Prostatiti yendiğini söyleyen insanlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NeverGiveUp

Prostatiti yendiğini söyleyen insanlar

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

>selamlar. ben 10 sene kronik prostatit hastalığıyla uğraşıp tedavi olamamış ve sadece 3 haftalık brokoli kürü ile ”tedavisi yok” denen kronik prostatiti yenmiş birisi olarak bitkilerin tedavici edici gücüne sonsuz inanan biriyim.
Kaynak: http://hpv.sitesi.ws/gruplar/hpv/forum/ ... pic_page=2

---------------------------------------------------------------------------------------

> Maydonozsuyu ile prostatiti yendiğini söyleyen ekşi sözlük yazarı
Kaynak: https://eksisozluk.com/prostatit--449689

-----------------------------------------------------------------------------------------

>bulent (10/08/2013 01:17)

Konu : tedavi
Mesaj : bir arkadaşım 1 hafta elekrikli battaniyeyle yatmış 1 hafta sonra idrar yolundan katı birşeyler çıkmış vede artık tamamen iyileşmiş hapsi bu kadar

kaynak: www.prostatiltihabi.com

-------------------------------------------------------------------------------------------

emre (29/05/2013 09:56)

Konu : prostate health complex
Mesaj : Arkadaslar bu ilacin üzerine dusmeliyiz ürülog komsumuz tavsiye etti ama mslesef türkiyede yokkk bunu ancak amerikadan gelen bir arkadasimiz getirebilir doktor cok sansizsizsin son kutuyu bir hastama verdim 10 gunde idrarda yanmanin gectigini ve agri sizinin hafiflefigini soyledi 2 aylik tedavide tamamen gectigini hasta tarafindan doktora iletilmis

kaynak: www.prostatiltihabi.com

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Levent (05/03/2014 16:49)

Konu : tedavi
Mesaj : Bu siteyi daha önce takip ediyordum. Yani rahatsızken. Şu an iyiyim. Tedavi şu. günlük içtiğiniz su miktarını 3 ya da 4 kat arttırın. Ve 1 litre suya 1 kaşık ingiliz karbonatı ekleyin. Bende işe yaradı. Herkese geçmiş olsun.

kaynak: http://www.prostatiltihabi.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve son olarak

> Alparslan » 17 Mar 2015, 22:46

Arkadaşlar şiddetli geçen kışa rağmen çok iyiyim. Geçtiğimiz 2014 Ağustos'tan bu yana bu hastalık için hiçbir şey kullanmadım, kullanmıyorum. Hiçbir sıkıntım yok. Eski günlerdeki gibiyim.

Siteye yazmama veya takip etmeme nedenim iyileştiğim için değil, tamamen özel sebeplerden dolayı 2-3 aydır PC başına pek oturamamamdan kaynaklanıyor.

Allah yardımcımız olsun.

Kaynak: www.kronikprostatit.net
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Prostatiti yendiğini söyleyen insanlar

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

yalnız ekşi sözlük yazarı maydonoz suyu kürü ile çok rahatladığını ama tam olarak iyileşmediğini söylemiş.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Hoca sana gore enfeksiyon bolumune yatmayan her canli bi gun yeniden prostatiti tadacaktir
ABittersweetLi

prostatiniseveyim yazdı:Hoca sana gore enfeksiyon bolumune yatmayan her canli bi gun yeniden prostatiti tadacaktir
kesinlikle öyle.sonuçta vücutta bir mikrop yada bakteri var.bununda tek çözümü antibiotik.enfeksiyon hastalıklarında işini bilen bir doktorun kontrolünde tedavi olursan iyileşmen garantidir.
NeverGiveUp

