Mesane yanması ve peni ucu yanmasına ne iyi gelir

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Mesane yanması ve peni ucu yanmasına ne iyi gelir

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi ilaclarla ilgili birşey sormak istiyorum sizlere.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi ilaclarla ilgili birşey sormak istiyorum sizlere.
Sor kardesim...
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi ben ignem bitti cipronatin kullaniyom yaninda xatral mesanemde yanmam var .bugün kendim doktora flexilove 750 aldım iki kutu.kadir abi şimdi bu ilaci bunlarla beraber içsem olurmu yoksa bittikten sonraki icim abi bir yorumunu istiyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi ben ignem bitti cipronatin kullaniyom yaninda xatral mesanemde yanmam var .bugün kendim doktora flexilove 750 aldım iki kutu.kadir abi şimdi bu ilaci bunlarla beraber içsem olurmu yoksa bittikten sonraki icim abi bir yorumunu istiyorum
Cipronatin ile xatral beraber kullanilabilir fakat floksilevoyu cipro birlikte beraber kullanma. Bittikten sonra kullansan daha uygun olur.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Tmm abi Allah razı olsun.seni tanimiyom ama söz ilesim mübarek senin yanına gelicem dua edicem.birszda köyden biseyler getiricem çam sakızı çoban armağanı kadir abi.ama şu hastalığı bir tenin abicim.sen aylatmissun çok iyisin bildiğim kadar.ama senden öğrenip iyilesmek için senin tecrubene ihtiyacımız var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Tmm abi Allah razı olsun.seni tanimiyom ama söz ilesim mübarek senin yanına gelicem dua edicem.birszda köyden biseyler getiricem çam sakızı çoban armağanı kadir abi.ama şu hastalığı bir tenin abicim.sen aylatmissun çok iyisin bildiğim kadar.ama senden öğrenip iyilesmek için senin tecrubene ihtiyacımız var
Kardesim siz iyi olun yeter.. iyi olmanızı cani gönülden isterim..iyi olmaniz benim icin bir kıvanç meselesidir. Tşk ederim.
mustafaa

Mesaj gönderen mustafaa »

ercan456 yazdı:
kadir yazdı:
omr83 yazdı:Kadir abi hergun mesanemde yanma dewam ediyor ama idrar yapınca az rahatluyom sonra arkasında tekrar mesane kısmında yanma ve penis ucunda yanma hissi.bunun için tavsiyelerin nelerdir kadir abi.hsngi ilaçlar iyi gelir ona teşekküller sbi
Özelden yazdım kardeşim sana.
kadir abi yardımcı olurmusun 6-7 aydır bu hastalıkla cebbelesiyorum çoğu ilacı içtim iğneyi kullandım atlatiyormuyum yoksa nuks mu ediyor anlamadım şuan da abi mesanem de yanma oluyor idrar da yanma yok ama 2 ay oldu nerdeyse inşallah daha olmaz 2 ay önce lokasitim 2-3 çıktı üre 56 çıkmıştı ve abi aferdersin ama makat kaslarım ve perine bölgesi kasili kalmış gibi kasıp gevsetemiyorum nöroloji gitmiştim anlattım ordaki kaşlarımı doktor bizde o bölgeler ya tam kasılır yada hiç gevsetemessin dedi öyle çiktim ordan da
ve bu perine bölgesin deki kasları sıkmaya çalıştığım zaman göbek deliğinin 3.4 cm asasin da sanki orası içerden şişiyor saçma gelicek ama öyle abi büyük tuvaletimi yapmakta zorlanıyorum nasıl bir belaysa yok olmuyor şuan hiç bir ilaç almıyorum propolis kullanıyorum okadar

güncel şikayetlerim

1- mesane yanması
2- makat ve perine bölgesinde ki kaslar
Anladığım kadarıyla pelvik bölge kasların güçsüz ve kasılı kalmış doğrumu anladım. Makat ve pelvik taban kaslarını serbest bırakamıyorsun. Eğer sorun buysa sana birkaç egzersiz önereceğim bunu 1 ay uygula eğer rahatlama olursa devam et fayda göremez isen fizyo terapi den yardım almanı tavsiye ederim. Bana ulaş bu konu hakkında elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
Bıktım artık

Mesaj gönderen Bıktım artık »

Kadir abi selamlar yeni başlık açmayı beceremedim burdan yazmak istedim geçen gün doktora gittim doktora gittim bana gayet iyi gittigimi ödem kalmadığını ilk gittiğimde çok ödemli olduğunu gormustum dedi. Zamanla sabırla atlaticaksin diye moral verdi sence ödem kalmaması bu hastalıkta ne gibi önem taşıyor ödem bitmesi hastalıkta epek bı yol ilerlemiş oluyor muyum yoksa fazla önemi yok mu ? Bide benim makatta mesane de bacakta vs hiç bir belirti yok sadece peniste günde ara ara yanmalar vardı o da geçti gibi şuan penisimde otururken içine kaçma iserken az tazzik ve huzursuz penis sendromu var . Zorlayıcı ilişkiden sonra oldum prostatit. Prostatit değilde penisimde doku zedelenmesi falan olabilir mi abi ?
Bıktım artık

