İdrar sonrası "ASLA"yanması geçmeyenler...

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
ist86

Re: İdrar sonrası "ASLA"yanması geçmeyenler...

Mesaj gönderen ist86 »

Olmuyoriste yazdı:Arkadaşlar birçok semptom yaşamış ve atlatmış biriyim bacak ağrılarından tutunda ayak bileği, ayak tabanı,kalça ve bel ağrıları yan ağrıları sırt ağrıları karın içi ağrılar aniden bağırsakların gaz toplayıp sancilanmasi mide ağrıları hastalıkla beraber hemoroidin azmasi el parmaklarında bile güç kaybı ve ağrı çabuk yorulma halsizlik baş dönmesi bulantı bunların hepsinin verdiği psikolojik bozukluk gözlerde hassasiyet yaşarma ışığa karşı daha duyarlı olması boğaz ve gırtlak ağrıları hepsi hatta atladığım birkaç şey bile vardır bunların hepsini kesinlikle antibiyotik iğne serum ve oral antibiyotik kombinleri ile geçirdim fakat bir semptom vardı ki o hiç ama hiç geçmedi ne iğne ne serum ne oral antibiyotik ile idrar sonrası yanma;yaparken değil de sonrasında uzun bir süre devam eden yanma söz konusu idi ağrıya siziya birsekilde dayanıyor insanda bu idrar sonrası yanma insanı çıldırtıyor idrara çıktıktan sonra artık rahatlama hissi yoktu hala icerde idrar kalıyormuş gibi bir his keza o hissin verdiği yakicilik devam ediyor ve çıldırtıyordu öncelikle sürekli sistit olma durumumu eşime bağladım ve onda hiçbir sıkıntı buraya dikkat edin hiçbir sıkıntısı olmadığı halde israrlarim üzerine bir kombin tedavi onada uygulattim çünkü olaylara bütüncül yaklaşmak gerekiyordu artık çünkü geri kalan tüm semptomlar geçiyor ise demekki kür doğru idi ama birşeyler eksik yetersiz kalıyor gibiydi...
Arkadaşlar bir süre batikonlu su içerek idrarda yanma olayını askıya alıyordum fakat tekrar sistit geçirince o allahın belası yanma geri geliyor ve birsuru ilaca rağmen geçmiyordu sıkışma ağrı basınç bunlar gitsede yanma kalıyordu ve yine batikonlu su bikmistim artık neyse olayı ele almaya karar verdim eşime tedavi uygulattim tamam buraya kadar doğru kendimde tekrar kombin tamam buraya kadar da doğru yine herşey geçiyor ama yanma kalıyorsa kardeşim tedavi doğru ama eksik demekti açtım prospektüsune baktım ilacin şiddetli enfeksiyonlarda günde 3 kere icilebilir yaziyordu ama bugüne kadar hiçbir doktor 3 kere iç dememişti hep günde 1 tane akşamı da iğne bir tane dedimki akşam iğne vurulucam ama gündüz de igneye gidene kadar 3 tane icicem sabah kahvaltı ile birlikte iki tane bir içtim akşam 6 gibi bir tane tek içtim gece 12 gibi de ignemi vuruldum 3 gün böyle kullandım kullandigimin 1 gün sonrası gece uyurken mesanemin neredeyse patlayacak kadar sisip dolması hissiyatı ile uykudan uyandım ilk defa böyle bir şey başıma geliyordu dedim birşeyler oluyor orada ertesi gün yine aynı hissiyat ile uykudan uyanma sonraki gün birşey olmadı normal uykumu uyudum ve sabah kalktığımda tuvalete gittim idrarı