Tamamen iyileşmek mümkün!

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
burhanmrt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Tamamen iyileşmek mümkün!

Mesaj gönderen burhanmrt »

Arkadaşlar yüzde 95 iyiyim gün içerisinde herhangi bir rahatsızlığım olmuyor. derse gidiyorum arkadaşlarla vakit geçiriyorum aklıma dahi gelmiyor fakat herzaman pehriz yapıyorum pehrizimi bozduğumda idrarımın ilk kısmında hafif bir yanma hissediyorum idrar akış hızımıda da bişey yok fakat tamamen iyileşmek istediğimden dolayı geçen gün mkü’de prof. Sadık görür e gittim muayane oldum mr istedi 45 dakika mr makinesi İçerisinde ilaçlı mr çektirdim mr da prostat ta bulanıklık yani enfeksiyon tespit edildi fakat hoca sık boşal dedi sana ilaç yazmayacağım dedi benim çok tuhafıma gitti dünya bir para verdim bekledim uğraştım ilaç yazmamak nedir ? Sonra biraz zorladım tavanic yazarım dedi almadım ilaçları eski doktoruma gittim şuan 6 tane iesef 1 cipro750 1 tane pyoloseptyl 100 mg yazdı. o doktorda bana tamamen iyileşemezsin diyor bende hocam iyileşenler var diyorum hayır olmaz diyor arkadaşlar bu hocalar neden inanmıyor bu hastalıktan iyileşenler olduğuna ? İnş hepimiz iyileşeceğiz zaten böyle düşünüp tedaviyi yarım bırakınca hastanın iyileşme ihtimalide kalmıyor üzülerek söylüyorum ama bazı profesör ler dahi saçma sapan konuşuyorlar. Herşeye para olarak bakıyorlar Dolayısıyla kendi sürecimizi kendimiz yönlendirerek inş tamamen kurtulacağız binlerce iyileşen insanlar var tamamen iyileşen bitirenler var üstelik avrupada abd de bu hastalık daha fazla ve orda da aynı tedavileri uygulayarak iyileşiyor insanlar yabancı bir yazı okudum bu konu hakkında tedaviyi enfeksiyon bitene kadar sürdürün diye yazmışlar bizim hocalar az birşey iyileşse hasta hemen tamam yeter diyorlar zaten geçmiycek diyor, geçen bir araştırma görevlisi mkü de 30 yıl geçmez dedi bana uğraşma dedi:) hocam kendiliğinden geçen hastalar var dedim zamanla, evet olabilir dedi sonra, ne dediklerini kendileri de bilmiyor hepimize allahtan acil şifalar diliyorum sağlıcakla kalın. Bana iyi gelen ilaçlarda 10 tane genta vuruldum daha önce 5+5 bir ay ara ile şimdide iesef deniyorum6 adet ama genta ve iesef beni yüzde 75 iyileştirdi daha halen 4 tane iesef vurulacağım bakalım nasıl olacak ama ilk iğneden hissettim iyi geldiğini bide ben günde 1-2 kez boşalarak çok iyi hissediyorum onunda faydasını çok gördük önceden boşalınca yanma olurdu ama artık kalmadı bence boşalmanın da faydası var diye düşünüyorum
burhanmrt

Re: Tamamen iyileşmek mümkün!

Eski doktorum gerçekten iyi çok yardımsever ve samimi arkadaş gibi eğer hatayda olanlar varsa tavsiye ederim daha önce devlet hastanelerinde saçma sapan doktorlarla çok zaman kaybettim 2 kutu cipro yazıp gönderiyorlardı zaten hastalığı tespit etmek için bile aylarca gittim onlara keşke hiç zaman kaybetmeseydim ama işte oldu bir kere sağlık olsun şuan Bilim Hastanesinde Murat Mat hocayla tedavi uyguluyorum çok memnunum zaten o iyileştirdi beni ilk zamanlar çok kötüydüm inşallah o günler bir daha gelmez kimsenin başına
burhanmrt

