Enfeksiyon hastaliklari uzmani tedavi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Enfeksiyon hastaliklari uzmani tedavi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ZooM505 yazdı:yazının bu kısmı önemli okuyun..

10 yıla yakın sabahlara kadar yabancı forumlar, 10 larca makale okudum web sitesi gezdim.. üşenmeden yabancı forumların sayfasını teker teker okudum mesaj yazdım. adamlar argentum tablet (http://www.meinpharmaversand.de/argentu ... 83728.html )ve allicinmax la prostatı tamamen temizlediler..(http://www.allicin.co.uk/section.php/12/1/allicinmax) bu iki ürün dünyanın en iyi iki antibiyotiği.. tamamen özel üretim.. antibiyotikleri kullandıktan sonra bütün testlere girdiler.. bütün tahlilleri yapıldı. bunu paylaştılar herkesle.. doktorlar prostatın şuan tertemiz dedi onlara.. hayatlarının tamamen normale döndüğünü hiçbir belirti kalmadığını yazdılar.. sonra aynı ürünleri forumdaki diğer kullanıcılar kullandılar.. onlarda aynı başarıyı sağladı.. aradan ortalama 6 ay bir sene geçtikten sonra aynı kişiler tekrar foruma tekrar dökülmeye başladı.. nüks etti diye.

kronik prostatit sadece bir bakteri hastalığı değildir..yiyecek ve içeceklerle vucutta tutunmayı çok basit bir şekilde sağlayan bakteriyle birlikte, prostatın sağlıksız hale gelmesini sağlamış bir hastalıktır.. prostat o eski prostat değildir artık. tıpkı daha çok yaşlı hastalarda görülen prostata bağlı hastalıklarda olduğu gibi..
ilk verilen link açılmıyor.ikinci linkteki şey ise antibiyotik değil sarımsak takviyesi :) argentum ise gümüş nitrat diye geçiyor sanırım.detaylı bir araştırma yapamadım.ama gördüğüm kadarı ile o da antibiyotik değil.3.dünya ülkelerinde yaşıyoruz ve tamamen iyileşenler var.italya ve amerikada da enjeksiyon yapılıyor.onlarda mı 3.dünya ülkesi? biz bitkicilikten bahsetmiyoruz.burada bilim insanları tarafından uygulanan tedavilerden bahsediyoruz.bak yıllarca vigamaxx kullanıp tamamen iyileşememişin.ama antibiyotik kullanıp tamamen iyileşen çok insan var.bir şeyler anlatırken elimizde veriler olursa iyi olur.yoksa karbonat kullanıp şifa bulduğunu zannedenlerden ne farkımız kalır.
ABittersweetLi

ZooM505 yazdı:non bakteriyel prostat diye uydurdukları şeye antibiyotik veriyorlar.. :))) madem böyle bir hastalıktan bihaberler kabul etmiyorlar, niye antibiyotikle tedavi yolundan bahsediyorsun... farkındamısın kendinle çelişiyorsun..
her doktor antibiyotik vermiyor.ben 10 tane doktora gittiysem 6-7 tanesi antibiyotik vermedi bile..yani senin deyimin ile konuşursak 3.dünya ülkesindeki doktorlar bunlar :) işin ehli doktorlar ise antibiyotik tedavisi uyguluyor zaten.tamamen iyileşenler de bu gruptan çıkıyor.
ABittersweetLi

JohnWick yazdı:Ya kardesm burda yazacaginiza gidin randevunuzu alin gorusun bu kadar zor mu gidin sansinizi deneyin derdinizi anlatin oturarak hicbisey duzelmez yok amcamin tanidigi bilmem ne bnm tanidigim falan yok gidicem adama derdimi anlaticam yardimci olursa ne ala
sen hiç eğitim araştırma hastanesine gitmemişsin sanırım.profesörler yada uzman doktorlar eğitim araştırma hastanelerinde muayenemi yapıyor zannediyorsun.ben istanbul da defalarca gittim.hepsinde de asistan doktorlar vardı.uzman doktoru sorduğumda ise bir dünya kadar laf söylüyorlar.burası türkiye.burada tanıdığın yoksa koca bir hiçsin.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Esasen bende mikrobun öldüğünde iyileşmeye inanmıyorum mesela bende bir dr bakteriyi buldu 2 ay tedavi etti ve gittiğim kontrollerde bir daha bakteri bulamadı fakat hastalık aynı devam ediyor sanırım prostatın işi bitti bizim
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

