Menide kan

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
caxuss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Menide kan

Mesaj gönderen caxuss »

Arkadaslar merhaba bi kac aydir uretrit epididimit ve proststitle ugrasiyorum cok antibiyotik kullandim eklem ve kas agrisi yapinca biraktim.

Bu gun idrar ve meni kulturu istendi bi kac gun once evde bosalmistim yani menide falan sorun yoktu
Ornek vermek icin bosaldigimda ciddi kan geldi bu durumu yasayan varmi doktor bol su ic sonuclar cikama kadar bisi kullanma dedi ama psokolojimi alt ust etti
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Menide kan

Mesaj gönderen asosyal »

Prostatit olanlarda boşalmak sonrasi kan geliyor kardeşim sık boşalmak yaptıysan olmuştur bende çok yaşadım. Haftada 1 kere masturbasyon yap ister 2 günde 1 yapma
caxuss

Mesaj gönderen caxuss »

asosyal yazdı:Prostatit olanlarda boşalmak sonrasi kan geliyor kardeşim sık boşalmak yaptıysan olmuştur bende çok yaşadım. Haftada 1 kere masturbasyon yap ister 2 günde 1 yapma

Em son cuma gundue bu gub test vermek icin hastanede yaptim daha once hic kan man yoktu bu sefer epey kanlo cikti meni
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

caxuss yazdı:Arkadaslar merhaba bi kac aydir uretrit epididimit ve proststitle ugrasiyorum cok antibiyotik kullandim eklem ve kas agrisi yapinca biraktim.

Bu gun idrar ve meni kulturu istendi bi kac gun once evde bosalmistim yani menide falan sorun yoktu
Ornek vermek icin bosaldigimda ciddi kan geldi bu durumu yasayan varmi doktor bol su ic sonuclar cikama kadar bisi kullanma dedi ama psokolojimi alt ust etti
Biz prostat içi enjeksiyon olduğumuzda kan gelmişti öyle bir geçmişiniz var mı
caxuss

Mesaj gönderen caxuss »

efervesan yazdı:
caxuss yazdı:Arkadaslar merhaba bi kac aydir uretrit epididimit ve proststitle ugrasiyorum cok antibiyotik kullandim eklem ve kas agrisi yapinca biraktim.

Biz prostat içi enjeksiyon olduğumuzda kan gelmişti öyle bir geçmişiniz var mı

Yok herhangi bir enjeksiyon olmadim