yaptım ve yanma yok lanet olası yanma yok eski halim gibi rahatlayarak yapma var şükürler olsun Allahım dedim yalvarırım kalıcı olsun dedim ve geçen paylaştığım iğne oral kombini biteli 2 haftadan fazla oldu ama yanma yok geri gelecek gibide durmuyor size bu bilgiyi paylaşmayı borç sayıyorum kendime çünkü bu forum sayesinde öğrendim birçok şeyi başına gelmeden bilmiyor insan ama buradaki insanların bilgi ve deneyimi ile bende bu araştırma furyası içine girdim umarım yanma derdi olan arkadaşlarin hepsine aynı etkiyi yapar...
Gecmis olsun
Hangi ilacı ×3 aldın
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:Tetradox u kardeşim. ..
Geçmiş olsun bu kombinleri doktor tavsiyesi ile mi yoksa kendimiz mi kullanıyorsunuz ben de şu an tetradoks kullanıyorum aveloks sonrası tetradox başladım günde 2 adet
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Olmuyoriste yazdı:Arkadaşlar birçok semptom yaşamış ve atlatmış biriyim bacak ağrılarından tutunda ayak bileği, ayak tabanı,kalça ve bel ağrıları yan ağrıları sırt ağrıları karın içi ağrılar aniden bağırsakların gaz toplayıp sancilanmasi mide ağrıları hastalıkla beraber hemoroidin azmasi el parmaklarında bile güç kaybı ve ağrı çabuk yorulma halsizlik baş dönmesi bulantı bunların hepsinin verdiği psikolojik bozukluk gözlerde hassasiyet yaşarma ışığa karşı daha duyarlı olması boğaz ve gırtlak ağrıları hepsi hatta atladığım birkaç şey bile vardır bunların hepsini kesinlikle antibiyotik iğne serum ve oral antibiyotik kombinleri ile geçirdim fakat bir semptom vardı ki o hiç ama hiç geçmedi ne iğne ne serum ne oral antibiyotik ile idrar sonrası yanma;yaparken değil de sonrasında uzun bir süre devam eden yanma söz konusu idi ağrıya siziya birsekilde dayanıyor insanda bu idrar sonrası yanma insanı çıldırtıyor idrara çıktıktan sonra artık rahatlama hissi yoktu hala icerde idrar kalıyormuş gibi bir his keza o hissin verdiği yakicilik devam ediyor ve çıldırtıyordu öncelikle sürekli sistit olma durumumu eşime bağladım ve onda hiçbir sıkıntı buraya dikkat edin hiçbir sıkıntısı olmadığı halde israrlarim üzerine bir kombin tedavi onada uygulattim çünkü olaylara bütüncül yaklaşmak gerekiyordu artık çünkü geri kalan tüm semptomlar geçiyor ise demekki kür doğru idi ama birşeyler eksik yetersiz kalıyor gibiydi...
Arkadaşlar bir süre batikonlu su içerek idrarda yanma olayını askıya alıyordum fakat tekrar sistit geçirince o allahın belası yanma geri geliyor ve birsuru ilaca rağmen geçmiyordu sıkışma ağrı basınç bunlar gitsede yanma kalıyordu ve yine batikonlu su bikmistim artık neyse olayı ele almaya karar verdim eşime tedavi uygulattim tamam buraya kadar doğru kendimde tekrar kombin tamam buraya kadar da doğru yine herşey geçiyor ama yanma kalıyorsa kardeşim tedavi doğru ama eksik demekti açtım prospektüsune baktım ilacin