İYİLEŞME MÜCADELESİ

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

İYİLEŞME MÜCADELESİ

Mesaj gönderen mustafaa »

Selamın aleyküm cümleten

Yaklaşık 2 Senedir prostatit hastalığını yaşıyorum şu zamana kadar çok şey kullandım denedim herkes gibi tam olumlu sonuç alamadım. Aklıma bu propolisi fitil olarak kullanmak geldi 3 haftaya yakındır kullanıyorum. Baya bir ilerleme oldu hastalıkla ilgili öncelikle şunu belirtiyim bende hangi semptomlar vardı bende.

Penis ucunda hassasiyet, ucunda kökünde yanma ağrı en belirgin semptomum buydu
Perinede ve makat bölgesinde dolgunluk hissi ve ağrı

İdrarı zor başlatma, gece sık idrar bunlar şuan devam ediyor ama üstte yazdığım semptomptomlarda baya bir iyileşme hissediyorum.

Ben buraya paylaşayım isteyen arkadaşlarımız deneyebilir. Kullandığım ürün arı propolisi fitil olarak. Tarifini detaylı olarak anlatacağım şuan sadece göz kararı kullandığım için malzemeleri yanlış bilgi vermek istemiyorum sizlere.
Şifa Rabbimden bizler şifamızı arayacağız.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
Hasta124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: İYİLEŞME MÜCADELESİ

Mesaj gönderen Hasta124 »

bende aynı şekilde 2 senedir. ucunda hassasiyet ve kökünde yanma ve penis içi genel acıdan kurtulamadım. herşeye mükemmel dikkat edip bitti bu iş derken gene sebepsiz çıkıyor geliyor bazen çok bunaltıyor. bazen hiç gelmiyor. en azından 2 senede 10 günde olsa nefes aldıran günler görmeye başladım. böyle böyle azala azala geçip gidecek demekki. en iyi anladığım şey bu hastalıkta ölümüne güçlü ilaç kullanmak kesinlikle faydasız herşeyi doğru yapıp ara arada güzel tedavilerle eşlik edildiğinde hastalık git gide geriliyor. ve eski şiddetle geri gelmiyor. bu hastalığın parolası bu. aralıksız güçlü tedaviler kesinlikle bu hastalığı geçirmiyor. daha inatçı hale getiriyor.