Serumfizyolojiğin içerisine sivi antibiyotik takviyeleri yapip kendimize baglasak ya.. : )

prostatiniseveyim

Hic bi mikrop bel agridi yapmaz sadece menenjit mikrobu haric zaten omurgayi saran mikrop adami bi haftada goturur 20 yil surundurmez
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

arkadaslar zaten bu kusuruma bakmayın bu aq bakterısını bı tespıt edebılsek bırde benım aklıma takılan şey bu prostat dokusunun görmüş olduğu dezanformasyonu doku bozukluğu tekrar eski haline getirebilirsek olayı çözerizde işte koca tıp dünyası bunu nasıl çözemiyor anlamış değilim....bazen dusunmuyor değilim ha prostat naklı falan mı yaptırsak zaten en az zencılerde goruluyomus bu hastalık zencı prostatı taktırıp olayı cozerız heralde :)
ABittersweetLi

bel ağrısı yapan prostatın içindeki mikrop iltihap oluşmasınıa o iltihapta prostatın büyümesine sebep olarak etrafındaki kaslara baskı yapıyor.böylece bel ağrıları,testis ağrıları,makat ağrıları yapıyor.
prostatiniseveyim

Hangi zenci verecek prostatini komple diger takimlarida naklettirelim kokten cizum
NeverGiveUp

Bu konu paslanmis biraz, yenileyelim..

Hepimizin bildigi gibi forumdan Kadir agbimiz 11 yıllık rahatsızlıgın üzerine son olarak yaptirmis oldugu antibiyotik igneler neticesinde yaklasik 5-6 aylık periyotta agri/cinsellik/idrar bazında sıfır belirtiyle yasiyor ve su anda durumu cok sukur iyi. Allah bozmasın. Ve şu anda sadece antibiyotiklerin genel olarak vücutta bırakmıs oldugu hasarı onarmak için bazı takviyeler kullanıyor. Bunlara forumda kendi acmis oldugu konudan ulasabilirsiniz. (Verdigim bilgilerde yanlis varsa lütfen düzelt agbi)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve bir iyilesen arkadasimiz daha var çok şükür. CENGO.....

CENGO eski forumdan da tanidigimiz bir arkadasimiz. Klasik prostatit belirtileri gösterirken eski forumda da hep aslında bir cogumuzun sorununun prostat kaynakli olmadigini söylüyordu. Ve kendi kendinin doktoru olarak uyguladigi diyetlerle Candida bakterisinin üstesinden gelerek şu anda çok iyi oldugunu ve sorunsuz yasadigini söylüyor. Bunu yapmak icin uzun süredir karbonhidrat türü beslenmeden ve şekerden uzak kalmış.. Allah bozmasın.. Özellikle şüpheli cinsel iliski yasamaksizin pelvik agri sendromu yasayan arkadaslar CENGO'nun durumunu örnek alabilir diye düsünüyorum.

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

[quote="NeverGiveUp"]Bu konu paslanmis biraz, yenileyelim..

Hepimizin bildigi gibi forumdan Kadir agbimiz 11 yıllık rahatsızlıgın üzerine son olarak yaptirmis oldugu antibiyotik igneler neticesinde yaklasik 5-6 aylık periyotta agri/cinsellik/idrar bazında sıfır belirtiyle yasiyor ve su anda durumu cok sukur iyi. Allah bozmasın. Ve şu anda sadece antibiyotiklerin genel olarak vücutta bırakmıs oldugu hasarı onarmak için bazı takviyeler kullanıyor. Bunlara forumda kendi acmis oldugu konudan ulasabilirsiniz. (Verdigim bilgilerde yanlis varsa lütfen düzelt agbi)

-------------------------------------------------------------------------------------------
Evet Ozancim konuyu iyi kavramişsin...bazi arkadaslar yazdiklarimi iyi okumuyorlar...halbuki benim yazdiklarim bir prostatit hastasi icin altin degerindedir...bunu anlayan istifade eder.Bu tecrubede parayla satin alinmaz
fazil

Mesaj gönderen fazil »

Kadir bey mer haba ben 1 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum anlattıklarıniz bana çok mantık li geliyor sizin tecrübelerinden yararlanmak isterim banada yardimci olursaniz duvaci olurum Ben Ankara'da ikamet ediyorum
proprostat

Mesaj gönderen proprostat »

Prostate health complex ilacını araştırdım ve edindiğin bilgiye göre 45 üstü erkeklerde prostat sağlığı için kullanılıyormuş. Yan etkilerde de yazanbilgiye göre kaydadeğer bir yan etki olmadığını ancak sexle ilgili problem konusunda bazı şikatetler alındığını yazmışlar. Yani pek bize uygun değil ama içerindekilerinden saw palmetto harici bildiğim yok malesef. bilen arkadaşlar varsa bilgilendirsin lütfen.

