Masaj aleti titreşimli veya titreşimsiz

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ozan35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Masaj aleti titreşimli veya titreşimsiz

Mesaj gönderen Ozan35 »

Masaj aleti kulananlara sorum masaj aletleri çok pahalı titreşimsiz piyasada 250 tl civarı titreşimli 1000 tl üstü normal alsak pek bir fark etmez sanırım ne diyorsunuz ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Masaj aleti titreşimli veya titreşimsiz

Mesaj gönderen kadir »

Ozan35 yazdı:Masaj aleti kulananlara sorum masaj aletleri çok pahalı titreşimsiz piyasada 250 tl civarı titreşimli 1000 tl üstü normal alsak pek bir fark etmez sanırım ne diyorsunuz ?
Titresimli.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

kadir yazdı:
Ozan35 yazdı:Masaj aleti kulananlara sorum masaj aletleri çok pahalı titreşimsiz piyasada 250 tl civarı titreşimli 1000 tl üstü normal alsak pek bir fark etmez sanırım ne diyorsunuz ?
Titresimli.
Kadir abi ben şeyi merak ediyorum bazıları dalga geçiyor bu rektal tuşe olayıyla erkekler çok zevk alıyor falan diyorlar bu doğru mu? Prostatı iltihaplı olanlar mı prostat masajı esnasında acı çekiyor yani?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Zevk alan kimse ben duymadim bu zamana kadar. Bu çok önemli bir saglik problemi insanlar şifa bulmak için bu masaji yaptiriyorlar. Prostatit hastalari bu hastalik icin masaj yontemini deniyorlar tedavi icin..zevk icin degil.
kadersiz33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kadersiz33 »

Ne zevki abi onu söyleyenler ergen tayfa başlarına gelmeden bilmiyorlar anca dalga geçerler. Ben ilk hüseyin hocaya yaptırdığım da canım çıkacak sandım.
Dogukan01

kadir yazdı:Zevk alan kimse ben duymadim bu zamana kadar. Bu çok önemli bir saglik problemi insanlar şifa bulmak için bu masaji yaptiriyorlar. Prostatit hastalari bu hastalik icin masaj yontemini deniyorlar tedavi icin..zevk icin degil.
Yok abi ben biliyorum masajın iltihabı atmaya yaradığını ama bazıları var işte diyor ki masaj erkeğe zevk verirmiş falan ben yaptırdığımda hiç zevk almadım aksine acı çektim.
Dogukan01

Benim şu an tek sıkıntım peniste batma şundan bi kurtulsam başka bir şey istemiyorum. Acaba gıda takviyeleriyle kurtulabilir miyim diye düşünüyorum
Ozan35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ozan35 »

Dogukan01 yazdı:
kadir yazdı:
Titresimli.
Kadir abi ben şeyi merak ediyorum bazıları dalga geçiyor bu rektal tuşe olayıyla erkekler çok zevk alıyor falan diyorlar bu doğru mu? Prostatı iltihaplı olanlar mı prostat masajı esnasında acı çekiyor yani?
Dalga geçiyorsa o adam hasta değildir prostatit hiç değildir bizde arada espirisine moral bulalım diye ulan hastalığa bak tedaviye bak tuşe atınca geçen hastalık mı olur diyoruz ama herşey sağlık için zevk için yapanlar olabilir o onun cinsel tercihi ona birşey diyemeyiz
bakbak

Mesaj gönderen bakbak »

Titreşimli cihaz için link atabilir misiniz bulamadım ben
Blackened
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Blackened »

Dogukan01 yazdı:Benim şu an tek sıkıntım peniste batma şundan bi kurtulsam başka bir şey istemiyorum. Acaba gıda takviyeleriyle kurtulabilir miyim diye düşünüyorum
Bu hastalıkta işeme problemleri çekmeyen çok şanslıdır, kendilerine çok iyi baksınlar. İşeme problemi de devreye girince işte o zaman hayat cehenneme dönüyor.
Blackened
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Blackened »

Bende yanma, batma vs vs hepsi var fakat sadece işeme problemi, alt karın ağrısı, sürekli idrar hissi geçse, ben kendimi bu hastalıktan kurtulmuş sayacağım.