şiddetli enfeksiyonlarda günde 3 kere icilebilir yaziyordu ama bugüne kadar hiçbir doktor 3 kere iç dememişti hep günde 1 tane akşamı da iğne bir tane dedimki akşam iğne vurulucam ama gündüz de igneye gidene kadar 3 tane icicem sabah kahvaltı ile birlikte iki tane bir içtim akşam 6 gibi bir tane tek içtim gece 12 gibi de ignemi vuruldum 3 gün böyle kullandım kullandigimin 1 gün sonrası gece uyurken mesanemin neredeyse patlayacak kadar sisip dolması hissiyatı ile uykudan uyandım ilk defa böyle bir şey başıma geliyordu dedim birşeyler oluyor orada ertesi gün yine aynı hissiyat ile uykudan uyanma sonraki gün birşey olmadı normal uykumu uyudum ve sabah kalktığımda tuvalete gittim idrarı yaptım ve yanma yok lanet olası yanma yok eski halim gibi rahatlayarak yapma var şükürler olsun Allahım dedim yalvarırım kalıcı olsun dedim ve geçen paylaştığım iğne oral kombini biteli 2 haftadan fazla oldu ama yanma yok geri gelecek gibide durmuyor size bu bilgiyi paylaşmayı borç sayıyorum kendime çünkü bu forum sayesinde öğrendim birçok şeyi başına gelmeden bilmiyor insan ama buradaki insanların bilgi ve deneyimi ile bende bu araştırma furyası içine girdim umarım yanma derdi olan arkadaşlarin hepsine aynı etkiyi yapar...
Tskler yararli deneyim ve paylasiminiz için.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı: Geçmiş olsun bu kombinleri doktor tavsiyesi ile mi yoksa kendimiz mi kullanıyorsunuz ben de şu an tetradoks kullanıyorum aveloks sonrası tetradox başladım günde 2 adet
Valeri kardeşim ben 3 tetradox gecede iğne yani toplamda 4 kullanmış oldum fakat bunu 3 gün uyguladım böyle tetradox bitene kadar değil yani istersen sende öyle yap sabah kahvaltı ile birlikte 2 tane tetradox iç sonra akşam 6 gibi 1 tetradox iç gece 12 gibi 1 avelox iç 3 gün yap böyle sonra 2 ye düşür sabah akşam 1 tane olarak. ..
Haa ama sanırım siz avelox u zaten içip bitirdiniz o halde 3 tane tetradox la devam edin ama dediğim şekilde sabah 2 tane aynı anda sonra 1 tane böyle 3 gün sonra sabah 1 akşam 1 bitir kutuyu...
teşekkürler deneyeceğim
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Haa ama sanırım siz avelox u zaten içip bitirdiniz o halde 3 tane tetradox la devam edin ama dediğim şekilde sabah 2 tane aynı anda sonra 1 tane böyle 3 gün sonra sabah 1 akşam 1 bitir kutuyu...
teşekkürler deneyeceğim
Bilgilendir kardeşim gün gün hadi bakalım...
Bilgilendireyim sık idrar başladı ,idrar hissi falan
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Bilgilendir kardeşim gün gün hadi bakalım...
Bilgilendireyim sık idrar başladı ,idrar hissi falan
Birşeyler oluyor demekki Valeri kardeşim bende de gece idrara sıkışık uyanma oldu 2 gün sakın bırakma vazgeçme...
Devam ediyorum bakalım inşallah birşeyler olur
uygar4458
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen uygar4458 »

