajımı okuyorsan cevaplarsan sevinirim. ben iyileşme aşamasında mıyım tam anlam veremedim. tekrardan bir zafer hocaya gideceğim bakalım. ben de nonbakteriyel prostatit var 2021 nisandan bu yana. şu an idrar sıklığı ara sıra canımı sıkıyor sadece. diğer semptomlar geçti neredeyse. bir de pantolon giyince sanki pişik olmuş gibi bir his veriyor. yalnız bi iki aydır sabah kalktıgımda derin nefes alırken böbreklere dogru mu tam anlam veremediğim bir agrı var sırtta hafif. uyandıktan sonra geçiyor şöyle bi saat sonra gibi. ilk sabah kalktıgımda hissediyorum sonrasında olmuyor. bu durum acaba idrarın böbreklere doğru gitmesinden kaynaklı mı tam anlayamadım. kan testi yaptırdım bir sıkıntı var mı diye hem hormonlar hem kan temiz çıktı. bu durumla karşılaşan var mıdır acaba?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

hakan5781 yazdı:Arkadaşlar Ankara'nın çok bilindik bir özel Hastanesi'nde doç doktora muayene oldum tamamlayıcı sağlık sigortam var kadir abi prostat sıvısı çok önemli diyince aradım sıvıya bakıyormusunuz diye sordum öyle gittim ne desede ödeyecektim prostat masajı sonrasında sıvı tahlili için sadece 15 TL ödedim oda katılım payı üç farklı antibiyotik kullanıyorum devlet karsılıyor biri dört kutu onun sadece bir kutusunu devlet karsıladı diğer üç kutuyu yazdırabilirdim ama uğraşmadım tedavi de çok iyi gidiyordu ağrı sızı bitmişti ama iki gün önce covid oldum sanırım bağışıklık düştü peniste ağrı ve idrar sonrası yanma tekrar başladı tedavinin tam ortasındayım ilaçlara devam ediyorum bu siteden de bahsettim biliyorum girme moralini bozar adamlar makattan antibiyotik tedavisi falan yazmışlar çok tehlikeli dedi umutsuz olma dedi tedavide başarılı olursam isminide yazarım uzun lafın kısası Allah iyi insanlarla karşılaştırsın bu işi ticarete çevirenlerden uzak durun bir ay önce yine çok ünlü bir hastanenin doktoru tedavin yok alevlenirse gel antibiyotik yazıyım dedi gönderdi gittiğim doktor doğru tedaviyi verirmi bilemem ama düzgün insan olduğu kesin tedavi başarılı olursa isminide burada paylaşırım umutsuz olmayın elbet geçecektir bu hastalık
Çok iyi kardesim, demekki arastirinca bulunuyormuş.. tabiki paylasabilirsin fayda gordukten sonra dru ve hastaneyi.
ozankizil

Mesaj gönderen ozankizil »

krnkprsttt yazdı:arkadaşlar selamlar geçmiş olsun, kadir abi senden ricam bu mesajımı okuyorsan cevaplarsan sevinirim. ben iyileşme aşamasında mıyım tam anlam veremedim. tekrardan bir zafer hocaya gideceğim bakalım. ben de nonbakteriyel prostatit var 2021 nisandan bu yana. şu an idrar sıklığı ara sıra canımı sıkıyor sadece. diğer semptomlar geçti neredeyse. bir de pantolon giyince sanki pişik olmuş gibi bir his veriyor. yalnız bi iki aydır sabah kalktıgımda derin nefes alırken böbreklere dogru mu tam anlam veremediğim bir agrı var sırtta hafif. uyandıktan sonra geçiyor şöyle bi saat sonra gibi. ilk sabah kalktıgımda hissediyorum sonrasında olmuyor. bu durum acaba idrarın böbreklere doğru gitmesinden kaynaklı mı tam anlayamadım. kan testi yaptırdım bir sıkıntı var mı diye hem hormonlar hem kan temiz çıktı. bu durumla karşılaşan var mıdır acaba?
Geçmiş olsun, kullandığınız ilaç kür vs var ise burda paylaşır mısınız? bende özellikle gece azar azar sık idrar var, Dr yazdı, Xatral ve avodart kullanıyorum, biraz azaldı ama hala çok rahatsız edici seviyede.
krnkprsttt

Mesaj gönderen krnkprsttt »

ben şu ara sadece yediklerime dikkat ediyorum, haşlanmış brokkoli ve karnabahar yiyorum, bol kabak çekirdeği ve kuruyemişlerle, ham bal, çinko takviyesi ve yaban mersini (cranberry) alıyorum günlük. sabahları sıcak limonlu su, ve arada kereviz tohumu çayı. hala tam eskisi gibi değilim ama rahatım şu aralar sık idrar bazen rahatsız etse de.
konya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen konya »

