Enfeksiyon hastaliklari uzmani tedavi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
JohnWick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Enfeksiyon hastaliklari uzmani tedavi

Mesaj gönderen JohnWick »

https://www.doktortakvimi.com/mehmet-fa ... lari/duzce Enfeksiyon hastaliklarinda iyilesen biri yorum yapmis sansini denemek isteyen gidebilir
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Enfeksiyon hastaliklari uzmani tedavi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Forumda milyon kere söylediğim kişi. Bu hastalığın kesin tedavisi uygun antibiyotikleri uygun dozlarda serum ile almaktır. Yunanistan, rusya, arnavutluk yada italyaya gitmekle boşuna uğraşmak yerine türkiyede de tamamen iyileşebilirsiniz.
JohnWick

Arnavutluga gitmeden once buraya gidicem yardimci olurlarsa ne ala :)
ABittersweetLi

Valla dostum yok şuraya gideceğim yok buraya gideceğim laflarını ben çok duydum :) yanlış anlama sakın ama seninde gitmeyeceğinden adım gibi eminim.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

Evet bu arkadaş bu şekilde tedavi olmuş. Peki bu ilde olupta hocamızı bir ziyaret edip forumda bu konunun sürekli tartışıldıgi söylense nasıl olur. Biz ne kadar konussak boş.
Bu hastalikta nasil yatacan nasil tedavi olacan hepsi sorun. Torpil bulacan diyende var hastane sahibi olacan diyende. Hocamızla bir görüşülse bakalim ne önerebilir bizlere. Zaten kendisi bu şekilde tedaviyi yapacak olsa inanin forum sıraya gireriz. Ama birinci agizdan konusulmasi lazim
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
JohnWick

Valla kardesm gidince gorursun.Bu hastalik cok rahatsiz edici imkanim olduktan sonra dunyanin bi ucuna bile giderim.Adam duzcede iyilesmek isteyen gitsin gorussun :)
ABittersweetLi

Sen gidecem diyorsun. Gittiğinde bizede haber verirsin :) tabi gidersen.
JohnWick

Yaz sonu gidicem kardesm isim dolayisiyla o kadar bekleyemem diyosan onden sen bi git
ABittersweetLi

Eğitim araştırma hastanelerinde profesör doktorlara muayene olman imkansız. Bırak profesörü uzman doktor bile bulman çok zor.çoğunluğunda asistan doktorlar var.yani önemli bir kişi değilsen eli boş dönersin.benim tanıdığım yok. Senin varsa gidebilirsin.eski forumdan gideceğine dair yemin edenler bile olmuştu. Ama bir allahın kulu bile gitmedi. O yüzden diyorum sende gitmeyeceksin. Ben öyle düşünüyorum. Belkide milyonda bir olan bir şey olurda giden birini görmüş olurum. Bende ilk kez yanılmış olurum :)
ZooM505
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen ZooM505 »

Antibiotikmiş.. 6 ay bir sene sonra görürüm ben onu.Tekrar nüksedecek.. Vucuttan tamamen silinmesi imkansız.. Sadece bakteriyi temizlemekle olsaydı bu işler.. Kolaydı öyle..herşeyden önce bakteri sadece prostata yerleşmiş değil. Vucudun heryerinde.Hadi onu da geçtim pelvik kasların duman olmuş..antibiotik onları da düzeltmiş hadi canım sende..hem dolaşım hem sindirim hem sinir sistemini etkileyen,kendi içinde bir kısır döngü var.. Hasar alan bir organ var.. Aylarca, yıllarca darbe üstüne darbe almış.. Yavaş yavaş hissettirmeden geri gelecek..
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

ZooM505 yazdı:Antibiotikmiş.. 6 ay bir sene sonra görürüm ben onu.Tekrar nüksedecek.. Vucuttan tamamen silinmesi imkansız.. Sadece bakteriyi temizlemekle olsaydı bu işler.. Kolaydı öyle..herşeyden önce bakteri sadece prostata yerleşmiş değil. Vucudun heryerinde.Hadi onu da geçtim pelvik kasların duman olmuş..antibiotik onları da düzeltmiş hadi canım sende..hem dolaşım hem sindirim hem sinir sistemini etkileyen,kendi içinde bir kısır döngü var.. Hasar alan bir organ var.. Aylarca, yıllarca darbe üstüne darbe almış.. Yavaş yavaş hissettirmeden geri gelecek..
Adam yıllardır nüks yaşamadım diyormuş
ABittersweetLi