Yanma için idrar ve sonrası , boşalma yanma ve sonrası bunun için genta , tetradox, bactrim bende de sistit var bu kombin iyi olur mu? Olmuyorişte ?
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Birşeyler oluyor demekki Valeri kardeşim bende de gece idrara sıkışık uyanma oldu 2 gün sakın bırakma vazgeçme...
Devam ediyorum bakalım inşallah birşeyler olur
İnşallah kardeşim inan senden çok ben sevinicem. ..
Teşekkür ediyorum cansın. Bu arada sistit sık idrara sebep oluyor muydu sizde
uygar4458

Mesaj gönderen uygar4458 »

uygar4458 yazdı:Yanma için idrar ve sonrası , boşalma yanma ve sonrası bunun için genta , tetradox, bactrim bende de sistit var bu kombin iyi olur mu? Olmuyorişte ?

Valeri yorumun var mı bu konuda ?
Glhn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Glhn »

Olmuyoriste yazdı:Tetradox u kardeşim. ..
Gecmis olsun tetradoxun yaninda igne ne vuruldunuz.
selocan

Mesaj gönderen selocan »

Bu kadar agriyi prostatitmi yapiyormus ya ciddimisiniz
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
selocan yazdı:Bu kadar agriyi prostatitmi yapiyormus ya ciddimisiniz
Bende prostat yok prostat yapmıyor oraya ulaşan mikroplar yapıyor...
Hocam siz ilişkiye korunmadan mi giriyorsunuz
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Bende prostat yok prostat yapmıyor oraya ulaşan mikroplar yapıyor...
Hocam siz ilişkiye korunmadan mi giriyorsunuz
Nasıl oldunuz Valeri kardeşim???
Ayni bir değişiklik yok bende sorunun uroplazma değilde başka birşeyden olduğunu düşünmeye başlıyorum. Çünkü bu kadar antiye rağmen penis ucu düzelmiyorsa başka birşey vardır. Bu arada kp rahatsizliginiz varsa korunmadan ilişkiye girmek sürekli nüks ettirir sizi.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Nasıl oldunuz Valeri kardeşim???
Ayni bir değişiklik yok bende sorunun uroplazma değilde başka birşeyden olduğunu düşünmeye başlıyorum. Çünkü bu kadar antiye rağmen penis ucu düzelmiyorsa başka birşey vardır. Bu arada kp rahatsizliginiz varsa korunmadan ilişkiye girmek sürekli nüks ettirir sizi.
Penis ucunun kabarık olması durumunuz vardı değil mi acaba kullandığınız kondom alerji yapmış olabilir mi cilt hassasiyeti oluşmuş olabilir ama korunmadan ilişki sonrası oldu ise belki partnerinizin akıntısı yine cilt hassasiyetine sebep vermiş olabilir birkaç gün batikonla silerek travazol bactroban ve silverdin bu üçünü karıştırarak uygulayın birkaç gün ara vermeden devam edin günde 2 defa uygulayın iyice yedirin ama hatta ucuna daha fazla içeriye doğru gidebildigi kadar gitsin. ..
Kondom ile ilişkiye girdim fakat partnerimde uroplazma çıktığı için ben takıntı yaptım. Bu arada 4 aydır devam etmezdi bu problem, belki mantar belki başka birşey aklıma birşey gelmiyor. Hafiften sık idrarda var bakalım Eskişehir'e gidip detaylı test düşünüyorum tekrar.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Penis ucunun kabarık olması durumunuz vardı değil mi acaba kullandığınız kondom alerji yapmış olabilir mi cilt hassasiyeti oluşmuş olabilir ama korunmadan ilişki sonrası oldu ise belki partnerinizin akıntısı yine cilt hassasiyetine sebep vermiş olabilir birkaç gün batikonla silerek travazol bactroban ve silverdin bu üçünü karıştırarak uygulayın birkaç gün ara vermeden devam edin günde 2 defa uygulayın iyice yedirin ama hatta ucuna daha fazla içeriye doğru gidebildigi kadar gitsin. ..