Saw Palmetto, Pumpkin Seed, phytonutrients, Lycopene, and fatty acids like Palmitic Acid, Linoleic Acid, Stearic Acid, and Oleic Acid.

kaynak: https://www.consumerhealthdigest.com/pr ... mplex.html
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Yokmu iyileşen beyler yazın şuraya artık hergün 10 ar 10 ar iyileştik sıfırız falan deyin
freeman

Mesaj gönderen freeman »

ahmet yazdı:Yokmu iyileşen beyler yazın şuraya artık hergün 10 ar 10 ar iyileştik sıfırız falan deyin
keşke diyebilsek ama şu an amaç sorunları minimuma indirmek, iyi olsak bile ,geçmiş gibi gözükse bile ,tekrarlama riski her zaman var.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Geçse de tekrarlasa o bile gelişme hiç ara vermedim ki
ABittersweetLi

iyileşme süresi yıllara yayılan bir süreç.herşeyi denemekten kaçınmayın..onun içinde maddiyat önemli tabi ki de.
NeverGiveUp

Son donemlerde iyilesen insanlari gordukce, hele ki bu insanlar aramizdan olunca mutlu oluyoruz, umutlaniyoruz. Bu sebepten basligi guncellemekte fayda var.

Liderr
Allameicihan
Ibo
Rumuzlu arkadaslar iyilestiklerini soylediler, dileriz tekrarlamaz. Lider ve ibo kullandiklari antibiyotiklerle, sonrasinda da bazi takviyelerle iyilesmisler. Allameicihan ise yaki otu ile iyilestigini belirtiyor.

Aramizdan iyilesen biri daha var, ismi bende kalsin. Yogunlukla cinsel sikintilar yasadigini soyluyordu. Yaptirdigi gaita tahlili neticesinde candida teshisi konulmus ve kendisini antibiyotikleri keserek probiyotik takviyelere yonelmis. 5 6 aylik surecte sifir belirtiyle yasadigini soyluyor ve tipki Cengo gibi psikolojinin onemine dikkat cekiyor.

Hepsine de gecmis olsun. Allah bize de nasip etsin, hepimiz iyileselim insallah.

1 haftada 4 sevindirici haber birden aldik, dilerim devami gelir. Selamlar.

allameicihan

Mesaj gönderen allameicihan »