ABittersweetLi yazdı:Valla dostum senin dünyadan haberin yoksa ben ne yapabilirim.bu işin akıllılık ile alakası yok. İyileşenler ortada. Ona bakarsan kronik farenjitinde dünyada tedavisi yok diye bilinir ama istanbulda bir doktor tamamen farenjit sorununu çözüyor. Herşey araştırmak ile mümkündür. Bilimde sabit kalıplar yoktur. Her doktorda diğer doktordan farklıdır.önce bunun farkında olursak bazı şeyleri daha iyi anlayabiliriz. Yoksa yerimizde sayar dururuz.senin o doktor yada ilaç firmaları dediklerinin çoğu zaten bu hastalığı kabul bile etmiyor. Sen neyin muhabbetini yapıyorsun :)
Bu kişi ile görüşme imkanın olduğuna göre serumla hangi antibiyotik veya ilaçlar verilmiş günde kaç defa ve kaç gün ?
Bunları öğrenmen mümkündür. Öğrenip paylaşırsan mesela ben hastaneye yatılmadan alınabilecek bir antibiyotik ise alır her gün iş yeri kliniğinde uygulatabilirim
ZooM505
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen ZooM505 »

prostatitte bir milyar kutu antibiyotik tüketimi.. iyileşen hasta sayısı 10:)))) çok tatmin edici bir oran:))) gel vatandaş gel:))
ABittersweetLi

cihanbey yazdı:
ABittersweetLi yazdı:Valla dostum senin dünyadan haberin yoksa ben ne yapabilirim.bu işin akıllılık ile alakası yok. İyileşenler ortada. Ona bakarsan kronik farenjitinde dünyada tedavisi yok diye bilinir ama istanbulda bir doktor tamamen farenjit sorununu çözüyor. Herşey araştırmak ile mümkündür. Bilimde sabit kalıplar yoktur. Her doktorda diğer doktordan farklıdır.önce bunun farkında olursak bazı şeyleri daha iyi anlayabiliriz. Yoksa yerimizde sayar dururuz.senin o doktor yada ilaç firmaları dediklerinin çoğu zaten bu hastalığı kabul bile etmiyor. Sen neyin muhabbetini yapıyorsun :)
Bu kişi ile görüşme imkanın olduğuna göre serumla hangi antibiyotik veya ilaçlar verilmiş günde kaç defa ve kaç gün ?
Bunları öğrenmen mümkündür. Öğrenip paylaşırsan mesela ben hastaneye yatılmadan alınabilecek bir antibiyotik ise alır her gün iş yeri kliniğinde uygulatabilirim
önceki mesajlarım da yazmıştım.toplamda iki ay invanz tedavisi uygulanmış.ama öncesinde bir hafta adını bilmediği bir antibiyotiği günde dört kez yine serumla uygulamışlar.
ABittersweetLi

ZooM505 yazdı:prostatitte bir milyar kutu antibiyotik tüketimi.. iyileşen hasta sayısı 10:)))) çok tatmin edici bir oran:))) gel vatandaş gel:))
doğru antibiyotikleri doğru dozlarda kullandığımız vakit bir milyar kutu olmasa da sadece bir kutu antibiyotik ile de iyileşebilirsiniz.mesela forumda bir diş hekimi vardı.o kadar çok antibiyotik kullandıktan sonra fayda görmeyince inatla başka doktorlara gitmeye devam etti ve bir doktorun sadece bir kutu tetrodox kullandırmasından sonra tamamen iyileşmişti.sadece bu hastalıkta değil diğer tüm hastalıklarda da durum böyledir.

yani doğru ilaçları kullanmayan bir kişi yüz sene geçse de iyileşemez.ama doğru antibiyotiği uygun dozlarda kullanırsan bir haftada iyileşebilirsin.ama vigamax yada başka bir bitkisel takviye ile iyileşmen imkansızdır.hayat boyu kullanır durursun.ömrün diyet yapıp takviye almakla geçer.

benim bildiğim 10 kişi var.yurt dışında antibiyotik kullanıp iyileşen bir çok kişi var.geçenlerde bir arkadaş rus forumlarından örnekler verdi.daha neler neler var ama siz hiç forumu takip etmiyorsunuz anlaşılan.10 kişiden 6-7 hastayı 3 aylık antibiyotik kullanımından sonra tamamen iyileştiren profesör doktor da var.bunların hepsi paylaşıldı.forumda nelerin konuşulduğunu bile tam bilmeden tepeden inme düşüncelerinizi araya sokuşturmaya çalışmanız çok ilginç doğrusu.siz eski forumda ki muhabbetlerde kalmışsınız.
cihanbey

invanz tedaviğ sabit bir şey mi her durumda içinde aynı maddeler mi oluyor?
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

