devamli sefaf idrar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
alkan11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

devamli sefaf idrar

Mesaj gönderen alkan11 »

Iyi geceler. Bende devamli sefaf idrar semptomu var, su icmedigim halde devamli sefaf idrar.Bugun hic su icmedim 8 defa idrara ciktim, devamli sefaf.Boyle semptomu olan var mi ?
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: devamli sefaf idrar

Mesaj gönderen Dertlii »

Genel de koyu köpüklü ağır kokulu ve çatalı sık sık idrar. Az debi ve akım da bazense basınçlı ama az değişken değişken semptomlar mevcut ama şeffaf ilk sende duydum iyi bazıları mz sa. Benim gibi çok su çay icsede çok az ve hepsi ni yapamadığı gibi . Birde yanmalı oluyor mesela bu gün çok az yaptım sonra bir dkka geçmedi üstünden az daha kaldığı geldi aklıma çünkü penis içinde kaşıntı rahatsızlık hissi vardı yapma ya çalıştı m az aktı ama hayret penis ucunda ilk kez yanma hissi verdi...):
alkan11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen alkan11 »

Dertlii yazdı:Genel de koyu köpüklü ağır kokulu ve çatalı sık sık idrar. Az debi ve akım da bazense basınçlı ama az değişken değişken semptomlar mevcut ama şeffaf ilk sende duydum iyi bazıları mz sa. Benim gibi çok su çay icsede çok az ve hepsi ni yapamadığı gibi . Birde yanmalı oluyor mesela bu gün çok az yaptım sonra bir dkka geçmedi üstünden az daha kaldığı geldi aklıma çünkü penis içinde kaşıntı rahatsızlık hissi vardı yapma ya çalıştı m az aktı ama hayret penis ucunda ilk kez yanma hissi verdi...):
cok degishik bir hastalik. Idrara ciktigimda cok fazla idrar geliyor, diger prostatit hastalarinda tam tersi mesela catali idrar, zor idrar yapiyorlar. Dushunuyorum belkide Şekersiz Şeker Hastalığı var. Baska aciklama bulamiyorum, bobreklerim mi calishmiyor. 100% prostatitim o kesin cunku kalsifikasyon var.
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Valla belki de sende kronik prostatit yoktur bir uzman yahut en önemli si profesör den teşhis aldinmi yazılı yok. Değilse bir çok semptomlar bir birini taklit eder bence git teşhis koydur çünkü forum da yüzde doksan dokuz herkes teşhis almış yada almak üzere dir... İ yüzden formu meşgul etmeyin ki diğer insanlar mağdur olmasın kardeşim
jonrussel

Mesaj gönderen jonrussel »

başka birşey olmasın?
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

bendede var idrar hissi
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

edem yazdı:bendede var idrar hissi
selam arkadaşlar ben şifremi kaybettim 2019 dan beri hastayım inşallah hepimiz iyilesiriz
jonrussel

Mesaj gönderen jonrussel »

edem yazdı:
edem yazdı:bendede var idrar hissi
selam arkadaşlar ben şifremi kaybettim 2019 dan beri hastayım inşallah hepimiz iyilesiriz
bende aynı şekilde şifremi sıfırlamayı denedim olmadı