Arkadaşlar doktor ismi veriyorum çünkü kimse mağdur olmasın ve bir kişiye daha faydam dokunursa mutlu olurum kesinlikle reklam olarak görmenizi istemem böyle yanlış anlaşılmakta beni üzer çünkü prof diye sadık görür’e gittim mkü’de adam bana 2 paket tavanic yazmak için 2 kez fiş kesmemi istedi ve birde mr parası ödedim yani mr geç çıktığı için 1. Fiş ölmüş git bir daha giriş yap dedi bende yapmam dedim böyle saçmalıkmı olur dedim böyle bir dialog geçti aramızda böyle mağduriyetler yaşanmaması için isim veriyorum ülkemizin geçtiği bu zor ekonomik süreçte hastalara böyle zorluklar yaşatmaları çok üzücü
farukkkk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen farukkkk »

Hocam nasıl oldun son durum nedir ?
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

Bana bir doktor ağabeyim asla ömür boyu sürmez ve ilaç tavsiye etmem dedi
farukkkk

secooo yazdı:Bana bir doktor ağabeyim asla ömür boyu sürmez ve ilaç tavsiye etmem dedi
Çözüm neymiş o zaman kendi kendine geçmesini mi beklemek
secooo

Mesaj gönderen secooo »

farukkkk yazdı:
secooo yazdı:Bana bir doktor ağabeyim asla ömür boyu sürmez ve ilaç tavsiye etmem dedi
kendisi libyada üroloji prof basit bir adamda değil oradaki ilk üroloji hastanesini kurmuş..

benim özelimde yorum yaptı 8 ila 10 lokosit hiç bisey değil dedi.
Bekle demişti ..yuksek lokosit oranlarında prostat içine antibiyotik mantıklıdır dedi..
oral yolla alınanlar bildiginiz üzere prostata nüfsü zayıf deniyor..
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

farukkkk yazdı:
Kendi kendine kesinlikle gecmez , kendimden net olarak biliyorum denedim bagisiklik sistemi ile cozulurmu diye veya sadece masaj ile veya duzenli dogru beslenme ile hicbir gelisme olmadi dunya kadar zamanimda gitti , halende gidiyor 2 yildir hicbir tedavi almiyorum ne yapacagim konusunda halen kafam cok daginik , surekli dusunuyorum ...
Sonucta itibariyle bekleyerek hicbir sonuc alamiyacaksin maaslef onu soyliyeyim ...
farukkkk

esanjor01 yazdı:
farukkkk yazdı:
Kendi kendine kesinlikle gecmez , kendimden net olarak biliyorum denedim bagisiklik sistemi ile cozulurmu diye veya sadece masaj ile veya duzenli dogru beslenme ile hicbir gelisme olmadi dunya kadar zamanimda gitti , halende gidiyor 2 yildir hicbir tedavi almiyorum ne yapacagim konusunda halen kafam cok daginik , surekli dusunuyorum ...
Sonucta itibariyle bekleyerek hicbir sonuc alamiyacaksin maaslef onu soyliyeyim ...
Ne yapıcaz hocam peki sürekli antibiyotik mi lazım? Cranberry gibi gıda takviyeleri faydalı oluyor mu ki acaba?
secooo

Mesaj gönderen secooo »

esanjor01 yazdı:
farukkkk yazdı:
yok bende şuan bekleme kafasında değilim .2 3 Güne Zafer hocaya gidicem bir lokosit baksın .Sonra diyicem hocam yok 300 mg 5 gun yok 500 7 gün,
geçin bunları diyecem sağlam bir giriş yapalım iğneli haplı masajlı hahahaah
ya gerçekten insanı en çok yoran net bir yol haritası olmaması ve bütün doktorların ağzında olan %70 %80 hastalar iyileşiyor hikayesi .Adamlar kendine güvenmiyor..Herkese şifa diliyorum .Herkesin durumu farklı bu semptomlarla artmazsa idare edebilirim inşa Allah.Sağlam bir tedavi denedikten sonra bakıcaz bidaha antibiyotik alırmıyım almalımıyım bunlara karar vericem.Hangi doktora gitsek seninki çok hafif bisey yok geçer diyor.Geçen bisey yok.
Ama kabullenmek ve kafamda teşhisi onaylamak bile %50 düzeltti beni veya son 1 haftadır kullandıgım antibiyotik etkisi bilmiyorum ama umutluyum
secooo

Mesaj gönderen secooo »

esanjor01 yazdı:
farukkkk yazdı:
hastalık başlangıcınız 2015 hemen hemen aynı yaşlarda başlamış problemimiz ben sizden 6 7 yaş küçüğüm.
semptomlarınız nedir?
2 yıldır tedavi almamakta başarıdır değil mi?demekki idare edebiliyorsunz.