Kondom ile ilişkiye girdim fakat partnerimde uroplazma çıktığı için ben takıntı yaptım. Bu arada 4 aydır devam etmezdi bu problem, belki mantar belki başka birşey aklıma birşey gelmiyor. Hafiften sık idrarda var bakalım Eskişehir'e gidip detaylı test düşünüyorum tekrar.
Testlerde hicbirşey çıkmayacağı kesin diyebilirim hele ki o kadar antibiyotikten sonra korunarak ilişkinden birşey kapmış olma olasılığın çok düşük daha önceden birşeyler varsa onun verdiği sıkıntılar devam ediyor olabilir penis ucunun bariz şekilde değişmiş olması bana da mantar yada virutik birşey gibi geldi dediğim kremleri birbiriyle karıştırarak kullanın hepsi için temizleyicidir partnerin iyileşti mi peki ve o nereden almış neden seni uyarmamis bilmiyor muymuş sıkıntısını yani hiçbir belirti olmamış mı bugüne kadar???
Kondom sıyrılmıştı ondan olabilir ayriyetten kız arkadaşımda akıntı vardı hafif biz o akıntıyı çikolata kistine bağlıyorduk ama öyle değilmiş. Antilerden sonra akıntım yok diyor, kistten bakteri geçer mi onu bilmiyorum. O kadar geniş spektrumlu anti aldım en başta avelox 10 gün kullandım ona rağmen penis ucu geçmedi ayrıca mesane dolu olunca huzursuz ediyor bir sızı var. Belki bitince tetradox iğne+cipro yaparım. Ne yazık ki tahlillerde üreme olmuyor, yine versem yine olmayacak. Partnerime tekrar test yaptıracağım ama PCR mı kultur mu ona karar vermedim. Hem düzen lab'da hem synevoda ilk idrardan ve spermden PCR yaptım üreme olmadı. Cinsel yolla bulaşan bakteri olsaydı çıkardı diye ümit ediyorum. Bakteri yoksa da buna ne sebep oluyor hiç bilmiyorum
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı: Kondom ile ilişkiye girdim fakat partnerimde uroplazma çıktığı için ben takıntı yaptım. Bu arada 4 aydır devam etmezdi bu problem, belki mantar belki başka birşey aklıma birşey gelmiyor. Hafiften sık idrarda var bakalım Eskişehir'e gidip detaylı test düşünüyorum tekrar.
Testlerde hicbirşey çıkmayacağı kesin diyebilirim hele ki o kadar antibiyotikten sonra korunarak ilişkinden birşey kapmış olma olasılığın çok düşük daha önceden birşeyler varsa onun verdiği sıkıntılar devam ediyor olabilir penis ucunun bariz şekilde değişmiş olması bana da mantar yada virutik birşey gibi geldi dediğim kremleri birbiriyle karıştırarak kullanın hepsi için temizleyicidir partnerin iyileşti mi peki ve o nereden almış neden seni uyarmamis bilmiyor muymuş sıkıntısını yani hiçbir belirti olmamış mı bugüne kadar???