Merhaba arkadaşlar ben çok çektim sizi Allah bi avazda kurtarsın inşallah
Enteresan bir olay daha var aşırı kefir tükettim bu dönemde zaten artık mayası çıktı kendim yapıyorum kefiri evde bazı arkadaşlar ağrılarının arttığını söylüyorlar kimi insanda ters etki yapıyor ama kefir gerçekten bağırsakları çok iyi düzenliyor prostatta acı ağrı vb. şikayetleriniz olduğu zaman makat istemsiz bir şekilde kasılıyor pelvik kasları dahil mantar veya prostatit yüzünden olan bu kasılmayı konsantre olup kasları rahat bırakmayı öğrenmek gerekiyor makkatta fissür hemoroid şikayetleriniz varsa ilk önce bu bölgeye makat bölgesini tedavi ettikten sonra prostat daha rahat tedavi edilebiliyor rahatlatmak gerek sıkmayın kendinizi arkadaşlar tekrarlama olayına gelince zaten geçip geçmediğini hissediyorsunuz yani tabi kendinize dikkat etmekte yarar var aslında bağışıklık sistemimiz çok kötü bizim ondan bu hastalığa yakalandım veya yakanlandık vücüt bu bakteriye enfeksiyona nasıl karşı koyacağını öğrenemediği için arama halinde oluyor (beyin hiç uyumaz) ağrı veya acı olması vücüdun bunla savaştığının göstergesi bazı arkadaşlarım da bu hastalığı geçirdi çok tuhaf bişey söylemişti ereksiyonum zaten bozuldu cinsel istekte yok bari hiç boşalmayayım bakım nolacak demişti 6-7 ay cinsel pehriz uygulamıştı ikinci aydan sonra baya baya geçmişti (bu hastalığın bir diğer sebebi de uzun süren aşırı günde 2-3 vb. sayılarda penisi zorlayan mastürbasyonlardır) vucut istemiyorsa bi sebebi vardır kendinizi zorlamayın seks yaparken veya mastürbasyonda,bu hastalığı önemseyen çok az doktor var türkiyede ruslar vede çinliler uzman olmuş heralde gen yatkınlığından olsa gerek bu hastalık beyaz insanlarda çok görülüyor sakın ola ki tamamen geçmeden peşini bırakmayın inişli çıkışlı bir grafik izlediği zaman biraz insan kendini iyi hissedince ha tamam geçti demesin bi prostat masajında dahi enfekte olan kapsüller prostata yayılıyor haydaaa geldi gene hastalık dikkat edin sakın ola hastalık geçmeden prostatta acı kaybolmadan doktora lokosit sayımı için bile masaj yaptırmayın daha kötü olursunuz ortalık yangın yeri olur,zaten bir bakteri tespit çoğu zaman edilemiyor kızılcık çok iyi geliyor bol bol yiyin için. Ağrı kötü biliyorum cinsellik yerle yeksan onuda biliyorum hatta ben kendime dedimki ben bittim arkadaş doğru dürüst ereksiyon değil 3 ay sabah ereksiyonu dahi olmadı doktor meni kültürü istiyor doktor bey diyorum ereksiyon olamıyorum ki meni kültürü verebileyim,prostat masajını lökosit alayım diyen doktor zaten devlet hastanesinde yok kaldık mı parasız pulsuz bi başıma,ama hepsi geçiyor arkadaşlar gönlünüzü ferah tutun geçmesi için beyninizi şartlandırın sadece düşünerek bile kas kütlesini arttıran insanları okumuştum makalede az biraz daha zaman kardeşlerim geçmeyecek galiba bu demeyin her kötü şey gibi buda geçicek maziye karışacak çok kurtulan insan varda hatırlamak istemediği için yazmıyor bazısı hasta olduğundan haberi yok forumu bilmiyor Dr.Ali Hatay diye bi adam var internette Allah rızası için soru cevap kösesi yapıyorum demiş, ordaki prostatit olan güruhu bir görseniz aklınız almaz burası 200 kişiysek orda 2000 kişi var çoğununda şikayeti aşırı benzer ama tabi adam bilindik tedavileri söylüyor orda doktora gidin şunu yapın bunu yapın diye
ABittersweetLi