ABittersweetLi yazdı:
ZooM505 yazdı:prostatitte bir milyar kutu antibiyotik tüketimi.. iyileşen hasta sayısı 10:)))) çok tatmin edici bir oran:))) gel vatandaş gel:))
doğru antibiyotikleri doğru dozlarda kullandığımız vakit bir milyar kutu olmasa da sadece bir kutu antibiyotik ile de iyileşebilirsiniz.mesela forumda bir diş hekimi vardı.o kadar çok antibiyotik kullandıktan sonra fayda görmeyince inatla başka doktorlara gitmeye devam etti ve bir doktorun sadece bir kutu tetrodox kullandırmasından sonra tamamen iyileşmişti.sadece bu hastalıkta değil diğer tüm hastalıklarda da durum böyledir.

yani doğru ilaçları kullanmayan bir kişi yüz sene geçse de iyileşemez.ama doğru antibiyotiği uygun dozlarda kullanırsan bir haftada iyileşebilirsin.ama vigamax yada başka bir bitkisel takviye ile iyileşmen imkansızdır.hayat boyu kullanır durursun.ömrün diyet yapıp takviye almakla geçer.

benim bildiğim 10 kişi var.yurt dışında antibiyotik kullanıp iyileşen bir çok kişi var.geçenlerde bir arkadaş rus forumlarından örnekler verdi.daha neler neler var ama siz hiç forumu takip etmiyorsunuz anlaşılan.10 kişiden 6-7 hastayı 3 aylık antibiyotik kullanımından sonra tamamen iyileştiren profesör doktor da var.bunların hepsi paylaşıldı.forumda nelerin konuşulduğunu bile tam bilmeden tepeden inme düşüncelerinizi araya sokuşturmaya çalışmanız çok ilginç doğrusu.siz eski forumda ki muhabbetlerde kalmışsınız.
vigamaxx hakkında bana hiç yorum yapma bence.. senin o antibiyotik dediğin nane şekerleri, vigamaxx ın yarım tabletinin karşısında secdeye durur.. benden duymasan vigamaxx ın adını bile bilmiyordun..sen ömür boyu antibiyotik kullanmaya devam et. ben şuanda vigamaxx sayesinde normal bir erkekten daha sağlıklıyım.sıfır ağrı,sıfır yanma, sıfır idrar problemi ve ereksiyon..ömür boyu antibiyotik kullanmam ama vigamaxx ı kullanmaya devam ederim.. ve şuan diyet yapmıyorum. acı ekşi alkol hepsini hiç korkmadan yiyorum ve içiyorum..

bahsettiğin her grup antibiyotik ve diğer takviyeleri sen daha prostatitle tanışmadan test ettim ve sonuçlarını gördüm.bilmediklerin ve duymadıklarında buna dahil.. o yüzden rahat olabilirsin..
ABittersweetLi

cihanbey yazdı:invanz tedaviğ sabit bir şey mi her durumda içinde aynı maddeler mi oluyor?
Serumun içine başka neler katıyorlar bilmiyorum ama antibiyotik invanz diye geçiyor. Pahalı bir antibiyotik.
ABittersweetLi

ZooM505 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:

vigamaxx hakkında bana hiç yorum yapma bence.. senin o antibiyotik dediğin nane şekerleri, vigamaxx ın yarım tabletinin karşısında secdeye durur.. benden duymasan vigamaxx ın adını bile bilmiyordun..sen ömür boyu antibiyotik kullanmaya devam et. ben şuanda vigamaxx sayesinde normal bir erkekten daha sağlıklıyım.sıfır ağrı,sıfır yanma, sıfır idrar problemi ve ereksiyon..ömür boyu antibiyotik kullanmam ama vigamaxx ı kullanmaya devam ederim.. ve şuan diyet yapmıyorum. acı ekşi alkol hepsini hiç korkmadan yiyorum ve içiyorum..

bahsettiğin her grup antibiyotik ve diğer takviyeleri sen daha prostatitle tanışmadan test ettim ve sonuçlarını gördüm.bilmediklerin ve duymadıklarında buna dahil.. o yüzden rahat olabilirsin..
Vigamaxı eski forumda senden duyup kullanan en az 20 kişi vardı ama hiç biride fayda göremedi. Hatta hatırlarsın senin vigamax ile bağlantın olduğunu ve milleti yalan yere bu ürünü aldırdığına dair düşünceler de paylaşılmıştı. O zaman da seni koruyan bizlerdik.

