zafer oyman yarın ilk randevum yardımcı olurmusunuz

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bigalı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

zafer oyman yarın ilk randevum yardımcı olurmusunuz

Mesaj gönderen Bigalı »

Merhaba herkese Allahtan şifa diliyorum
Yarın sabah zafer hocaya forumdan okuya okuya gitme kararı aldım. Ama Bu konularda çok bilgili deilim.
Benim penisimin icinde 2 yıl ince farkettigim şeffaf bi sıvı var akıntı halinde değil ama deliğin içinden bakılınca görülüyor.
3 sene öncede korunmasız ilişkim olmuştu 2 sanıyordum 3 yıl geçmiş. Ve sin 1 aydır ereksiyon ve sertleşme sıfır..
Yarın zafer hocadan masaj isticem ama ben cinsel yolla bulaşan diğer hastalıklara da baktırmak istiyorum ne tür yol izlemeliyim yardımcı olucak tecrübeli arkadaşlar yazabilirmi lütfen
2 sene önce mavi lab std10 testi yapmıştım mailden buldum bugün sadece idrar tahliliyle bakmışlardı ama.heosi negatif
Burda okuyunca idrar tahlilinden görünmez diyolar
Tekrar kafam allak bullak ve hem prostatit hemde cinsel yolla bi virüs kapmışmışım hepsine bakmak istiyorum zafer hoca bunlara bakiyoemu hepsine ve yarın 290 tl randevu aldım tahliller felan ne kadar tutar tahmini
Bigalı

Re: zafer oyman yarın ilk randevum yardımcı olurmusunuz

Mesaj gönderen Bigalı »

Bide yazmayı unutmuşum son 3 yıldır farkediyorum ben idrar yaparken eskisi gibi hızını arttiramiorm sabit kendisi normal bir hızda çıkıyor ama hiç arttiramior , eskiden uzaya kendim arttiabiliodm bide idrarın bitime.dogru son kalanlar damla damla geliyor iyice elimle 3 4 dakka son damlaları sıvazlayarak cikartieorum bunları üst üste koyunca çok düşünüyor beni ama.yanma batma vs hiç bugüne kadar sikyaetim olmadı son 1 aydır tek sorunum cinsel isteksizlik
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bigalı yazdı:Bide yazmayı unutmuşum son 3 yıldır farkediyorum ben idrar yaparken eskisi gibi hızını arttiramiorm sabit kendisi normal bir hızda çıkıyor ama hiç arttiramior , eskiden uzaya kendim arttiabiliodm bide idrarın bitime.dogru son kalanlar damla damla geliyor iyice elimle 3 4 dakka son damlaları sıvazlayarak cikartieorum bunları üst üste koyunca çok düşünüyor beni ama.yanma batma vs hiç bugüne kadar sikyaetim olmadı son 1 aydır tek sorunum cinsel isteksizlik
Kardesim sen cinsel birlesmeden mikrop kapmişsin belli. Kültür, lokosit, pcr hepsini yaptir ilk tanı icin bu gerekli. Prostat sıvısı, meni ve idrardan. Şimdi bazı kuş beyinlilerin "lablarla ve drlarla ortak heralde" dediklerini duyar gibiyim. Gidecegin dr kültüre inanmaz lokosit bakar sadece. Sen onuda yaptır. Sen bilirsin yinede yönlendirme filan degil bu reklamda degil. Bilenler bilir kendilerini.
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Kadir abi seni baya okudum burda 2 gündür sürekli okuyorum allah razi olsun herkese yardimin dokunmus ve dokunuyorda henu genc ve tecrubesiz oldugumdan desteklerinize ihtiyacim var yol gosterme olsun vs. Smdi baya karisik geliyor bu islemler.
ben emin olmak istiyorum
Yarın gidince zafer hocaya anlatsam bunları bana neler yapar dediklerinin hepsini yaparmı yoksa sadece prostat sivimdan lokasotemi bakar şimdiden çok teşekkür ederim gerçekte bilgim yok ve çok takıyorum ve nasıl yol izlemeliyim.
Zafer hocada lökosit baktirsam temiz çıktı diyelim ozaman prostatit olma.ihtimalim dusukmu olur ?
Diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklara nasıl bakabilirim zafer hoca da yada başka türlü şimdiden teselli ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bigalı yazdı:Kadir abi seni baya okudum burda 2 gündür sürekli okuyorum allah razi olsun herkese yardimin dokunmus ve dokunuyorda henu genc ve tecrubesiz oldugumdan desteklerinize ihtiyacim var yol gosterme olsun vs. Smdi baya karisik geliyor bu islemler.
ben emin olmak istiyorum
Yarın gidince zafer hocaya anlatsam bunları bana neler yapar dediklerinin hepsini yaparmı yoksa sadece prostat sivimdan lokasotemi bakar şimdiden çok teşekkür ederim gerçekte bilgim yok ve çok takıyorum ve nasıl yol izlemeliyim.
Zafer hocada lökosit baktirsam temiz çıktı diyelim ozaman prostatit olma.ihtimalim dusukmu olur ?
Diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklara nasıl bakabilirim zafer hoca da yada başka türlü şimdiden teselli ederim
Kardeşim , cinsel yolla siz eğer patojen bakteri kaptiysaniz bunların tahlilleri var. 1- Pratik bir tanı öncelikle buna bakmak gerekir prostat sıvısı lokosit seviyesi ( literatürde belirtilmiş) buna eşzamanlı kültür ve antibiogram yapilmalı ( eğer ureme olursa tedavi kolaylasır duyarlı antibiyotik tedavisi olur. 2- Ve bunlara destek amaçlı istenirse PCR de dna yöntemiyle bakteri araştırılabilir.
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Döndüğün için sağol abi kültür ve antibiogram zafer hocaya gidince bakarmi , bende prostatit çıkmazsa yarın diğer cybh lere baktırmak istiyorum en güvenilir yolla onu anlayamadım kültür ve antibiogram tam olarak ney ve nasıl yapılır 2 gündür forumdayım kusura bakmayın anlamaya ogtenmeye çalışıyorum hala
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Zafer oyman sadece lökosit bakar kültür idrardan bakar genelde negatif çıkar lökosit var ise prostatit der yok ise sende prostatitin p si yok der gönderir. Ancak tanı koymadan lökosit iyi bir parametredir ampirik tedaviden iyileşme ihtimalin var ama inatçı bir bakteri ise Zafer oyman yardımcı olmaz. Hüseyin seçgin var o kültür yaptırır bakteriyi bulursa tedavi verir yeterli olur mu bilmem şansın varsa yarar görürsün.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Bigalı yazdı:Döndüğün için sağol abi kültür ve antibiogram zafer hocaya gidince bakarmi , bende prostatit çıkmazsa yarın diğer cybh lere baktırmak istiyorum en güvenilir yolla onu anlayamadım kültür ve antibiogram tam olarak ney ve nasıl yapılır 2 gündür forumdayım kusura bakmayın anlamaya ogtenmeye çalışıyorum hala
Bence eskişehire hüseyin seçkine git maddı kaybın daha az olur ve her ıstedıgın testıde yapar