Ömür Erdem Akkaya adamın dibidir.(İzmirdekiler Ve idrar şikayetleri olanlar okusun lütfen)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
memo42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Ömür Erdem Akkaya adamın dibidir.(İzmirdekiler Ve idrar şikayetleri olanlar okusun lütfen)

Mesaj gönderen memo42 »

Herkese merhaba kısaca şikayetim sadece sürekli idrar hissi ve sık idrar ağrı sızı yok.17 Mayıs Zafer Hocaya muayne sonrası prostat sıvısında lökösit 16 diğer muaynede 1-2 ardından cila kürleri ile 1,5 aydır stabil ama idrar şikayetimde iyileşme sıfır 1,5 ay sonra Polonyaya gidiyorum bu sebeple yumurta göte dayandı bu şikayet psikolojimi bozuyor halletmeden gitmek istemiyorum 20 yaşında adamım ben de masaj yaptırayım dedim gitmeden İzmirde bir kaç tane vardı doktor ama Manisdada grand medicalda görev yapam Ömür hocanın videolarını izledim daha samimi geldi bugün muayne oldum çok iyi bir insan heyecanlı ve çok konuşan bi insan olmama rağmen adam sabırla beni dinledi muhtemelen zafer hocanın yanında bu kadar konuşsaydım dayak yerdim :D her neyse çok uzattım ömür hocamın dediğine göre az biraz ödem ve sertlik var ama hoca sistoskopi önerdi bana hiç sonda takıldı mı diye sordu ben evet dedim 3 sene önce jinekomasti ameliyatı olduğumda sonda takılmıştı canlı canlı epey canım yanmıştı dedi hoca darlık falan olabilir diye şimdi bayramdan sonra bir masaj daha yaptırıcam eğer yine düzelmesse daha doğrusu iyileşme yoluna girmezsem sistoskopi yaptıracağım tecrübeli abiler kardeşler ve Kadir abi yorumlarınız çok önemli herkese geçmiş olsun.Ömür Hoca İzmir ve Manisada yaşayanlar için iyi bir alternatif…
krnkprsttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Ömür Erdem Akkaya adamın dibidir.(İzmirdekiler Ve idrar şikayetleri olanlar okusun lütfen)

Mesaj gönderen krnkprsttt »

memo42 yazdı:Herkese merhaba kısaca şikayetim sadece sürekli idrar hissi ve sık idrar ağrı sızı yok.17 Mayıs Zafer Hocaya muayne sonrası prostat sıvısında lökösit 16 diğer muaynede 1-2 ardından cila kürleri ile 1,5 aydır stabil ama idrar şikayetimde iyileşme sıfır 1,5 ay sonra Polonyaya gidiyorum bu sebeple yumurta göte dayandı bu şikayet psikolojimi bozuyor halletmeden gitmek istemiyorum 20 yaşında adamım ben de masaj yaptırayım dedim gitmeden İzmirde bir kaç tane vardı doktor ama Manisdada grand medicalda görev yapam Ömür hocanın videolarını izledim daha samimi geldi bugün muayne oldum çok iyi bir insan heyecanlı ve çok konuşan bi insan olmama rağmen adam sabırla beni dinledi muhtemelen zafer hocanın yanında bu kadar konuşsaydım dayak yerdim :D her neyse çok uzattım ömür hocamın dediğine göre az biraz ödem ve sertlik var ama hoca sistoskopi önerdi bana hiç sonda takıldı mı diye sordu ben evet dedim 3 sene önce jinekomasti ameliyatı olduğumda sonda takılmıştı canlı canlı epey canım yanmıştı dedi hoca darlık falan olabilir diye şimdi bayramdan sonra bir masaj daha yaptırıcam eğer yine düzelmesse daha doğrusu iyileşme yoluna girmezsem sistoskopi yaptıracağım tecrübeli abiler kardeşler ve Kadir abi yorumlarınız çok önemli herkese geçmiş olsun.Ömür Hoca İzmir ve Manisada yaşayanlar için iyi bir alternatif…
bende de aynı sorun var ben de istanbulda muhsin hocayla tedaviye başladım henüz bir ilerleme yok.bende de agrı sızı yok sadece sürekli idrar hissi ve sık idrar. bana daha önce sonda falan da takılmadımaöa sistoskopi neden ki acaba? bana da prostata masaj yaparken agrı oluyor demek ki hala ödem var iltihaplı , bir türlü geçmiyor.
memo42

