Pelvik taban mı prostat bezi mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Kusadasi22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Pelvik taban mı prostat bezi mi?

Mesaj gönderen Kusadasi22 »

2.5 aydir reddit te prostatitis ccps ve pelvic floor forumunu takip ediyorum. Bakteri olmayan hastalar icin genelde pelvik taban sorunundan kaynakli diyorlar. Bakteri cikmayan benim gibi hastalar pelvik tabanlarini esnetirse ve duzenli iyi spor yaparsa belki yardimci olabilir. Ben suanda %98 iyilestim. 2.5 ayda sadece evde bos bos uzanirken aklim surekli penisimde o kadar. Bide isedikten sonra peniste biraz idrar kaliyor onu peceteyle cikartiyorum. Yanma agri sizlama hersey bitti gitti.
Biraz moral verebilmek icin yazdim bu yaziyi.
Sizde bu yabanci forumlari kesinlikle takip etmelisiniz.
therealpatient

Re: Pelvik taban mı prostat bezi mi?

Mesaj gönderen therealpatient »

CPPS egzersizleri bakteriyel prostatitte de her zaman için yardımcı olur. Prostat sıvınızda lökosit çıkmıyor, kültürde de bakteri üremesi olmuyorsa CPPS diyebiliriz.

Ayrıca sizin o dediğiniz forum avrupalı aptallar. Onlara göre bakteriyel prostatit diye bir şey yok. Lökosit testinden haberleri olduğundan şüpheliyim.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

therealpatient yazdı:CPPS egzersizleri bakteriyel prostatitte de her zaman için yardımcı olur. Prostat sıvınızda lökosit çıkmıyor, kültürde de bakteri üremesi olmuyorsa CPPS diyebiliriz.

Ayrıca sizin o dediğiniz forum avrupalı aptallar. Onlara göre bakteriyel prostatit diye bir şey yok. Lökosit testinden haberleri olduğundan şüpheliyim.
Evet doğru söylüyorsun.onlarin hiç bir şeyden haberi yok ayrıca çok bilgisizler.
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Cok sacma gibi geliyor dogru ama ben bu sekilde iyilesen bir suru hsta okuyorum yurtdisi forumlarda. Pelvik taban egzersizleri / esnetme hareketleri , pelvik taban fizyoterapisi , meditasyon gibi teknikleri 3-6 ay yapip iyilesen cok hasta var. Sacma mi evet ama bu sekilde iyilesen cok hasta var ve bende anlam veremiyorum.

Gunluk 200 mg cinko kullanip iyilesen hasta okudum gecen mesela adam sifir sikayet diyor.

6 hafta candida diyeti yapip hastaligi 3 sene unutan , daha sonra karaciger iltihabi icin levofloksasin kullanip tekrar hastaliga yakalanan bi adamda var mesela .

Cok ilginc hastalik bu lanet .
Kusadasi22

yabancı forumları da takip etmek önemli bence
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Sen nasıl iyilestin?
Kusadasi22

Se38 yazdı:Sen nasıl iyilestin?
Kendiliginden. 1 ay anti filan kullandim bi ise yaramadi. 1.5 aydan sonra %90 dan fazla iyilestim. Surekli yanma sizlama iseme vb. Biseyim kalmadi sukur. 2.5 ay oldu sadece bazen iseme istegi oluyo. Sabah ereksiyonlarimda geri geldi. Agrili bosalmada kalmadi.
haktan07

Mesaj gönderen haktan07 »

Ya ben 6 aydır çekiyorum ama son 3 aydır bende idrarda sıkıntı yok ereksiyon da hiç sorun olmadı zaten şu an bende makatta içe doğru büzüşme gini sertlik herzaman değil birde kurul sokumunun altında hep senelik var bişey kasılmış orda duruyor gibi 2 gün önce doktorda masaj sonrası idrar istemişti masaj yaparken parmağını prostattan çekip sol tarafa Bi kaç bastırdı hayatımda böyle ağrı hissetmedim valla ben sinirlerden ve kaslardan şüpheleniyorum artık çünkü ben 7 yıllık spor hayatımı geçen sene bıraktım 6 ay sonra bende bunlar başladı