allameicihan yazdı:Merhaba arkadaşlar ben çok çektim sizi Allah bi avazda kurtarsın inşallah
Enteresan bir olay daha var aşırı kefir tükettim bu dönemde zaten artık mayası çıktı kendim yapıyorum kefiri evde bazı arkadaşlar ağrılarının arttığını söylüyorlar kimi insanda ters etki yapıyor ama kefir gerçekten bağırsakları çok iyi düzenliyor prostatta acı ağrı vb. şikayetleriniz olduğu zaman makat istemsiz bir şekilde kasılıyor pelvik kasları dahil mantar veya prostatit yüzünden olan bu kasılmayı konsantre olup kasları rahat bırakmayı öğrenmek gerekiyor makkatta fissür hemoroid şikayetleriniz varsa ilk önce bu bölgeye makat bölgesini tedavi ettikten sonra prostat daha rahat tedavi edilebiliyor rahatlatmak gerek sıkmayın kendinizi arkadaşlar tekrarlama olayına gelince zaten geçip geçmediğini hissediyorsunuz yani tabi kendinize dikkat etmekte yarar var aslında bağışıklık sistemimiz çok kötü bizim ondan bu hastalığa yakalandım veya yakanlandık vücüt bu bakteriye enfeksiyona nasıl karşı koyacağını öğrenemediği için arama halinde oluyor (beyin hiç uyumaz) ağrı veya acı olması vücüdun bunla savaştığının göstergesi bazı arkadaşlarım da bu hastalığı geçirdi çok tuhaf bişey söylemişti ereksiyonum zaten bozuldu cinsel istekte yok bari hiç boşalmayayım bakım nolacak demişti 6-7 ay cinsel pehriz uygulamıştı ikinci aydan sonra baya baya geçmişti (bu hastalığın bir diğer sebebi de uzun süren aşırı günde 2-3 vb. sayılarda penisi zorlayan mastürbasyonlardır) vucut istemiyorsa bi sebebi vardır kendinizi zorlamayın seks yaparken veya mastürbasyonda,bu hastalığı önemseyen çok az doktor var türkiyede ruslar vede çinliler uzman olmuş heralde gen yatkınlığından olsa gerek bu hastalık beyaz insanlarda çok görülüyor sakın ola ki tamamen geçmeden peşini bırakmayın inişli çıkışlı bir grafik izlediği zaman biraz insan kendini iyi hissedince ha tamam geçti demesin bi prostat masajında dahi enfekte olan kapsüller prostata yayılıyor haydaaa geldi gene hastalık dikkat edin sakın ola hastalık geçmeden prostatta acı kaybolmadan doktora lokosit sayımı için bile masaj yaptırmayın daha kötü olursunuz ortalık yangın yeri olur,zaten bir bakteri tespit çoğu zaman edilemiyor kızılcık çok iyi geliyor bol bol yiyin için. Ağrı kötü biliyorum cinsellik yerle yeksan onuda biliyorum hatta ben kendime dedimki ben bittim arkadaş doğru dürüst ereksiyon değil 3 ay sabah ereksiyonu dahi olmadı doktor meni kültürü istiyor doktor bey diyorum ereksiyon olamıyorum ki meni kültürü verebileyim,prostat masajını lökosit alayım diyen doktor zaten devlet hastanesinde yok kaldık mı parasız pulsuz bi başıma,ama hepsi geçiyor arkadaşlar gönlünüzü ferah tutun geçmesi için beyninizi şartlandırın sadece düşünerek bile kas kütlesini arttıran insanları okumuştum makalede az biraz daha zaman kardeşlerim geçmeyecek galiba bu demeyin her kötü şey gibi buda geçicek maziye karışacak çok kurtulan insan varda hatırlamak istemediği için yazmıyor bazısı hasta olduğundan haberi yok forumu bilmiyor Dr.Ali Hatay diye bi adam var internette Allah rızası için soru cevap kösesi yapıyorum demiş, ordaki prostatit olan güruhu bir görseniz aklınız almaz burası 200 kişiysek orda 2000 kişi var çoğununda şikayeti aşırı benzer ama tabi adam bilindik tedavileri söylüyor orda doktora gidin şunu yapın bunu yapın diye
siz yakı otu çayını halen kullanıyormusunuz.bu son bir sene içersinde kullandığınız başka şeylerde oldumu?cinsel perhis olayını ne kadar süre denediniz.geçmiş olsun bu arada :)
allameicihan