Re: Ömür Erdem Akkaya adamın dibidir.(İzmirdekiler Ve idrar şikayetleri olanlar okusun lütfen)

Mesaj gönderen memo42 »

krnkprsttt yazdı:
memo42 yazdı:Herkese merhaba kısaca şikayetim sadece sürekli idrar hissi ve sık idrar ağrı sızı yok.17 Mayıs Zafer Hocaya muayne sonrası prostat sıvısında lökösit 16 diğer muaynede 1-2 ardından cila kürleri ile 1,5 aydır stabil ama idrar şikayetimde iyileşme sıfır 1,5 ay sonra Polonyaya gidiyorum bu sebeple yumurta göte dayandı bu şikayet psikolojimi bozuyor halletmeden gitmek istemiyorum 20 yaşında adamım ben de masaj yaptırayım dedim gitmeden İzmirde bir kaç tane vardı doktor ama Manisdada grand medicalda görev yapam Ömür hocanın videolarını izledim daha samimi geldi bugün muayne oldum çok iyi bir insan heyecanlı ve çok konuşan bi insan olmama rağmen adam sabırla beni dinledi muhtemelen zafer hocanın yanında bu kadar konuşsaydım dayak yerdim :D her neyse çok uzattım ömür hocamın dediğine göre az biraz ödem ve sertlik var ama hoca sistoskopi önerdi bana hiç sonda takıldı mı diye sordu ben evet dedim 3 sene önce jinekomasti ameliyatı olduğumda sonda takılmıştı canlı canlı epey canım yanmıştı dedi hoca darlık falan olabilir diye şimdi bayramdan sonra bir masaj daha yaptırıcam eğer yine düzelmesse daha doğrusu iyileşme yoluna girmezsem sistoskopi yaptıracağım tecrübeli abiler kardeşler ve Kadir abi yorumlarınız çok önemli herkese geçmiş olsun.Ömür Hoca İzmir ve Manisada yaşayanlar için iyi bir alternatif…
bende de aynı sorun var ben de istanbulda muhsin hocayla tedaviye başladım henüz bir ilerleme yok.bende de agrı sızı yok sadece sürekli idrar hissi ve sık idrar. bana daha önce sonda falan da takılmadımaöa sistoskopi neden ki acaba? bana da prostata masaj yaparken agrı oluyor demek ki hala ödem var iltihaplı , bir türlü geçmiyor.
Geçmiş olsun sistoskopi eğer bir darlım varsa teşhis etme amaçlı masajda ben de ağrı oluyor bilmiyorum kafam karışık sistoskopi mi masaj devam mı bilemiyorum ama yaptıracam sistoskopi
krnkprsttt

offff sistoskopi düşündükçe başım dönüyor, gelemiyorum düşünmeye bile, eğer yaptırdığında yazarsan düşüncelerini sevinirim hocam. ben biraz da beslenme ve çevresel faktör ile de alakalı olabilir diye düşünüyorum. geçen 3-4 günlüğüne seyahate gittim tatil amaçlı, baya baya gitmişti semptomlar ama benımkısı zaten senınkıyle hemen hemen aynı pek bi agrı yok ama sureklı idrar yapackmıs gibi mesaneye dokununca hissettiriyor kendini, sık idrar, başlarken biraz bekleme ve düşük debi ortaya dogru şiddetleniyor. onceden mesela kendi isteğimle şiddetlendirir uzaga gotururdum çişi ama su an yapamıyorum :D
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim bulundugunuz sehirde masajla sivi alan bir dr herzaman avantajdır. Böyle drlar az var. Her dr masaj yapmayı bilmiyor yada zor geliyor. Idrar sikayetlerinize mesane boynu yüksekligi yada üretral darlık sebep olabilir..bunun icin ya sistoskopi yaptirmanız yada uretragrafi cektirmeniz gerekir.
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

