anal ilişki hayatımı maffetti

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
berkdemir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020
İletişim:

anal ilişki hayatımı maffetti

Mesaj gönderen berkdemir »

HOCAM merhaba bundan 6 ay önce bi kızla anal ilişkiye girdik girdikten sonra ertesi gün hiç işiyemedim çok zorlandım bildiğin tıkalı gibiydi gecer diye bekledim 1 hafta böyle sürdü 1 hafta sonra birazcık düzeldi ama eskisi gibi değildim ucunda yanma oluyordu 1 ay sonra hastaneye gittim idrar testi aldı temiz çıktı idrar kültürüde temiz çıktı bişey olmaz zamanla gecer dedi bende rahatlayıp gittim ama 5 ay gecmesine rağmen hala ucunda bi batma hissi vardı sonra hastaneye tekrar gittim tetradox verdi onu kullandım ama şimdide testislerim ağrıyor sperm eskisi gibi çıkmıyor sanki çıkarken geç geliyor bi yerde tıkanıklık var gibi ne yapıcam şaşırdım yardımcı olabilcek var mı ?
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: anal ilişki hayatımı maffetti

Mesaj gönderen marti456 »

berkdemir yazdı:HOCAM merhaba bundan 6 ay önce bi kızla anal ilişkiye girdik girdikten sonra ertesi gün hiç işiyemedim çok zorlandım bildiğin tıkalı gibiydi gecer diye bekledim 1 hafta böyle sürdü 1 hafta sonra birazcık düzeldi ama eskisi gibi değildim ucunda yanma oluyordu 1 ay sonra hastaneye gittim idrar testi aldı temiz çıktı idrar kültürüde temiz çıktı bişey olmaz zamanla gecer dedi bende rahatlayıp gittim ama 5 ay gecmesine rağmen hala ucunda bi batma hissi vardı sonra hastaneye tekrar gittim tetradox verdi onu kullandım ama şimdide testislerim ağrıyor sperm eskisi gibi çıkmıyor sanki çıkarken geç geliyor bi yerde tıkanıklık var gibi ne yapıcam şaşırdım yardımcı olabilcek var mı ?

Öncelikle geçmiş olsun bir sistoskopi yaptırıp baktırmanızı ve birde prostat muayenesi yaptırmanızı öneririm.
berkdemir
İletişim:

Sistokopi herkes önermiyor
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Hocam idrar tahlili ve kültüründen birsey cikmaz. Prostat masajı yaptırıp çıkan sividan kültür yaptır ve lökosit baktır. Onu da yapmıyorlarsa meniden kültür baktır.
berkdemir
İletişim:

Meniden kültür den çıkar mı ki?
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

berkdemir yazdı:Meniden kültür den çıkar mı ki?
Meniden cıkabılır
Prostat sıvısı daha mantıklı ama
Unlawfull21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Unlawfull21 »

Hocam profilinizde İstanbul yazıyor forumdaki doktorlardan bir kaçı İstanbul’da sanırım imkanınız varsa gidin bence keşke benim oturduğum ilden doktor önerisi olsaydı. Eğer prostatit iseniz daha başındasınız geçer diye düşünüyorum. Allah acil şifalar versin hepimize
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

berkdemir yazdı:Meniden kültür den çıkar mı ki?
Meni kültüründen bişey çıkmaz prostat sıvısından kültür ve lökasit baktırcaksın forumdaki doktorlardan birine gir ams zafer hoca prostat sıvısından kültür yapma ihtimali düşük
Ya Muhsin hoca yada Eskişehir Hüseyin Seçgin hocaya gidebilirsin
Büyük ihtimal enteroccus veya e coli bulaşmıştır
Enteroccus bulaştıysa iyi bir enfeksiyon doktoruna gitmelisin çok zor bir mikrop
gedikpasa34

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

berkdemir yazdı:HOCAM merhaba bundan 6 ay önce bi kızla anal ilişkiye girdik girdikten sonra ertesi gün hiç işiyemedim çok zorlandım bildiğin tıkalı gibiydi gecer diye bekledim 1 hafta böyle sürdü 1 hafta sonra birazcık düzeldi ama eskisi gibi değildim ucunda yanma oluyordu 1 ay sonra hastaneye gittim idrar testi aldı temiz çıktı idrar kültürüde temiz çıktı bişey olmaz zamanla gecer dedi bende rahatlayıp gittim ama 5 ay gecmesine rağmen hala ucunda bi batma hissi vardı sonra hastaneye tekrar gittim tetradox verdi onu kullandım ama şimdide testislerim ağrıyor sperm eskisi gibi çıkmıyor sanki çıkarken geç geliyor bi yerde tıkanıklık var gibi ne yapıcam şaşırdım yardımcı olabilcek var mı ?
Öncelikle geçmiş olsun ben 11 yıldır çekiyorum anal ilşkiden dolayı ilk bir türkmen bayan ile düz ilişkide kaptım 3-4 ay çok çektim en son samayta hastanesinde bir doktor prostat mesajı yaptı sıvı penisten geldikten sonra cravit500 ve küçük antidepresyon yazdı carvit 2 haftalıktı ve ben 2.ci haftada iyi oldum sonrasında artık ilacını biliyorum diye korunmadız ilişkilerim çok oldu en son bir moldovan bayan ile ters(anal) oldu.11 yıldır bitiremedim.peniste batma,sızı ,yanma, vardı şikayetlerim böyleydi yuzde 70 bitti ama yuzde 30 halen var.Keşke yapmasaydım ama gençlik bırakmıyordu.Birçok şeyine sebep oldu.
gedikpasa34

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Sana önerim daha erken lütfen prostat mesajlı tedavilere git.İdrar ve idrar kültürü bunlarla boşa zaman geçirme.bir şey çıkmaz ben çok yaptım meni tahlili boş.erken davran cüneyd hoca uygundur.Bende başka şehirdeyim geçen sene zafer hoca için geldim istanbula faydalı olmadı bana bu sene gelemedim.Gelirsem cüneyd hocaya muhakksk giderdim
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hemen ertesi gun bu zorluklara neden olmaz. en agresif bakteriyle de enfekte olsan hemen ertesi gun semptom vermez. en az 3-4 gun sonra semptom vermeye baslar. ama anlattigin sey prostatit. burda anlatilan doktorlardan birine git tedavi al
berkdemir
İletişim:

Prostat sıvısı mı vermem lazım @mrshadow hocam aynı durum bakteri girdi ondan sonra bütün sistem bozuldu