İdrar kan sonucu temiz doktor birşeyin yok diyor

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Osmn0690
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

İdrar kan sonucu temiz doktor birşeyin yok diyor

Mesaj gönderen Osmn0690 »

Arkadaşlar makatta acı ve yanma,ara ara sol testis ağrısı,pelvik ağrısı ve sol kalçam yara var gibi acıyor.Bel bölgesine vuran ağrıda var.Sürekli makat kaslarımı sıkma ihtiyacı var sürekli sıkıyorum.Bazen idrarimi tazikli yapıyorum bazen ıkınarak.Çok sıkışmış hissi olduğu zaman bazen çok idrar yapıyorum bazen birden kesiliyor.Tüm şikayetlerimi anlatmama rağmen idrar ve kan temiz işeme testide temiz dedi birşeyin yok dedi devlet hastanesinde doçent doktor.Idrarda lökosit yok ama bakteri + mukus pozitif yazıyor diğerleri temiz.İdrar kültürde üremede olmamış(Aklıma takılan 1 günde kültür sonucu çıkarmı?)Prostatit olabilirmiyim dememe rağmen başından savdı bana bir akıl verin.Bel fıtığı başlangıcı var ama beyin cerrahıda birşeyin yok diyor.Bu hastalık idrardamı belli oluyor sadece?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: İdrar kan sonucu temiz doktor birşeyin yok diyor

Mesaj gönderen kadir »

Osmn0690 yazdı:Arkadaşlar makatta acı ve yanma,ara ara sol testis ağrısı,pelvik ağrısı ve sol kalçam yara var gibi acıyor.Bel bölgesine vuran ağrıda var.Sürekli makat kaslarımı sıkma ihtiyacı var sürekli sıkıyorum.Bazen idrarimi tazikli yapıyorum bazen ıkınarak.Çok sıkışmış hissi olduğu zaman bazen çok idrar yapıyorum bazen birden kesiliyor.Tüm şikayetlerimi anlatmama rağmen idrar ve kan temiz işeme testide temiz dedi birşeyin yok dedi devlet hastanesinde doçent doktor.Idrarda lökosit yok ama bakteri + mukus pozitif yazıyor diğerleri temiz.İdrar kültürde üremede olmamış(Aklıma takılan 1 günde kültür sonucu çıkarmı?)Prostatit olabilirmiyim dememe rağmen başından savdı bana bir akıl verin.Bel fıtığı başlangıcı var ama beyin cerrahıda birşeyin yok diyor.Bu hastalık idrardamı belli oluyor sadece?
Gecmis olsun kardesim, prostatit tanısı salt idrar tahlilinden belli olmaz...prostat sıvısindanda lokosit sayimi ve kültür+antibiogram yaptirmanizı öneririm.
Osmn0690
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Osmn0690 »

kadir yazdı:
Osmn0690 yazdı:Arkadaşlar makatta acı ve yanma,ara ara sol testis ağrısı,pelvik ağrısı ve sol kalçam yara var gibi acıyor.Bel bölgesine vuran ağrıda var.Sürekli makat kaslarımı sıkma ihtiyacı var sürekli sıkıyorum.Bazen idrarimi tazikli yapıyorum bazen ıkınarak.Çok sıkışmış hissi olduğu zaman bazen çok idrar yapıyorum bazen birden kesiliyor.Tüm şikayetlerimi anlatmama rağmen idrar ve kan temiz işeme testide temiz dedi birşeyin yok dedi devlet hastanesinde doçent doktor.Idrarda lökosit yok ama bakteri + mukus pozitif yazıyor diğerleri temiz.İdrar kültürde üremede olmamış(Aklıma takılan 1 günde kültür sonucu çıkarmı?)Prostatit olabilirmiyim dememe rağmen başından savdı bana bir akıl verin.Bel fıtığı başlangıcı var ama beyin cerrahıda birşeyin yok diyor.Bu hastalık idrardamı belli oluyor sadece?
Gecmis olsun kardesim, prostatit tanısı salt idrar tahlilinden belli olmaz...prostat sıvısindanda lokosit sayimi ve kültür+antibiogram yaptirmanizı öneririm.
Sağolun kadir bey sizce bendeki belirtilerde olma olasılığı varmı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Osmn0690 yazdı:
kadir yazdı:
Sağolun kadir bey sizce bendeki belirtilerde olma olasılığı varmı
Kesin olmamak kaydiyle olasılık dahilinde.