SARI SPERM (seminal veziküler)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: SARI SPERM (seminal veziküler)

Mesaj gönderen kadir »

Yorgun123 yazdı: 06.11.2023 - 14:42 Kadir abi bromelain ne kadar ne sabah akşam olarak mı öneriyosun. Ne yapmalıyım sence
Sabah 1 akşam 1 kullanabilirsin kardeşim.
Godloki
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Godloki »

Ben ergenlige girdigimden buyana sperm sarı geliyordu bir sorun olmadan yasadim 30 yasimda prostatit icin cipro kullaninca bu sari beyaza dondu enteresan sekilde.
Yorgun123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgun123 »

Cipronun bana hiçbir şekilde faydası yok olanıda ilk defa görüyorum herkeste farklı farklı durumlar. Ben bu lanetten kurtulamadım ağrı sızıyı minimuma indirdim ama sarı meniden kurtulamadım bir türlü şimdi sperm kalitesini arttırıcak şeyleri araştırıyorum bakalım güzel bir dönüş alırsam buraya takviyeleri yazarım
gizlikalsin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen gizlikalsin »

Yorgun123 yazdı: 07.11.2023 - 01:20 Cipronun bana hiçbir şekilde faydası yok olanıda ilk defa görüyorum herkeste farklı farklı durumlar. Ben bu lanetten kurtulamadım ağrı sızıyı minimuma indirdim ama sarı meniden kurtulamadım bir türlü şimdi sperm kalitesini arttırıcak şeyleri araştırıyorum bakalım güzel bir dönüş alırsam buraya takviyeleri yazarım
forumda ki tavsiye üzerine karabaş ve melisa çayı deniyorum düzenli iki haftadır yanma ve ağrıyı sanki geçirdi tabi ekstra olarak cipro ve rastel ağrı kesicilerini kullandım bu süreçte daha önce 50 kutu bitirmiştim ama en ufak ağrımı kesmemişti. lütfen sende bi dene belki sana çok iyi gelir. sarı meni bende sanırım olmadı hiç ama hafif sarımsı olduğu illaki olmuştur. bu dediğimi dene lütfen