Ayrıca diyete önem veriyorum diyende sendin. Diyet önemli diyende sendin.uygun antibiyotikleri uygun dozlarda kullananların hepsi tamamen iyileşti. Ömür boyu ne başka antibiyotik yada senin gibi vigamax kullanmak sorunda değiller artık.

Bir arkadaşta sanal ortamda iyileştim diyenlere inanmayın yazmış. Ben sanal ortamda konuşup burada paylaşmıyorum. Hepsi ile telefonda ve yüz yüze konuştuktan sonra sizlere bilgi aktarıyorum.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Bitter arkadaş bu kadar prostatit hastasını yüzyüze nerden tanıyorsun en az 10 diyorsun bir kişinin zaten en fazla 10 arkadası olur hepsimi prostatit kardeşim
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

vigamaxx ı benden duyup kullanıp teşekkür edenler ve kullanmaya nasıl devam edeceklerine dair mesaj kutudaki mesajların çoğuna yetişemiyordum.
benim bir çıkarım olsa kendim getirtir satardım:)) bunu söyleyeni muhatap bile almam. benim korunmaya ihtiyacım yok. insanlara bir iyiliğim dokunur mu diye paylaştım.. hiçbiri sabırlı bir şekilde devam etmediler çünkü.. veya başka birinde kesin işe yarayıp yaramayacağına ben karar verememki öyle bir iddiamda yok.. ben kullanıp başarı sağladım başka birinde de işe yararsa ne mutlu bana.. en azından uygun dozda doğru antibiyotik gibi hayal satmıyorum insanlara...
diyet konusuna gelince; vigamaxx ın etkisini arttırmak amacıyla ilk tedaviye başlandığında önerdim. daha az doz yeterli olsun diye.. prostatit in yiyecek ve içecekle alakası yok demişssin bir arkadaşa.. yabancı bir forumda yazma bence bunu. gülerler ve küçük duruma düşersin..

uygun dozda doğru antibiyotik:))) 1 milyar kutuda 10 kişiye isabet etmiş:)))

sanal ortamda tamamen iyileştim diyenlere inanmayın diyen arkadaşa yüzde yüz katılıyorum..

maaşallah iyileşen herkese de hastaneden senin telefonunu veriyorlar heralde:))) antibiyotikle iyileşen kimse beni aramıyor kıskandım valla:)))

Allah herkese şifa versin..
ABittersweetLi

ahmet yazdı:Bitter arkadaş bu kadar prostatit hastasını yüzyüze nerden tanıyorsun en az 10 diyorsun bir kişinin zaten en fazla 10 arkadası olur hepsimi prostatit kardeşim
İnternetteki araştırmalarım sonucu karşılaşıp tanıştığım insanlardır. Hepsi ile diğer arkadaşlarım gibi görüştüğüm zamanlar oluyor.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Millet olarak ne kadar çok seviyoruz boş muhabbetleri boş tartışmaları bırakalım sidik yarıştırmayı keza sidik bile yarıştıramıyoruz da ;) o yüzden sığ tartışmalardan uzak duralım bize bi fayda sağlamaz sağlayacaksa herkes birbirine laf atsın didişip duralım
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

ahmet yazdı:Bitter arkadaş bu kadar prostatit hastasını yüzyüze nerden tanıyorsun en az 10 diyorsun bir kişinin zaten en fazla 10 arkadası olur hepsimi prostatit kardeşim