Zafer hocaya sürekli giden arkadaşlar tedavisi ortalama kaç kür sürüyor? Kürler arasında antibiyotiğe ara veriyor mu? Kültüre göre gitmediği için genellikle hangi antibiyotikleri reçete ediyor. Ben devlet hastanesinde bir doktor buldum tedavide Zafer hoca gibi prostat sıvısında lökosit üzerinden gideceğiz. Kendi alacak sıvıyı ve cam lama damlatıp bakacak. Ben de ilaç olarak Zafer hocanın kürlerini yazdirayim diyorum.
Ahbikurtulsam25

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

konya yazdı:Zafer hocaya sürekli giden arkadaşlar tedavisi ortalama kaç kür sürüyor? Kürler arasında antibiyotiğe ara veriyor mu? Kültüre göre gitmediği için genellikle hangi antibiyotikleri reçete ediyor. Ben devlet hastanesinde bir doktor buldum tedavide Zafer hoca gibi prostat sıvısında lökosit üzerinden gideceğiz. Kendi alacak sıvıyı ve cam lama damlatıp bakacak. Ben de ilaç olarak Zafer hocanın kürlerini yazdirayim diyorum.
Konyada mi bu doktor ve hastane? Bilgi verebilir misin
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

fito1907 yazdı:Prostat masajına o kadar para vermeyin Sovyet ülkelerinde devlet hastanelerinde ücretsiz yapılan uygulama cüneyt sevinç araştırın prostat masajı için birisinden duymuştum iki seans 350 almış öyle yazmıştı.
Ben ona masaj yaptirdim şikâyetlerim 5 katina cıktı
Eskihasta

clark yazdı:
mycoplasma yazdı:ücretler neden değişiyor kişiden kişiye?
Kişiden kişiyeyi bırak muayeneden muayeneye de değişiyor. Ben 3 sene önce gitmiştim en son ama o zamanlar da farklı farklı ücretler alıyordu.
Bir muyenede 100 alıyorsa sonrakinde 150 daha sonra tekrar 100 falan gibi.
Prostat "masajı" yapan doktor çok az olduğu için yapanlar sonuna kadar bundan istifade etmeye çalışıyor diyelim biz bu olaya.
Prostat masaji fiyatını doktor degil hastane belirler orasi doktorun kliniği degil bir kurum ordaki ücreti doktorun belirlemesi imkansiz.
Eskihasta

