biontech aşı sonrası prostatit belirtileri

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

biontech aşı sonrası prostatit belirtileri

Mesaj gönderen mardonkardon »

24 yaşındayım hiç cinsel ilişkim olmadı. nezleydim doktora aşı için sorun olurmu diye sordum olmaz dedi olursa parol içersin dedi . biontech 2.dozu oldum.
olduktan sonra 2 gün hasta hissettim. sonrasında masturbasyon sonrası boşalırken ve sonrası ağrı hissediyorum. bu belirtileri araştırdığımda prostatit çıkıyor yabancı prostatit forumlarına baktım 1 kişidede aynısı olmuş. bende 5 gündür devam ediyor semptomlar.
aşı prostatit yapmış olabilirmi? öncesinde penisle alakalı hiç bir problemim olmamıştı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: biontech aşı sonrası prostatit belirtileri

Mesaj gönderen kadir »

mardonkardon yazdı:24 yaşındayım hiç cinsel ilişkim olmadı. nezleydim doktora aşı için sorun olurmu diye sordum olmaz dedi olursa parol içersin dedi . biontech 2.dozu oldum.
olduktan sonra 2 gün hasta hissettim. sonrasında masturbasyon sonrası boşalırken ve sonrası ağrı hissediyorum. bu belirtileri araştırdığımda prostatit çıkıyor yabancı prostatit forumlarına baktım 1 kişidede aynısı olmuş. bende 5 gündür devam ediyor semptomlar.
aşı prostatit yapmış olabilirmi? öncesinde penisle alakalı hiç bir problemim olmamıştı.
Aşıdan prostatit olunmaz sevgili kardeşim.Prostatit olunması için penis içinden mikrobun girip prostata kadar ulaşması gerekir bu bir, ikincisi idrar yada menü reflüsü sebep olabilir.
Aşiya gelince, sizde daha önce prostatit varsa aşidan dolayı bagisiklik düşebilir buna binaen nüks olmuş olabilir. Aşıdan prostatit olunmaz.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: biontech aşı sonrası prostatit belirtileri

Mesaj gönderen Hergele »

mardonkardon yazdı:24 yaşındayım hiç cinsel ilişkim olmadı. nezleydim doktora aşı için sorun olurmu diye sordum olmaz dedi olursa parol içersin dedi . biontech 2.dozu oldum.
Bence başınıza gelen şey bağışıklığın düştüğü bir zamanda aşı bağışıklığı daha çok düşürdü fırsatçı patojenler enfeksiyona sebep oldu daha önce aynı şeyi bu forumda bir arkadaş daha yazmıştı .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.