ZooM505 yazdı:Antibiotikmiş.. 6 ay bir sene sonra görürüm ben onu.Tekrar nüksedecek.. Vucuttan tamamen silinmesi imkansız.. Sadece bakteriyi temizlemekle olsaydı bu işler.. Kolaydı öyle..herşeyden önce bakteri sadece prostata yerleşmiş değil. Vucudun heryerinde.Hadi onu da geçtim pelvik kasların duman olmuş..antibiotik onları da düzeltmiş hadi canım sende..hem dolaşım hem sindirim hem sinir sistemini etkileyen,kendi içinde bir kısır döngü var.. Hasar alan bir organ var.. Aylarca, yıllarca darbe üstüne darbe almış.. Yavaş yavaş hissettirmeden geri gelecek..
adam üçüncü seneyi devirmek üzere.şimdiye kadar en ufak bir nüks kırıntısı bile yaşamamış.ben kendisi ile ara ara konuşuyorum ..tamamen yanlış düşünüyorsun.ben mesela 2 hafta biteral kullanıp tamamen iyileşen ve şimdiye kadar en ufak nüks yaşamamış bir arkadaş ile de konuşuyorum.eski foruma iyileştiğini de yazmıştı zaten.sende çok iyi hatırlarsın.

hasarlı sinir diye bir şey yok.sen yeterli dozda uygun antibiyotikleri kullandığın vakit istersen yüz senelik hasta ol anında o sinirler eski haline gelir ve iyileşirsin.bu kadar basit.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

ABittersweetLi yazdı:
adam üçüncü seneyi devirmek üzere.şimdiye kadar en ufak bir nüks kırıntısı bile yaşamamış.ben kendisi ile ara ara konuşuyorum ..tamamen yanlış düşünüyorsun.ben mesela 2 hafta biteral kullanıp tamamen iyileşen ve şimdiye kadar en ufak nüks yaşamamış bir arkadaş ile de konuşuyorum.eski foruma iyileştiğini de yazmıştı zaten.sende çok iyi hatırlarsın.

hasarlı sinir diye bir şey yok.sen yeterli dozda uygun antibiyotikleri kullandığın vakit istersen yüz senelik hasta ol anında o sinirler eski haline gelir ve iyileşirsin.bu kadar basit.
Peki bu adam o doktora nasıl tedavi olmuş söyledi mi ? Yani tanıdığı biri olduğu için mi bu şekilde tedavi uygulamış doktor ? Ve yahut rastgele gittiği bu doktor,bu işin çözümü budur kardeşim diyip mi bu tedaviyi uygulamış bunları öğrenebildin mi?

Bu şahıs o doktorla nasıl bir irtibat kurmuş ki bu tedaviyi uygulamış yani bunu biliyor musun kardeşim?

Burda bunca insan hayattan sogumuş durumda ve eminim bu işin çözümü bu diyorsa bu doktor kendi ağzıyla bunu söylüyorsa bunca hasta varken ben o doktorun yerinde olsam bu tedaviyi oraya gelen herkese uygularim. Bunun mükafatı o kisiye allah katındadir.
Tedavi olan kişiyle degilde doktorla konusulmasi lazim ge bu yaziyi okuyan her kimse, tanıdığı olan varsa çevresinde Birisi doktorla iribat kursunda şu işin aslını astarini, usûlünü öğrenelim.
Benim şahsen irtibat kuracak bir imkanım eşim dostum yok. Olsa bir sekilde ulaşır konusurdum telefondan bile olsa. Bi esin dostun selamiyla alo demek bile, rastgele muayeneye gitmekten cok daha önemli
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
JohnWick

Galip

Mesaj gönderen Galip »

Yukardaki linkle ilgili,vankomisin değil kronikprostatit çoğu zaman intravenöz gerektiren bir hastalıktır.
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

ABittersweetLi yazdı:

şu arkadaşın telefonunu bide biz alsak:)) yada gelip foruma yazsa... doktorda sadece dünyada bu hastalığı yaşayan, forumlarda yazan binlerce kişiyi tedavi etse de Bill Gates kadar zengin olsa..:)))) hayat ne güzel vapurlar falan..

