istanbul bostancı tarafına yakın oturanlar için

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

istanbul bostancı tarafına yakın oturanlar için

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

donanım haberde bir arkadaş ile tanıştım.bostancı erdem hastanesinde ürolog doktorun recete ettiği iğne antibiyotik tedavisinden sonra tamamen iyileşmiş.gidip muayene olmaya imkanı olanlar değerlendirsinler derim.
esmergenc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: istanbul bostancı tarafına yakın oturanlar için

Mesaj gönderen esmergenc »

Cok iyi abi gercekten sitemize davet etsen gelmez mi o arkadas ?
ABittersweetLi

valla ben davet ettim.link de verdim.cevap gelmedi henüz.her zaman derim iyileşmiş arkadaşlar bulmak istiyorsanız sürekli araştırma içerisinde olmanız gerekiyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ABittersweetLi yazdı:donanım haberde bir arkadaş ile tanıştım.bostancı erdem hastanesinde ürolog doktorun recete ettiği iğne antibiyotik tedavisinden sonra tamamen iyileşmiş.gidip muayene olmaya imkanı olanlar değerlendirsinler derim.
Abitter mrb,
Arkadaşa sorarmisin hangi ilaçları reçete etmiş?Hangi Tahlilleri yapmış?
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Erdem hastenesi bir camlicada bir de umrqniyede var bostancida yok hastane adi dogrumu
ABittersweetLi

günde bir kez tarivid tablet antibiyotik ve novosef 1000 lik iğne 5 gün boyunca sabah akşam kullandığını söyledi.cinsel ilişkiden sonra şikayetler başlamış.akabinde idrarda 7-8 lokosit çıkmış.doktor önce dozu düşük antibiyotikler verince şikayetleri daha da artmış.sonra doktora tekrar gitmiş acaba demişler taş mı var.onun içinde gerekli testler yaptırmış.bu teslerden de bir şey çıkmayınca doktor en sonunda bunlarla uğraşma sana sağlam bir tedavi lazım diyerek 5 gün sabah akşam navosef ve günde bir tablet tarivid recete etmiş.tabi bu anlattıklarını gecen sene yaşamış.o günden sonra nüks yaşamamış.tabiri caiz ise bomba gibiyim diyor.
ABittersweetLi

prostatiniseveyim yazdı:Erdem hastenesi bir camlicada bir de umrqniyede var bostancida yok hastane adi dogrumu
sorarım tekrardan şimdi.cevap geldiğinde yazarım.bana bostancıya gideceksin orada erdem hastanesi var dedi.genç bir doktor olduğunu söyledi.