scream1717 yazdı:Başka başlıkta yazılmış cinsellik ve penis geri çekilmesi başlığında onunla karıştırmışım. Ayrıca muayene ücretine birşey demedim sadece ilaç konusundan bahsediyorum. Zaten bende zafer oynana gideceğim 1 2 ay içinde
Sen hem hocanın yanına gidicem diyorsun hemde eczane eşinin vs diosun.Arkadaslar zafer oyman'in tedavisi ampirik tedavidir deneme yanilma yontemi gibi de gelebilir size iyi gelen antibiyotiği bulana kadar ustune basar olayın veben ve Kadir abi gibi disardan baska takviyeler araştırıp (ben çoğunu kadir abi den ogrendim) iyilesen bir sürü hastası vardır.Senin yaptırdığın prostat masajından cok aklınıza takıyorlarsa soyleyim zafer hoca 25-30tl gibi bir ucret alıyor gerisini hastane aliyor ve ücreti de hastane belirliyor.Eski beri medicana ya giderim sahibini dolayli yonlerden tanıyorum yani buyuk hissesinin sahibini o yuzden de konuyu biliyorum kimine bu tedavi yarar kimine yaramaz yada kimi begenir kimi begenmez veya dogru bulmaz.
Bu hastalıkta zaten nuks illaki oluyor %90 2 sene unutursun hop 3.sene nuks olur ben iyilestikten sonra bir çok kez nuks yaşadım bu diyabet veya kalici romatizma hastalığı gibi sizinle yaşayan bir illet ama cok daha ağır hastaliklar var kroniklesip süründuren o hastaliklar arasinda ilk 10 a girmez onuda söyleyim çünkü ne olursa olsun atak döneminden sonra ki bu kisa bir dönem değil genellikle semptomlar yavaşlar 8 yıldır penisim agiriyor diyen birinin bile bu 8 yilda belki iki sene ağrımıştır ama her yokladiginda bir şeyler söylediği için bu aralıklar unutulur
Istisnalar kayideyi bozmaz tabii.Her nukste bu illetten kurtulamadjm yazip sonra gecince yazmayi birakip diğer nukste tekrar yazıp bunu bir kısır döngüye dönüştüren çok arkadaşımız var.Ayrica kronik prostatit semtomplarina yoğunlaşıp her agriyi veya şikayeti bu hastaliktan bilip diğer konulari atlayan çok arkadaşımız var.Makat sorunları,varikosel,pudental sinir sıkışması vs vs daha çok sıralanır peniste enfeksiyon varsa yada enfeksiyon sonrasi tahribat devam ediyorsa penis geri çekilir ama kasik fıtığındada bu olabilir L4 /L5 disklerinde sinir sıkışması varsa penis ağrısı ağır kaldirmakla beraber normal duzeyin üstünde ağrır.Anksiyete veya psikolojik sorunlarınız varsa sık idrar ve penis ağrısı sikayetleriniz bunu 5 e 10 a katlar bunu zaten norapatik agri kesici yerine agri zamanlarinizda Xanax veya onun benzeri bir ilaç içerseniz anlarsınız agrida azalma olur.Kronik.prostatin üreme olmayan tipinde bu tedaviler veya bu yol haritalari tecrbeyle sabittir ve doğrudur.Ama üreme olan tipinde ise enfeksiyon doktoru ile o bakteriyi öldürmek ve devamindaki doku hasarını gidermek şarttır ureme olmasi durumunda tedavi daha zordur ama daha kalıcıdır ve nuksler sadece lokosit çıkan hastalara göre daha hafif olur yada hiç olmaz.O doktor şöyledir bu doktor böyledir meselesini geçelim burda iyilesenler var iste yazmış millet nasıl iyileştiğini yada baskıladığini hastalığı unutup mastürbasyon,sert ilişki veya baharat gibi nuksu arttıracak seyler yapıp sonra geçmiyor demeklede olmuyor.Nasıl bazı hastaliklarda perhiz veriliyor ve hayat boyu yasaklar konuluyorsa buda malesef böyle bir sey hepimizin hayatttaki zor sınavı bu ne gelirse Hak'tan.Hoca.damdan düşünce demişler doktor çağıralım o da.demiski bana damdan düsen birini çağarın doktor cağırmayin o benim halimden anlar.Ben bu damdan düştüm kalktım ama bazen yine düşüyorum ama kalkmasını biliyorum benimde psikolojim bozuluyor ama diyorum ki sakin ol geçecek yada en kötü kadir abiyi arayıp sohbet ediyorum vs umut.oluyor.Ben en siddetli sekilde yasadim.aklinza gelen butun semptomlar bende vardı.Sabır en büyük ilacı bu hastalığın Allah hepimizin yardımcısı olsun.
secooo

Mesaj gönderen secooo »

scream1717 yazdı:Yakın zamanda başka giden var mı bu 550 TL doğrumu masaj için
masaj 2 ay önce 230 tlydi veya 200
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Eskihasta ne güzel yazmışsın Allah razı olsun
secooo

Mesaj gönderen secooo »

Merhaba dostlar bugun gittim ..Masaj 402 tl net bilmiyorum %80 sağlık sigortam var 50 tl muayne için ödedim..
secooo

Mesaj gönderen secooo »

secooo yazdı:
scream1717 yazdı:Yakın zamanda başka giden var mı bu 550 TL doğrumu masaj için
masaj 2 ay önce 230 tlydi veya 200
bugun gittim 402 tl masaj
secooo

Mesaj gönderen secooo »