Tabi yakı otu çayı İçiyorum bazen 1 fincan içiyorum bazen 2 fincan zaten diğer başka rahatsızlığınız varsa da kurutuyor yüzde sivilce kapanmayan çıbanlar sarımsakta güzel ama vur değince öldürüyor çok kuvvetli acaip bir yakma yapıyor fazlası bağırsak florasının altını üstüne getiriyor midemi çok yaktığı ve gaz yaptığı için sarımsak bana iyi gelmedi bıraktım.Cinsel pehriz olayını zaten istemsizce yaptım malum zaten yerlerde zaten his yok 6-7 ay diyebilirim ben böyle diyorum ama zaten hasta adam 1 aydan sonra bu cinsel perhiz olayını bırakıyor cinsel istekte artışı hissedersiniz zaten amerikalılar bu 6-7 aylık cinsel perhis durumuna reboot diyorlar çok faydasını gören olmuş baya araştırma yaptım penis tabi zavallı organ elimizin kolumuzun acı kuvvetine dayanamıyor zaten sinirlerde harap oluyor ereksiyon sıkıntısı genellikle gençlerde görülme nedeni o aten çoğumuz bekar insanlarız varsın 1 ay olmayı versin bir deneyin bakın rahatladığınızı göreceksiniz
ABittersweetLi

ama masturbasyon yada ilişkiye girmeme süresi uzadığı zaman rüyalanma diye tabi ettiğimiz uykuda boşalma durumu olmaz mı? bende öyle oluyor mesela.başkasında nasıl oluyor bilemem tabi.

bel ağrısı oluyormuydu sizde?
prostatiniseveyim

Halen aramizda forumda bir hadta taniyorum kendis bir ara her gun ali hataya soru soruyordu yaklasik 200 300 sorusu vardir ali jataydaki toplam sayidan 300 unu kafaadan silin uc yuzu bnm arkadasima ait
prostatiniseveyim

Allameyicihanbs3n kimsin birden ortaya ciktin mantikli akilli seyler soyluyorsun nerdesin bi tanisalim arkadasim bi s3vk ver biz3
allameicihan

ABittersweetLi yazdı:ama masturbasyon yada ilişkiye girmeme süresi uzadığı zaman rüyalanma diye tabi ettiğimiz uykuda boşalma durumu olmaz mı? bende öyle oluyor mesela.başkasında nasıl oluyor bilemem tabi.

bel ağrısı oluyormuydu sizde?

Şimdi şöyle arkadaşlar rüyalanma olması iyiye işaret bu hormonlarınızın düzende olduğunu gösterir bazı arkadaşlar prostatında hasar olduğu için rüyada zevk alsada boşalamama durumu oluyor bu kötü bir durum gece de olsa yapın vucut fazlasını atmak istiyor çok uzun süren cinsel pehrizlerde zaten büyük abdestte dışkının meni kesesini sıvazlanması sonucu meni geliyor keza buda tuhaf bir durum kabul ediyorum ama hastalık geçene kadar prostatı zorlanmaması için minimum düzeyde mastürbasyon gerekiyor arkadaşlar upuzun ömrünüz olsun inş. gene yaparsınız şimdilik biraz sabır hepsi yerine oturacak prostat düzeldikten sonra http://i.hizliresim.com/52Xkgq.png linkini verdiğim adreste gerçek insan kadavrasındaki prostatın bağlı olduğu kasları meni kanallarını ve sinir kas yapısını görebilirsiniz bel ağrısına gelince şimdi prostat omurilikten , bağırsaktan pelvik kasların içinden geçen bir sinir ağına bağlı şimdi bu organ şişip enfekte olduğu zaman leğen kemiğinin oturduğumuz iç tarafı kasıklar bel bölgesi özellikle prostatın birazaşağı kalan kısmında makat kaslarında dahi ağrı oluyor aslında belimiz ağrıyor ama bunun bazen müsebbibi prostat bazı zamanlarda böbrekler böbrek ağrısıda bel ağrısıyla karışabiliyor onada dikkat edelim bol su içerek (biliyorum işemek işkence olduğu için bazı zamanlar su içmekten korkuluyor)bel ağrısından bir nebze olsun geçebilir çok su için beliniz ağrıdığı zaman arkadaşlar çok idrara çıkmakta kasları bir nebze olsun gevşetebilir penis içine kaçması sorunu da işerken kaybolması bu yüzdendir