Kondom sıyrılmıştı ondan olabilir ayriyetten kız arkadaşımda akıntı vardı hafif biz o akıntıyı çikolata kistine bağlıyorduk ama öyle değilmiş. Antilerden sonra akıntım yok diyor, kistten bakteri geçer mi onu bilmiyorum. O kadar geniş spektrumlu anti aldım en başta avelox 10 gün kullandım ona rağmen penis ucu geçmedi ayrıca mesane dolu olunca huzursuz ediyor bir sızı var. Belki bitince tetradox iğne+cipro yaparım. Ne yazık ki tahlillerde üreme olmuyor, yine versem yine olmayacak. Partnerime tekrar test yaptıracağım ama PCR mı kultur mu ona karar vermedim. Hem düzen lab'da hem synevoda ilk idrardan ve spermden PCR yaptım üreme olmadı. Cinsel yolla bulaşan bakteri olsaydı çıkardı diye ümit ediyorum. Bakteri yoksa da buna ne sebep oluyor hiç bilmiyorum
Hocam tahlilleri prostat sıvısından yaptırın benim semen ve idrar hep steril kaldı prostat sıvısında ise hep üreme oldu
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Hergele yazdı:
Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Testlerde hicbirşey çıkmayacağı kesin diyebilirim hele ki o kadar antibiyotikten sonra korunarak ilişkinden birşey kapmış olma olasılığın çok düşük daha önceden birşeyler varsa onun verdiği sıkıntılar devam ediyor olabilir penis ucunun bariz şekilde değişmiş olması bana da mantar yada virutik birşey gibi geldi dediğim kremleri birbiriyle karıştırarak kullanın hepsi için temizleyicidir partnerin iyileşti mi peki ve o nereden almış neden seni uyarmamis bilmiyor muymuş sıkıntısını yani hiçbir belirti olmamış mı bugüne kadar???
Hocam tahlilleri prostat sıvısından yaptırın benim semen ve idrar hep steril kaldı prostat sıvısında ise hep üreme oldu
Yeni hasta değilim hocam defalarca kültür PCR yaptırdım prostat sıvısından, yeni olan son ilişkiden dolayı idrar hissi ve penis ucunun kabarık durması. Penis ucu üretrit olduğun için kabarık olur o yüzden idrardan yaptırıyorum şu an. Prostat sıvısından yine sonuç temiz. Basri hocada koagulaz negatif stafilokok çıktı ama önemsiz, deriden bulaş olmuştur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Valeri yazdı:
Hergele yazdı:
Valeri yazdı: Kondom sıyrılmıştı ondan olabilir ayriyetten kız arkadaşımda akıntı vardı hafif biz o akıntıyı çikolata kistine bağlıyorduk ama öyle değilmiş. Antilerden sonra akıntım yok diyor, kistten bakteri geçer mi onu bilmiyorum. O kadar geniş spektrumlu anti aldım en başta avelox 10 gün kullandım ona rağmen penis ucu geçmedi ayrıca mesane dolu olunca huzursuz ediyor bir sızı var. Belki bitince tetradox iğne+cipro yaparım. Ne yazık ki tahlillerde üreme olmuyor, yine versem yine olmayacak. Partnerime tekrar test yaptıracağım ama PCR mı kultur mu ona karar vermedim. Hem düzen lab'da hem synevoda ilk idrardan ve spermden PCR yaptım üreme olmadı. Cinsel yolla bulaşan bakteri olsaydı çıkardı diye ümit ediyorum. Bakteri yoksa da buna ne sebep oluyor hiç bilmiyorum
Yeni hasta değilim hocam defalarca kültür PCR yaptırdım prostat sıvısından, yeni olan son ilişkiden dolayı idrar hissi ve penis ucunun kabarık durması. Penis ucu üretrit olduğun için kabarık olur o yüzden idrardan yaptırıyorum şu an. Prostat sıvısından yine sonuç temiz. Basri hocada koagulaz negatif stafilokok çıktı ama önemsiz, deriden bulaş olmuştur
KNS, koagülaz negatif stafilokok önemli bir bakteridir metisiline dirençli olanlari (MRKNS). Enfeksiyona sebep olabilir.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