Mesaj gönderen Bıktım artık »

4 senedir bu hastalıklayim abi eklemek istedim
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Mustafa bey evd 2, hafta oldu pelvic egzersizleri ne bakalım inşallah iyi gelir ilaçlarında var kullanıyorum.olmazsa yardımınıza ihtiyac duyarım çok saolun
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Mustafa bey nasıl egzersizler onericektinix.yardimci olursanız sevinirim
ercan456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen ercan456 »

mustafaa yazdı:
ercan456 yazdı:
kadir yazdı: Özelden yazdım kardeşim sana.
kadir abi yardımcı olurmusun 6-7 aydır bu hastalıkla cebbelesiyorum çoğu ilacı içtim iğneyi kullandım atlatiyormuyum yoksa nuks mu ediyor anlamadım şuan da abi mesanem de yanma oluyor idrar da yanma yok ama 2 ay oldu nerdeyse inşallah daha olmaz 2 ay önce lokasitim 2-3 çıktı üre 56 çıkmıştı ve abi aferdersin ama makat kaslarım ve perine bölgesi kasili kalmış gibi kasıp gevsetemiyorum nöroloji gitmiştim anlattım ordaki kaşlarımı doktor bizde o bölgeler ya tam kasılır yada hiç gevsetemessin dedi öyle çiktim ordan da
ve bu perine bölgesin deki kasları sıkmaya çalıştığım zaman göbek deliğinin 3.4 cm asasin da sanki orası içerden şişiyor saçma gelicek ama öyle abi büyük tuvaletimi yapmakta zorlanıyorum nasıl bir belaysa yok olmuyor şuan hiç bir ilaç almıyorum propolis kullanıyorum okadar

güncel şikayetlerim

1- mesane yanması
2- makat ve perine bölgesinde ki kaslar
Anladığım kadarıyla pelvik bölge kasların güçsüz ve kasılı kalmış doğrumu anladım. Makat ve pelvik taban kaslarını serbest bırakamıyorsun. Eğer sorun buysa sana birkaç egzersiz önereceğim bunu 1 ay uygula eğer rahatlama olursa devam et fayda göremez isen fizyo terapi den yardım almanı tavsiye ederim. Bana ulaş bu konu hakkında elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
evet oradaki kaslarımin kontrolü ben de değil gibi sanki ağrı yok ama kasili olduğunu anliyabiliyorum pelvic hareketlerini yaptimmi biraz rahatlıyor da tam gevsetemiyorum
mustafaa

Mesaj gönderen mustafaa »

Evet egzersizleri faydası olur ama bir anda olmuyor zamanla kaslarını serbest bırakmayı öğreneceksin. Sende benim gibi kasların kasılı kalmış gevşeme kusuru var. Fizyoterapidende destek alabilirsin bu konuda.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
iskata
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen iskata »

Kadir abi lutfen yardim et. Eşimle her iliskiden sonra idarar yollarim testislerim ve alt batinimda agri yanma oluyor prostatit icin yapilan usgde mesane tabaninda iritidasyon be prostat santerlinde sekel kalisifikasyona rastalandi idrar yaptiktan sonra damaltmaya basladim damlalar 1 tl bozuk para capindan 2 adet olma sekilde 6 kutu azitro 6 kutu tetradox kullandim sikayetlerim tam bitti derken esimle cinsel.temastan sonra yangilarim devam ediyor ne zaman iliskiye girsem rahatsizlaniyorum onun butun testleri negatif care bulamiyoruz tsk ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