Ben hasta olduktan sonra

10 tane arkadasim oldu

Burdan hepside

En harbi arkadasim askerlik arkadasi gibi

Lan oglum

İyileseninde iyilesmeyeninde antibiotigininde gida takvisyesininde

Tum prostat aleminin prostatini iyi edeyim

Hehe
ABittersweetLi

ZooM505 yazdı:vigamaxx ı benden duyup kullanıp teşekkür edenler ve kullanmaya nasıl devam edeceklerine dair mesaj kutudaki mesajların çoğuna yetişemiyordum.
benim bir çıkarım olsa kendim getirtir satardım:)) bunu söyleyeni muhatap bile almam. benim korunmaya ihtiyacım yok. insanlara bir iyiliğim dokunur mu diye paylaştım.. hiçbiri sabırlı bir şekilde devam etmediler çünkü.. veya başka birinde kesin işe yarayıp yaramayacağına ben karar verememki öyle bir iddiamda yok.. ben kullanıp başarı sağladım başka birinde de işe yararsa ne mutlu bana.. en azından uygun dozda doğru antibiyotik gibi hayal satmıyorum insanlara...
diyet konusuna gelince; vigamaxx ın etkisini arttırmak amacıyla ilk tedaviye başlandığında önerdim. daha az doz yeterli olsun diye.. prostatit in yiyecek ve içecekle alakası yok demişssin bir arkadaşa.. yabancı bir forumda yazma bence bunu. gülerler ve küçük duruma düşersin..

uygun dozda doğru antibiyotik:))) 1 milyar kutuda 10 kişiye isabet etmiş:)))

sanal ortamda tamamen iyileştim diyenlere inanmayın diyen arkadaşa yüzde yüz katılıyorum..

maaşallah iyileşen herkese de hastaneden senin telefonunu veriyorlar heralde:))) antibiyotikle iyileşen kimse beni aramıyor kıskandım valla:)))

Allah herkese şifa versin..
hem teşekkür mesajlarına yetişemiyordum diyorsun hemde hiçbiri sabırlı bir şekilde kullanmadılar diyorsun.eski forumda hiç bir allahın kulu vigamax kullanarak iyileşemedi.vigamaxın senden başka kimseye bir faydası olmamış ama antibiyotik tedavisi ile iyileşen bu forumda da dahil olmak üzere bir çok kişi var.sen hala ilginç ilginç konuşabiliyorsun :) sana sahtekar diyenler vardı.sen neyin muhabbetini yapıyorsun hala.

önceki mesajlarında antibiyotik olarak paylaştığın ürünler antibiyotik bile değil.daha ne paylaştığının ne olduğunu bile bilmiyorsun ve herşeyi de çok saptırarak konuşuyorsun.seni bu konuda tebrik ediyorum kardeş :) harbiden eski forumdakiler söylediklerinde haklılarmış.ben prostatiti diyet yaparak tamamen iyileştiremezsiniz diyorum.adamın iddiası bu yöndeydi çünkü.sonra kullandığı bir GIDA TAKVİYESİ sonucunda şimdiye kadar çektiği acılardan daha fazla çekmeye başlamış.hatta intihardan bahsediyordu.adam ne dedi biliyormusun: bu hastalığın yeme içme ile alakası yokmuş.yıllar sonra bunu anlamış oldum dedi.biraz forumu objektif gözle okursan bu kişinin mesajlarına çok rahatlıkla ulaşabilirsin.

bu foumda ilaç ile iyileşen insanlar oldu.konyadaki doktora enjeksiyon yaptırıp iyileşenlerde oldu.bunlar benim uydurduğum hayaller değil.bana kimse sahtekar demedi şimdiye kadar.anladın sen onu :)
ABittersweetLi

üzerime alındım çünkü iyileşenler var diyordum ki araya sen girdin :) herkeste böyle anlardı zaten.benim keşke antibiyotik fabrikam olsa da reklamını yapıyor olsaydım :) şaka bir yana benim kadar sizde iyileşenleri biliyorsunuz.kadir,ibrahim,tonyalı,merhaba,mehmet...bu kişileri sizde tanıyorsunuz.yalan söyleyecek halleri yok sonuçta.beim forum dışında tanıdığım 5-6 kişi daha var.kendileri ile de bizzatta görüşüyorum.

o zaman kimse kimseye inanmasın arkadaş.kimseye güvenmiyorsan ne fikir al ne de fikrini beyan et.

hangi doktorun araştırmasını yapmıştınız? görmeden Allaha inanmam diyen insanlara ne kadar saygı duyuyorsam sana da o derece saygı duyuyorum.ben kanserden iyileşmiş bir arkadaşı gözlerimle görmedim.bende inanmıyorum.askerde tankta görmedim.ona da inanmıyorum :)
ABittersweetLi