kadir yazdı:Kardesim bulundugunuz sehirde masajla sivi alan bir dr herzaman avantajdır. Böyle drlar az var. Her dr masaj yapmayı bilmiyor yada zor geliyor. Idrar sikayetlerinize mesane boynu yüksekligi yada üretral darlık sebep olabilir..bunun icin ya sistoskopi yaptirmanız yada uretragrafi cektirmeniz gerekir.
Teşekkür ederim bir masaj daha yaptırıcam şikayetler geçme yoluna gitmezse sistoskopi artık abi :(
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

krnkprsttt yazdı:offff sistoskopi düşündükçe başım dönüyor, gelemiyorum düşünmeye bile, eğer yaptırdığında yazarsan düşüncelerini sevinirim hocam. ben biraz da beslenme ve çevresel faktör ile de alakalı olabilir diye düşünüyorum. geçen 3-4 günlüğüne seyahate gittim tatil amaçlı, baya baya gitmişti semptomlar ama benımkısı zaten senınkıyle hemen hemen aynı pek bi agrı yok ama sureklı idrar yapackmıs gibi mesaneye dokununca hissettiriyor kendini, sık idrar, başlarken biraz bekleme ve düşük debi ortaya dogru şiddetleniyor. onceden mesela kendi isteğimle şiddetlendirir uzaga gotururdum çişi ama su an yapamıyorum :D
İletişim halinde kalalım şikayetlerimiz aynı.
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Urologe yazdı:Bence hafif anestezi altında sistoskopi ve gerekli görülürse anında müdahale daha akılcı duruyor
Ben de öyle düşünüyorum bayramdan sonra bakıcaz artık çünkü az sertlik ve az ödem olduğunu söyledi doktorum yani çok tazyiksiz idrarım zaten sonda takıldı bana çırpınmıştım takılırken mantıklı yani benim durumum için sistoskopi
krnkprsttt

memo42 yazdı:
krnkprsttt yazdı:offff sistoskopi düşündükçe başım dönüyor, gelemiyorum düşünmeye bile, eğer yaptırdığında yazarsan düşüncelerini sevinirim hocam. ben biraz da beslenme ve çevresel faktör ile de alakalı olabilir diye düşünüyorum. geçen 3-4 günlüğüne seyahate gittim tatil amaçlı, baya baya gitmişti semptomlar ama benımkısı zaten senınkıyle hemen hemen aynı pek bi agrı yok ama sureklı idrar yapackmıs gibi mesaneye dokununca hissettiriyor kendini, sık idrar, başlarken biraz bekleme ve düşük debi ortaya dogru şiddetleniyor. onceden mesela kendi isteğimle şiddetlendirir uzaga gotururdum çişi ama su an yapamıyorum :D
İletişim halinde kalalım şikayetlerimiz aynı.
olur hocam gerekli bilgilendirmeleri paylasırız deneyim ve tedaviler ile
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Urologe yazdı:Memo42 kardeş Eskişehir'de ücretsiz yardımcı olabilirim....
Hocam merhabalar, erksiyon ve erken bosalma icin naapabiliriz. Bunlar duzelse hastaligi unuturum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Urologe yazdı:Memo42 kardeş Eskişehir'de ücretsiz yardımcı olabilirim....
Dr oldugunuzu keşke bastan soyleseydiniz :) forumumuza hoş geldiniz.. burada bir drun olmasi hastalarimiz icin faydalı olacaktir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Urologe yazdı:Yok bir arkadaşım doktor, o yüzden yardımcı olabilirim dedim
Yanlış anlamışım ozaman kusura bakmayınız ;)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Urologe yazdı:Sıkıntı yok ha ben ha o
İyi kardeşim oyle olsun...bizcede sıkintı yok... yorumlarinizi bekliyoruz hastalar olarak.
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Urologe yazdı:O arkadaş diyor ki bigun zoom toplantısı yapalım kr.proststit ile ilgili. Coşkun hocanın kitabi hakkında konuşuruz hem diyor
Arkadaşınız olan doktorun adı ne acaba
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Urologe yazdı:Coşkun Kaya
Aa çoşkun hoca mı vay be kitabını aldım okudum hocanın ben de çok iyi ama eskişehire gelemem maalesef bayramdan sonra manisada sistoskopi yaptıracağım gibi