45 Günlük Perhiz

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mehmet2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

45 Günlük Perhiz

Mesaj gönderen mehmet2323 »

Merhaba arkadaşlar cinsel perhiz konusunda bir deneyim edindim sizlerle paylaşmak istedim. Aktif bir cinsel hayatım yok sadece arada mastürbasyon yapardım. 45 gündür elimi sürmüyorum ağrılarda herhangi bir değişiklik olmadı cinsel istek 0 a inmişti artık. Bu hafta perhizi bozdum ilk mastürbasyon fena isteksizdi sanki her gün yapıyormuşum da sıkılmışım gibi bir his oldu. 2. yapışım da resmen tüm isteğim yerine geldi ağrı sızı yapmıyor. Kısacası şu sonuca vardım, bana mastürbasyon perhizi yaramadı tam tersine daha kötü etti. Kişiden kişiye değişir denilmesi gerçekten doğru bir tespit beni etkileyen tek şey şu anda soğuk hava başka da birşey etkilemiyor bende bu açıdan dikkatli olmaya çalışacağım.
mehmet2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: 45 Günlük Perhiz

Mesaj gönderen mehmet2323 »

mehmet2323 yazdı:Merhaba arkadaşlar cinsel perhiz konusunda bir deneyim edindim sizlerle paylaşmak istedim. Aktif bir cinsel hayatım yok sadece arada mastürbasyon yapardım. 45 gündür elimi sürmüyorum ağrılarda herhangi bir değişiklik olmadı cinsel istek 0 a inmişti artık. Bu hafta perhizi bozdum ilk mastürbasyon fena isteksizdi sanki her gün yapıyormuşum da sıkılmışım gibi bir his oldu. 2. yapışım da resmen tüm isteğim yerine geldi ağrı sızı yapmıyor. Kısacası şu sonuca vardım, bana mastürbasyon perhizi yaramadı tam tersine daha kötü etti. Kişiden kişiye değişir denilmesi gerçekten doğru bir tespit beni etkileyen tek şey şu anda soğuk hava başka da birşey etkilemiyor bende bu açıdan dikkatli olmaya çalışacağım.
Zaten forumda ki tek istisna benim prostatit öncesi ayda bir mastürbasyon yapardım şahsi fikrim bende uçkuru tutmaktan bu ızdırapa yakalandım sanırım :)