Bağışıklık sistemini güçlendirmek / Spor

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
NeverGiveUp

Bağışıklık sistemini güçlendirmek / Spor

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Eski forumda Secret demis ki;

Arkadaşlar,
Dünyada pek çok kişi doktorların iyileştiremediği hastalıkları,kanserinden şusuna busuna kadar.Bağışıklık sistemlerini uzun vadede güçlendirerek iyileşmişlerdir.Ben bunu duydum ve okudum.

Ben şuan malesef psikolojimi bozan penisimdeki hafif yanmalara ve hislere sahibim. Tamamen hissiz bir şekilde durmayı o kadar özledim ki.

Bu yüzden kendime en az 6 aylık bir süre koydum.Vücut geliştirmeye başladım,zaten daha öncede ilgileniyordum.
Bu süreçte protein miktarını abartmadan yediğim her öğünün yanına yeteri miktarda sebze koyacağım.

Bu süreçte , sızma zeytin yağı,maydanoz,zencefil,zerdeçal,sarımsak,keçi boynuzu pekmezi gibi bağışıklığı destekleyici şeyler kullanacağım.

Dediğim gibi sebzelerden gene her çeşidi her öğünde olarak ,ıspanak,brokoli,karnıbahar,yeşillikler..vs vs

Gibi bağışıklığı arttırıcı sağlıklı besinler beslenmemin büyük bir bölümünü oluşturacak.

Daha sonrada "juicing" dedikleri kaliteli meyva sıkacaklarıyla yapılan , meyve ve sebze sularını da beslenmeme
ekleyeceğim.

Sizde aklınıza bağışıklık güçlendirici besinler gelirse benimle paylaşabilirsiniz,onlarıda ekleyeceğim.
Ama dediğim gibi sebze ağırlıklı ve yanına extra destekleyici besinler ekleyeceğim.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
NeverGiveUp

Re: Bağışıklık sistemini güçlendirmek

Prostatit ve spor / Egzersiz arasindaki paradoksu ben kendi adima çözemedim... Spor yaparak tüm vücuda, dolayisiyla prostata da kan pompalarsınız. Bununla birlikte spor, özellikle bazı egzersizlerin uygulanmasında pelvik bölgenizi kasacak ve zaten sorun olan bölgede bir takım problemleri artirabilecektir.. Yoruma acik bir konu.

NeverGiveUp

Re: Bağışıklık sistemini güçlendirmek

Secret ne durumdasin ve konuya dair düsüncelerin neler, paylasirsan sevinirim. Bir dönem bb ile ilgilenmis biri olarak basta squat ve pelvik bölgeyi etkiyeleyecek bir takim diger hareketlerin zarar verebilecegini düsünüyorum ben. Gelişmek adına ağır kaldırmak zaten basli basina dert. Gözlemlerini aktarirsan sevinirim.