10 yıla yakın sabahlara kadar yabancı forumlar, 10 larca makale okudum web sitesi gezdim.. üşenmeden yabancı forumların sayfasını teker teker okudum mesaj yazdım. adamlar argentum tablet (http://www.meinpharmaversand.de/argentu ... 83728.html )ve allicinmax la prostatı tamamen temizlediler..(http://www.allicin.co.uk/section.php/12/1/allicinmax) bu iki ürün dünyanın en iyi iki antibiyotiği.. tamamen özel üretim.. antibiyotikleri kullandıktan sonra bütün testlere girdiler.. bütün tahlilleri yapıldı. bunu paylaştılar herkesle.. doktorlar prostatın şuan tertemiz dedi onlara.. hayatlarının tamamen normale döndüğünü hiçbir belirti kalmadığını yazdılar.. sonra aynı ürünleri forumdaki diğer kullanıcılar kullandılar.. onlarda aynı başarıyı sağladı.. aradan ortalama 6 ay bir sene geçtikten sonra aynı kişiler tekrar foruma tekrar dökülmeye başladı.. nüks etti diye.

kronik prostatit sadece bir bakteri hastalığı değildir..yiyecek ve içeceklerle vucutta tutunmayı çok basit bir şekilde sağlayan bakteriyle birlikte, prostatın sağlıksız hale gelmesini sağlamış bir hastalıktır.. prostat o eski prostat değildir artık. tıpkı daha çok yaşlı hastalarda görülen prostata bağlı hastalıklarda olduğu gibi..

yanlış anlama sakın.. amacım seninle polemiğe girmek tatsız bir tartışma yaratmak değil..
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

bu arada tamamen iyileşen binde bir hasta, Allah ın ve vucudunun ona verdiği bir mucize vardır.. tıpkı binde bir görülen bazı astım hastalarında olduğu gibi..
ABittersweetLi

Sabir yazdı:
ABittersweetLi yazdı:

Peki bu adam o doktora nasıl tedavi olmuş söyledi mi ? Yani tanıdığı biri olduğu için mi bu şekilde tedavi uygulamış doktor ? Ve yahut rastgele gittiği bu doktor,bu işin çözümü budur kardeşim diyip mi bu tedaviyi uygulamış bunları öğrenebildin mi?

Bu şahıs o doktorla nasıl bir irtibat kurmuş ki bu tedaviyi uygulamış yani bunu biliyor musun kardeşim?

Burda bunca insan hayattan sogumuş durumda ve eminim bu işin çözümü bu diyorsa bu doktor kendi ağzıyla bunu söylüyorsa bunca hasta varken ben o doktorun yerinde olsam bu tedaviyi oraya gelen herkese uygularim. Bunun mükafatı o kisiye allah katındadir.
Tedavi olan kişiyle degilde doktorla konusulmasi lazim ge bu yaziyi okuyan her kimse, tanıdığı olan varsa çevresinde Birisi doktorla iribat kursunda şu işin aslını astarini, usûlünü öğrenelim.
Benim şahsen irtibat kuracak bir imkanım eşim dostum yok. Olsa bir sekilde ulaşır konusurdum telefondan bile olsa. Bi esin dostun selamiyla alo demek bile, rastgele muayeneye gitmekten cok daha önemli
Adam kamuda üst düzey bir memur. Tanıdıkları vasıtası sayesinde tedavi olmuş. Bir eğitim araştırma hastanesinde normal şartlarda bir profesöre muayene olmak imkansızdır. profesörü bırakın,uzman doktora bile muyane olmanız gerçekten çok zordur.o yüzden hatırı sayılı biri olmanız gerekiyor. Sadece bu konuda değil türkiyedeki herhangi bir konuda bile işler böyle yürüyor. Yani milletce ahlakamız çökmüş durumda. Bir dayın yada amcan yoksa ölünce cesedini kadavra yapan bir ülkede yaşadığımızı unutmayalım.kimsesizlerin cesetleri ne yapılıyor sanıyorsunuz?
ABittersweetLi

ZooM505 yazdı:bu arada tamamen iyileşen binde bir hasta, Allah ın ve vucudunun ona verdiği bir mucize vardır.. tıpkı binde bir görülen bazı astım hastalarında olduğu gibi..
Gecen forumda serum ile antibiyotik tedavisi ile tamamen iyileşen bir kişiden daha bahsedildi.adam akciğer iltihaplanması için tedavi görürken prostatıda tamamen iyileşmiş. Ayrıca ben normal antibiyotik tedavisi ile bile tamamen iyileşen ve en ufak nüks yaşamayan en az 10 tane kişi tanıyorum. Bu forumda var zaten 5-6 kişi. Bu hastalık otla filan iyileşecek bir hastalık değil. Bakın konyada enjeksiyon yaptıran kişilerde iyileştiler. Mucizemi bunlar :)
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