kadir yazdı:
Valeri yazdı:
Hergele yazdı:
KNS, koagülaz negatif stafilokok önemli bir bakteridir metisiline dirençli olanlari (MRKNS). Enfeksiyona sebep olabilir.
Abi penis derisinde sürterek örnek aldı normaldir çıkması eğer ki gerçekten olmuş olsaydı her kültürde çıkardı
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı: Kondom sıyrılmıştı ondan olabilir ayriyetten kız arkadaşımda akıntı vardı hafif biz o akıntıyı çikolata kistine bağlıyorduk ama öyle değilmiş. Antilerden sonra akıntım yok diyor, kistten bakteri geçer mi onu bilmiyorum. O kadar geniş spektrumlu anti aldım en başta avelox 10 gün kullandım ona rağmen penis ucu geçmedi ayrıca mesane dolu olunca huzursuz ediyor bir sızı var. Belki bitince tetradox iğne+cipro yaparım. Ne yazık ki tahlillerde üreme olmuyor, yine versem yine olmayacak. Partnerime tekrar test yaptıracağım ama PCR mı kultur mu ona karar vermedim. Hem düzen lab'da hem synevoda ilk idrardan ve spermden PCR yaptım üreme olmadı. Cinsel yolla bulaşan bakteri olsaydı çıkardı diye ümit ediyorum. Bakteri yoksa da buna ne sebep oluyor hiç bilmiyorum
Çikolata kistinden bakteri geçmez patlamadigi sürece bir sorunda yaratmaz partneriniz sizden daha az ilaç kullanımı yapmışsa bence pcr ona yaptırın hem onda akıntı da varmış daha iyi olur kültürde verin akıntıdan uretebilecekler mi sanmıyorum ama yinede deneyin kültür pahalı birşey değil zaten; şöyle korkunç bir gerçek var ki ya gerçekten antibiyotiklerin tümüne ciddi anlamda direnç gelişmiş ve bakteriler ölmüyor yada biz bakteri sanıp antibiyotik içerken aslında olayın içinde virüsler parazitler mantarlarda var ve biz sadece bakterilerle savaşıyoruz ya aslında bu kadar karmaşık durumlara onlar sebebiyet veriyorsa...
Birde Valeri kardeşim tüm bu şikayetlerin bu partnerinle birlikte mi başladı daha evveli olmuş olma olasılığı var mı başka ilişkilerin oldu mu miks mikroplar var olabilir sadece uroplazma üzerinde durma derim. ..
Yok hayır bu partnerimde başlamadı. Bir önceki kondomsuz anal ilişkiye girdiğim kişi ile başladı. Şu anki ilişkimde korunmadan ilişkiye girdim ama hiç böyle olmamıştı penis ucu 4 ay öncesine kadar. Ciddi anlamda direnç kazanacak Bahçeli bizde olduğunu pek sanmıyorum çünkü zaten antibiyotik alımına dikkat ediyoruz veya kültürde üreme olursa ona göre kullanıyoruz işin içinde başka şeyler olabilir virüsler parazitler gibi. Kız arkadaşımı kadın doğuma götürüyorum fakat genelde ciddiye almıyorlar. Bu sefer bende doktorun yanına girip ne yapılması gerekiyorsa yaptıracağım.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Birde Valeri kardeşim tüm bu şikayetlerin bu partnerinle birlikte mi başladı daha evveli olmuş olma olasılığı var mı başka ilişkilerin oldu mu miks mikroplar var olabilir sadece uroplazma üzerinde durma derim. ..
Yok hayır bu partnerimde başlamadı. Bir önceki kondomsuz anal ilişkiye girdiğim kişi ile başladı. Şu anki ilişkimde korunmadan ilişkiye girdim ama hiç böyle olmamıştı penis ucu 4 ay öncesine kadar. Ciddi anlamda direnç kazanacak Bahçeli bizde olduğunu pek sanmıyorum çünkü zaten antibiyotik alımına dikkat ediyoruz veya kültürde üreme olursa ona göre kullanıyoruz işin içinde başka şeyler olabilir virüsler parazitler gibi. Kız arkadaşımı kadın doğuma götürüyorum fakat genelde ciddiye almıyorlar. Bu sefer bende doktorun yanına girip ne yapılması gerekiyorsa yaptıracağım.
İnşallah sonuca ulaşırsın doktorların birçoğu bu hastalıklara dair hicbirsey bilmiyorlar. ..
İnşallah hocam penis ucu geçsin yeter banaa
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Olmuyoriste yazdı:
Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı: İnşallah sonuca ulaşırsın doktorların birçoğu bu hastalıklara dair hicbirsey bilmiyorlar. ..
İnşallah hocam penis ucu geçsin yeter banaa
Penis ucuna söylediğim ilaçları karıştır uygula. ..
Tmm anti bitsin deneyeceğim
Ozan37.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Ozan37. »

Hocam idrar yanman tamamen geçti mi ? Şikayetlerin tamamen geçtimi ? Ne durumda ?
NightAngel333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel333 »

5 gündür idrar hissim iyiye giderken gece gece baya rahatsız etti bu yanma ve idrar hissi
Ozan37.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Ozan37. »

04.11.2021 - 00:45

5 gündür idrar hissim iyiye giderken gece gece baya rahatsız etti bu yanma ve idrar hissi

Konu başlığını açan sizmiydiniz hocam. ?