Arkadaşlar son yaptığım kan testleri sonucu üre yüksekliği

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Arkadaşlar son yaptığım kan testleri sonucu üre yüksekliği

Mesaj gönderen gokhan »

Düşüncelerinde yanilmadimin gosdergesi son yapılan testler üre yüksekliği çıktı yani böbrek yetmezliği baslagici sanırım 27 de neftoji ye gidicem idrar yolları iltabi idrarı tam bosaltamama sebebi üre yüksekliği su antibiyotik kullanımı bırakın ben ne çıkacak tam olarak bende bilmiyorum ama bu nalet hastalık düşmedi yakamdan erkeklik olsamasa olmazim diyen sayın arkadaşlar sonuçlar buralara geliyor ileri evrelerde isde 1 yılda 2 yılda düzelmeyen hstalik ve biyerlerde ben burdayım diyen lanet hastalık sonucu kullandığı mız iğneler ilaçlar antibiyotik ler üsdune idrar yolu sıkıntıları sonucu böbrek yetmezliği olabilir korkmuyormuyum inanın urkuyorum ne çıkacak kanda üre yüksekliği 3 yıldır varmış tahlil geçmişlerimdr yeni fark edildi bakalım ne çıkacak sonuç ben yine soluyorum o nalet et parçası ordan çıkmadan bu işin sonu yok ben 39 yaşındayım 23 yaşlarından beri çekiyorum bir iyi çoğunlukla kotu iyi olduğum şeneler oldu ama yeniden nuks le bu şenler gecdi yav arkadaş canimla uğraşacağıma onumdekii alet olmasın meni akmaz dışa diyen arkadaşlar gotumuzun korkusundan cinsel ilişki yaşayamıyoruz bana bişey olmuyor diyen ise ilk şenler bende idare ediyordum da şeneler gecdikce bu hastalık ağırlaşıyor yaş ve pirostat büyüdükçe dahada hassaslasiyor
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Arkadaşlar son yaptığım kan testleri sonucu üre yüksekliği

Mesaj gönderen gokhan »

Ne demek isdedigimi anlamadiysan sana bişey anlatmanın da pek bir anlamı kalmıyor