ABittersweetLi yazdı:
ZooM505 yazdı:bu arada tamamen iyileşen binde bir hasta, Allah ın ve vucudunun ona verdiği bir mucize vardır.. tıpkı binde bir görülen bazı astım hastalarında olduğu gibi..
Gecen forumda serum ile antibiyotik tedavisi ile tamamen iyileşen bir kişiden daha bahsedildi.adam akciğer iltihaplanması için tedavi görürken prostatıda tamamen iyileşmiş. Ayrıca ben normal antibiyotik tedavisi ile bile tamamen iyileşen ve en ufak nüks yaşamayan en az 10 tane kişi tanıyorum. Bu forumda var zaten 5-6 kişi. Bu hastalık otla filan iyileşecek bir hastalık değil. Bakın konyada enjeksiyon yaptıran kişilerde iyileştiler. Mucizemi bunlar :)
dünyada binlerce doktor ve bu hastalığı yaşayıp çözüm arayanlar aptal.. milyarlarca doların döndüğü ilaç ve takviye üreten firmalar aptal.. siz çok akıllısınız..:)))
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

ZooM505 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
dünyada binlerce doktor ve bu hastalığı yaşayıp çözüm arayanlar aptal.. milyarlarca doların döndüğü ilaç ve takviye üreten firmalar aptal.. siz çok akıllısınız..:)))
yurtdışında antibiyotiklere bok muamelesi yapıyor insanlar.. vicdanlı doktorlar, yıllarca insanlara bu antibiyotik denen şeyleri verip zehirledik diyorlar..
senin düşüncelerin tıpkı türkiye gibi 3. sınıf ortadoğu ülkelerinde tartışılıyor...
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

yazının bu kısmı önemli okuyun..

10 yıla yakın sabahlara kadar yabancı forumlar, 10 larca makale okudum web sitesi gezdim.. üşenmeden yabancı forumların sayfasını teker teker okudum mesaj yazdım. adamlar argentum tablet (http://www.meinpharmaversand.de/argentu ... 83728.html )ve allicinmax la prostatı tamamen temizlediler..(http://www.allicin.co.uk/section.php/12/1/allicinmax) bu iki ürün dünyanın en iyi iki antibiyotiği.. tamamen özel üretim.. antibiyotikleri kullandıktan sonra bütün testlere girdiler.. bütün tahlilleri yapıldı. bunu paylaştılar herkesle.. doktorlar prostatın şuan tertemiz dedi onlara.. hayatlarının tamamen normale döndüğünü hiçbir belirti kalmadığını yazdılar.. sonra aynı ürünleri forumdaki diğer kullanıcılar kullandılar.. onlarda aynı başarıyı sağladı.. aradan ortalama 6 ay bir sene geçtikten sonra aynı kişiler tekrar foruma tekrar dökülmeye başladı.. nüks etti diye.

kronik prostatit sadece bir bakteri hastalığı değildir..yiyecek ve içeceklerle vucutta tutunmayı çok basit bir şekilde sağlayan bakteriyle birlikte, prostatın sağlıksız hale gelmesini sağlamış bir hastalıktır.. prostat o eski prostat değildir artık. tıpkı daha çok yaşlı hastalarda görülen prostata bağlı hastalıklarda olduğu gibi..
ABittersweetLi

:| Valla dostum senin dünyadan haberin yoksa ben ne yapabilirim.bu işin akıllılık ile alakası yok. İyileşenler ortada. Ona bakarsan kronik farenjitinde dünyada tedavisi yok diye bilinir ama istanbulda bir doktor tamamen farenjit sorununu çözüyor. Herşey araştırmak ile mümkündür. Bilimde sabit kalıplar yoktur. Her doktorda diğer doktordan farklıdır.önce bunun farkında olursak bazı şeyleri daha iyi anlayabiliriz. Yoksa yerimizde sayar dururuz.senin o doktor yada ilaç firmaları dediklerinin çoğu zaten bu hastalığı kabul bile etmiyor. Sen neyin muhabbetini yapıyorsun :)
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

non bakteriyel prostat diye uydurdukları şeye antibiyotik veriyorlar.. :))) madem böyle bir hastalıktan bihaberler kabul etmiyorlar, niye antibiyotikle tedavi yolundan bahsediyorsun... farkındamısın kendinle çelişiyorsun..
JohnWick

Ya kardesm burda yazacaginiza gidin randevunuzu alin gorusun bu kadar zor mu gidin sansinizi deneyin derdinizi anlatin oturarak hicbisey duzelmez yok amcamin tanidigi bilmem ne bnm tanidigim falan yok gidicem adama derdimi anlaticam yardimci olursa ne ala