Eskihasta yazdı:
scream1717 yazdı:Başka başlıkta yazılmış cinsellik ve penis geri çekilmesi başlığında onunla karıştırmışım. Ayrıca muayene ücretine birşey demedim sadece ilaç konusundan bahsediyorum. Zaten bende zafer oynana gideceğim 1 2 ay içinde
Sen hem hocanın yanına gidicem diyorsun hemde eczane eşinin vs diosun.Arkadaslar zafer oyman'in tedavisi ampirik tedavidir deneme yanilma yontemi gibi de gelebilir size iyi gelen antibiyotiği bulana kadar ustune basar olayın veben ve Kadir abi gibi disardan baska takviyeler araştırıp (ben çoğunu kadir abi den ogrendim) iyilesen bir sürü hastası vardır.Senin yaptırdığın prostat masajından cok aklınıza takıyorlarsa soyleyim zafer hoca 25-30tl gibi bir ucret alıyor gerisini hastane aliyor ve ücreti de hastane belirliyor.Eski beri medicana ya giderim sahibini dolayli yonlerden tanıyorum yani buyuk hissesinin sahibini o yuzden de konuyu biliyorum kimine bu tedavi yarar kimine yaramaz yada kimi begenir kimi begenmez veya dogru bulmaz.
Bu hastalıkta zaten nuks illaki oluyor %90 2 sene unutursun hop 3.sene nuks olur ben iyilestikten sonra bir çok kez nuks yaşadım bu diyabet veya kalici romatizma hastalığı gibi sizinle yaşayan bir illet ama cok daha ağır hastaliklar var kroniklesip süründuren o hastaliklar arasinda ilk 10 a girmez onuda söyleyim çünkü ne olursa olsun atak döneminden sonra ki bu kisa bir dönem değil genellikle semptomlar yavaşlar 8 yıldır penisim agiriyor diyen birinin bile bu 8 yilda belki iki sene ağrımıştır ama her yokladiginda bir şeyler söylediği için bu aralıklar unutulur
Istisnalar kayideyi bozmaz tabii.Her nukste bu illetten kurtulamadjm yazip sonra gecince yazmayi birakip diğer nukste tekrar yazıp bunu bir kısır döngüye dönüştüren çok arkadaşımız var.Ayrica kronik prostatit semtomplarina yoğunlaşıp her agriyi veya şikayeti bu hastaliktan bilip diğer konulari atlayan çok arkadaşımız var.Makat sorunları,varikosel,pudental sinir sıkışması vs vs daha çok sıralanır peniste enfeksiyon varsa yada enfeksiyon sonrasi tahribat devam ediyorsa penis geri çekilir ama kasik fıtığındada bu olabilir L4 /L5 disklerinde sinir sıkışması varsa penis ağrısı ağır kaldirmakla beraber normal duzeyin üstünde ağrır.Anksiyete veya psikolojik sorunlarınız varsa sık idrar ve penis ağrısı sikayetleriniz bunu 5 e 10 a katlar bunu zaten norapatik agri kesici yerine agri zamanlarinizda Xanax veya onun benzeri bir ilaç içerseniz anlarsınız agrida azalma olur.Kronik.prostatin üreme olmayan tipinde bu tedaviler veya bu yol haritalari tecrbeyle sabittir ve doğrudur.Ama üreme olan tipinde ise enfeksiyon doktoru ile o bakteriyi öldürmek ve devamindaki doku hasarını gidermek şarttır ureme olmasi durumunda tedavi daha zordur ama daha kalıcıdır ve nuksler sadece lokosit çıkan hastalara göre daha hafif olur yada hiç olmaz.O doktor şöyledir bu doktor böyledir meselesini geçelim burda iyilesenler var iste yazmış millet nasıl iyileştiğini yada baskıladığini hastalığı unutup mastürbasyon,sert ilişki veya baharat gibi nuksu arttıracak seyler yapıp sonra geçmiyor demeklede olmuyor.Nasıl bazı hastaliklarda perhiz veriliyor ve hayat boyu yasaklar konuluyorsa buda malesef böyle bir sey hepimizin hayatttaki zor sınavı bu ne gelirse Hak'tan.Hoca.damdan düşünce demişler doktor çağıralım o da.demiski bana damdan düsen birini çağarın doktor cağırmayin o benim halimden anlar.Ben bu damdan düştüm kalktım ama bazen yine düşüyorum ama kalkmasını biliyorum benimde psikolojim bozuluyor ama diyorum ki sakin ol geçecek yada en kötü kadir abiyi arayıp sohbet ediyorum vs umut.oluyor.Ben en siddetli sekilde yasadim.aklinza gelen butun semptomlar bende vardı.Sabır en büyük ilacı bu hastalığın Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Bence Zafer hoca samimi bir insan ve hastayı gereksiz yere bi sürü tetbiğe tabii tutmuyor ..
Bıktım artık

Mesaj gönderen Bıktım artık »

Ben 410tl verdim bugün masaj lökosit idrara özel sağlık sigortam var ama karşılamiyor sadece idrarı karşıladı
secooo

Mesaj gönderen secooo »

Turgutkavlak yazdı:
luksorin yazdı:SGK lı olarak en son 5 Ocak ta gittiğimde aşağıdaki şekilde ödemiştim.

290 TL - Muayene
490 TL - Prostat Sıvısı lokosit kontrolü + İdrar Tahlili + Kültür Antibiyogram Testi
400 TL - İlaçlar

Ben dün gittim Lokosit baktırdım 350 tl aldılar. muayne fiyatını bilmiyorum özel sağlık sigortam olduğu için muayne ücreti ödemedim. Sgk sı olmayanlar için fiyatlar farklı sanırım.
lokosit kaç bende bugun gittim .500 mg anti 1 hafta tedavi vermişlerdi..antiden 4 gün sonra lokosit 8 ila 10 cıktı..
5 adet iğne akabinden 14 gun tablet tedavisi verdi