o söylediğin kişileri hastaneye bizzat gidip iyileşirler iken görmedim.inanmamı beklemem benden :) prof.doktor mustafa faruk geyik ten bahsediyorsunuz sanırım.nasıl bir araştırma yaptınız? neler konuşuluyor kulislerde :) benim kendisi ile konuşmuşluğum var da o yüzden soruyorum.iyileştirdiği kişi ile zaten her zaman görüşüyorum.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Arkadaşlar yeter gayrii hepinizi seviyorum ama artık bu mevzuyu daha fazla uzatmayalim. :)
Bu arada ben antibiyotikten fayda gördüm başlıklı bir yazi vardı kadir abinin. Bir artı da benden oraya. Kültürde çıkan mikroba göre antibiyotik kullandım şimdilik 10 gündür antibiyotik almıyorum ilaci bıraktığım gibi iyyim
Idrar da yanma yok. Akim hızı gayet iyi. Idrar hissi vs yok. Peniste sizlama vs yok. Boşalmada ağrı vs yok. Ereksiyon sorunu yok.
Tek olan sıkıntım şartlari çok zorlsrsam hafif dolgunluk hissi okadar.
Kahve kola vs abartmamak kaydıyla içiyorum diyet vs yapmıyorum. Sonum hayrola bir gün tepetaklak gitmem umarım. :) haaa bu arada amacim antibiyotik savunuculugu yapmak degil ama durumumu ve tedavimi aciklamak. Antibiyotik aldim ve ihmal etmeden probiyotik tablet kullandim okadar

Saglik gelsin de vigamaxtan mi gelir cigamax ten mi gelir
Boş. Hayir da şerde allahtan gelir..
Akciğer enfeksiyonu olan kişi nerden bilecekti bu enfeksiyon prostatinin iyilesme sebebi olacak.

Haktan hayırlısı. Kim neyden fayda görüyorsa yazmaya devamm
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sabir yazdı:Arkadaşlar yeter gayrii hepinizi seviyorum ama artık bu mevzuyu daha fazla uzatmayalim. :)
Bu arada ben antibiyotikten fayda gördüm başlıklı bir yazi vardı kadir abinin. Bir artı da benden oraya. Kültürde çıkan mikroba göre antibiyotik kullandım şimdilik 10 gündür antibiyotik almıyorum ilaci bıraktığım gibi iyyim
Idrar da yanma yok. Akim hızı gayet iyi. Idrar hissi vs yok. Peniste sizlama vs yok. Boşalmada ağrı vs yok. Ereksiyon sorunu yok.
Tek olan sıkıntım şartlari çok zorlsrsam hafif dolgunluk hissi okadar.
Kahve kola vs abartmamak kaydıyla içiyorum diyet vs yapmıyorum. Sonum hayrola bir gün tepetaklak gitmem umarım. :) haaa bu arada amacim antibiyotik savunuculugu yapmak degil ama durumumu ve tedavimi aciklamak. Antibiyotik aldim ve ihmal etmeden probiyotik tablet kullandim okadar

Saglik gelsin de vigamaxtan mi gelir cigamax ten mi gelir
Boş. Hayir da şerde allahtan gelir..
Akciğer enfeksiyonu olan kişi nerden bilecekti bu enfeksiyon prostatinin iyilesme sebebi olacak.

Haktan hayırlısı. Kim neyden fayda görüyorsa yazmaya devamm
Sabır kardeşim, iyi olduğuna çok sevindim...şifanın devamını dilerim.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Bu konuda haklısın. Benim mikrop bulma meseleme gelince hep dediğim gibi mikrop bulmak için ( eğer varsa) ben uzun bir süre antibiyotik alınmamasi ve farklı hastanelerde kültür yapılması taraftariyim.

Ben mikrobu buldugum da ej son antibiyotik kullanmayali 2 ay bitmişti. Ve 3 hastaneye gittim birisinde mikrop bulunabildi. Halbu ki semptom olarak ta iyi sayılırdim. Rahat olmak mikrop olmadigi anlami tasimiyormuş onu anladim.

Simdi 10 gün oldu 1 ay dolunca hatta 2 ay diyim tekrar kültür yaptirmaya başlayacağım. Antibiyotik varlığı bir dert yokluğu yara gibi birşey işte. Zamanini dozunu süresini iyi ayarlamak lazım.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
cihanbey

Antibiyogram sperm kültüründe mi yapıldı prostat masajı mı idrarda mı ?
ABittersweetLi

Gerekli testleri sabah ve ilk idrarı yapmadan yaptırırsanız kültürde bir şeyler yakalanması kolay olabilir. Bu işin tedavisi antibiyotikdir. Doğru antibiyotikler için doğru doktoru bulmak lazım. Onun içinde sürekli doktor doktor gezmeniz gerekiyor.yada kesin tedavi olan serum ile antibiyotik tedavisini uygulatmanız gerekiyor.