iskata yazdı:Kadir abi lutfen yardim et. Eşimle her iliskiden sonra idarar yollarim testislerim ve alt batinimda agri yanma oluyor prostatit icin yapilan usgde mesane tabaninda iritidasyon be prostat santerlinde sekel kalisifikasyona rastalandi idrar yaptiktan sonra damaltmaya basladim damlalar 1 tl bozuk para capindan 2 adet olma sekilde 6 kutu azitro 6 kutu tetradox kullandim sikayetlerim tam bitti derken esimle cinsel.temastan sonra yangilarim devam ediyor ne zaman iliskiye girsem rahatsizlaniyorum onun butun testleri negatif care bulamiyoruz tsk ederim
Evet işte benimde hastaliğa ilk yakalandigimda yaşadiğim durum..usg dede göründüğü gibi prostatta kalsifikasyon ve mesane tabanında irritasyon var.. bunun tedavisi uzun süre düşük dozda antibiyotik, alfabloker kas gevşetici, antienflamatuar nsaii iltihap giderici ilaçlar ve uzun süreli antioksidanlar kullanman gerekir ayrica cinsel ilişkide fazla zorlamamak gerekir prostatı. Bu sekilde drunuza recete ettirin tedavi protokolunu rećete ettirin. Tedaviniz yetersiz gelmiş.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi mrb.dun zafer hocanın yanındaydim.lokosite baktık 1/2 çıktı hicbirsey yok dedi.ama mesane tarafında yanma.makata doğru dolgunluk hissi.hafif penis ucu tarafinda yanma hissi.cogunkukla mesane tarafında yanma var dedim doktora.bana busefer genta iğne verdi.birde club antibiyotik verdi.bunlari kullan sende mikrop yok dedi.kaslarda daralmis olabilir dedi.ne yapicam bilmiyom kadir abi.yapabiliecegim birşey varmı kadir abi.ozelden yazarsan sewinirim.floxlovie 750 mg aldım abi.daha kullanmadım.suan iğne kullaniyom.sonra hap kullanicam abi.veya iğneyle beraber floxlovi 750 kullansam olurmu abi.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi mrb.dun zafer hocaya gittim lokosite baktık.1/2 çıktı abi.ama mesanede yanma ve penis ucu hafif yanma ,makara doğru dolgunluk hissi bunlar hala var.zafer hocaya soledim kaslarla ilgili daralma olabilir dedi abicim20 gündür boleliyim ama azalma var mesanedeki yanmam dewam ediyor abi.senle konuşmuştuk hatirlarsan floxlevoi 750 demiştin yazdırdım abi .ama zafer hoca tekrar bana iğne ama busefer genta hap antibiyotik club yazdı abi bunları kullanicam ama flexilove nezaman kullanım veya faydası olurmu abi.veya senin bana tavsiyen ne olabilir ilaç olarak özelden yazarsan çok sewinirim abicim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi mrb.dun zafer hocaya gittim lokosite baktık.1/2 çıktı abi.ama mesanede yanma ve penis ucu hafif yanma ,makara doğru dolgunluk hissi bunlar hala var.zafer hocaya soledim kaslarla ilgili daralma olabilir dedi abicim20 gündür boleliyim ama azalma var mesanedeki yanmam dewam ediyor abi.senle konuşmuştuk hatirlarsan floxlevoi 750 demiştin yazdırdım abi .ama zafer hoca tekrar bana iğne ama busefer genta hap antibiyotik club yazdı abi bunları kullanicam ama flexilove nezaman kullanım veya faydası olurmu abi.veya senin bana tavsiyen ne olabilir ilaç olarak özelden yazarsan çok sewinirim abicim
Kardesim sen simdilik drun verdigi ilaclari kullan...ilaclar bittiginde tekrar görüselim.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Ok kadir abi teşekkürler kendine iyi bak.abi birde bu hastaliktan dolayı şerefsiz isyerim beni isden çıkardı.ysziklarolsun.ama bunları mahkemeye vericem.bu hastalıktan dolayı rapor alırsam zafer hocadan bunları şikayet edicem abi .neyse kendine iyibak abicim görüşmek üzere
iskata
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen iskata »

kadir yazdı:
iskata yazdı:Kadir abi lutfen yardim et. Eşimle her iliskiden sonra idarar yollarim testislerim ve alt batinimda agri yanma oluyor prostatit icin yapilan usgde mesane tabaninda iritidasyon be prostat santerlinde sekel kalisifikasyona rastalandi idrar yaptiktan sonra damaltmaya basladim damlalar 1 tl bozuk para capindan 2 adet olma sekilde 6 kutu azitro 6 kutu tetradox kullandim sikayetlerim tam bitti derken esimle cinsel.temastan sonra yangilarim devam ediyor ne zaman iliskiye girsem rahatsizlaniyorum onun butun testleri negatif care bulamiyoruz tsk ederim
Evet işte benimde hastaliğa ilk yakalandigimda yaşadiğim durum..usg dede göründüğü gibi prostatta kalsifikasyon ve mesane tabanında irritasyon var.. bunun tedavisi uzun süre düşük dozda antibiyotik, alfabloker kas gevşetici, antienflamatuar nsaii iltihap giderici ilaçlar ve uzun süreli antioksidanlar kullanman gerekir ayrica cinsel ilişkide fazla zorlamamak gerekir prostatı. Bu sekilde drunuza recete ettirin tedavi protokolunu rećete ettirin. Tedaviniz yetersiz gelmiş.
Tesekkur ederim kadir abi bende hatundan kaynakli oldugunu dusunuyordum cunku iliskiye girmeyince.hic bir sikayetim olmuyor acaba ph i yuksek benim yara olan prostatima mi dokunuyor dedim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Ok kadir abi teşekkürler kendine iyi bak.abi birde bu hastaliktan dolayı şerefsiz isyerim beni isden çıkardı.ysziklarolsun.ama bunları mahkemeye vericem.bu hastalıktan dolayı rapor alırsam zafer hocadan bunları şikayet edicem abi .neyse kendine iyibak abicim görüşmek üzere
Rica ederim kardesim.