Erektil Disfonksiyon

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mycoplasma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Erektil Disfonksiyon

Mesaj gönderen mycoplasma »

Bu illetle olan surecimde tek nuks yasamistim ve neredeyse 2 seneye yakin bir suredir yuzde 98-99 seviyesinde iyiydim. Tek sorunum idrar sonrasi arada bir iki damlanin arada penis icinde kalmasi ve arada yoklayan ufak sizlamalardi. Bir sekilde kontrol ediyorsun ama bir sure sonra .. Aci da yiyordum, cay kola vs .. de iciyordum. Gecen hafta yeni bir iliskiye basladim, bayagi uzun suren sertlesme yasadim .. Kondom kullandim ama uzun suren sertlesme sonrasinda sanirim prostati fazla uyardim ve ardindan gecen 3 gunde yanmam ve sag testiste hafif agrilar oldu. Dun tekrar iliski yasarken ilk defa sertlesmenin tam olmadigini fark ettim. Gercekten kotu bir durum. Psikolojik mi, yanmalardan oturu mu bilemedim. Kadir Bey ve diger bilgili arkadaslar anladigim kadariyla bu sorunlar baki .. Takviye onerileriniz var mi acaba? Prostattaki yangi sebebiyle bromelain kullanmaya basladim. Bu hafta da belki Zafer Hoca'ya kontrole giderim. Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim. Allah razi olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Erektil Disfonksiyon

Mesaj gönderen kadir »

mycoplasma yazdı:Bu illetle olan surecimde tek nuks yasamistim ve neredeyse 2 seneye yakin bir suredir yuzde 98-99 seviyesinde iyiydim. Tek sorunum idrar sonrasi arada bir iki damlanin arada penis icinde kalmasi ve arada yoklayan ufak sizlamalardi. Bir sekilde kontrol ediyorsun ama bir sure sonra .. Aci da yiyordum, cay kola vs .. de iciyordum. Gecen hafta yeni bir iliskiye basladim, bayagi uzun suren sertlesme yasadim .. Kondom kullandim ama uzun suren sertlesme sonrasinda sanirim prostati fazla uyardim ve ardindan gecen 3 gunde yanmam ve sag testiste hafif agrilar oldu. Dun tekrar iliski yasarken ilk defa sertlesmenin tam olmadigini fark ettim. Gercekten kotu bir durum. Psikolojik mi, yanmalardan oturu mu bilemedim. Kadir Bey ve diger bilgili arkadaslar anladigim kadariyla bu sorunlar baki .. Takviye onerileriniz var mi acaba? Prostattaki yangi sebebiyle bromelain kullanmaya basladim. Bu hafta da belki Zafer Hoca'ya kontrole giderim. Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim. Allah razi olsun.
Nüks yaşamışsıniz, bu nüks sizi psikolojik olarak etkiler kesinlikle. Enfeksiyon bulgusu için bir tahlil yaptirmanizda fayda var...sonuca göre tedavi şekliniz belirlenir.
mycoplasma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mycoplasma »

Kadir Abi tesekkur ederim. Gecen sene de kondomlu tek gecelik bir iliski sonrasinda (uzun ereksiyon sonucu) ayni yangilar olmustu. Akabinde PCR testi ve Zafer Hoca'ya kontrole gitmistim. Bir sey cikmamisti ve 1-2 hafta icinde kendiliginden normale donmustum. Yalniz uzun ereksiyon sanirim prostati etkiliyor.

Kadir Abi senin kullandigin takviyeleri ogrenebilir miyim?

Alkolde cozunmus propolis ve bromelain kullaniyorum. Yanmalar ve prostatin daha az irrite olmasi icin neler onerirsin? Cok tesekkur ederim simdiden.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mycoplasma yazdı:Kadir Abi tesekkur ederim. Gecen sene de kondomlu tek gecelik bir iliski sonrasinda (uzun ereksiyon sonucu) ayni yangilar olmustu. Akabinde PCR testi ve Zafer Hoca'ya kontrole gitmistim. Bir sey cikmamisti ve 1-2 hafta icinde kendiliginden normale donmustum. Yalniz uzun ereksiyon sanirim prostati etkiliyor.

Kadir Abi senin kullandigin takviyeleri ogrenebilir miyim?

Alkolde cozunmus propolis ve bromelain kullaniyorum. Yanmalar ve prostatin daha az irrite olmasi icin neler onerirsin? Cok tesekkur ederim simdiden.
Yazdım kardesim ozelden.