İdrarım Gelmiyor..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatit751
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

İdrarım Gelmiyor..

Mesaj gönderen Prostatit751 »

iyi günler normalde her sabah erkesiyon olunca idrara giderdim bu sabah idrarım hiç gelmedi 2.kez gittim çok az kesik kesik ve çatallı geldi.drlar yasım 16 diye prostat sıvısı almıyorlar.baska ile de gidemiyorum napmalıyım.sistoskobi yada mr da prostatit yada sorunum gözükür mü
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: İdrarım Gelmiyor..

Mesaj gönderen Valeri »

Prostatit751 yazdı:iyi günler normalde her sabah erkesiyon olunca idrara giderdim bu sabah idrarım hiç gelmedi 2.kez gittim çok az kesik kesik ve çatallı geldi.drlar yasım 16 diye prostat sıvısı almıyorlar.baska ile de gidemiyorum napmalıyım.sistoskobi yada mr da prostatit yada sorunum gözükür mü
Kardeşim ereksiyon halinde idrarın gelmemesi normal değil mi zaten
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

Prostatit751 yazdı:iyi günler normalde her sabah erkesiyon olunca idrara giderdim bu sabah idrarım hiç gelmedi 2.kez gittim çok az kesik kesik ve çatallı geldi.drlar yasım 16 diye prostat sıvısı almıyorlar.baska ile de gidemiyorum napmalıyım.sistoskobi yada mr da prostatit yada sorunum gözükür mü
kardeşim ereksiyon halde işemen zorlaşır zaten arada üretra sıkışıyor
Prostatit751
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Prostatit751 »

sekolas yazdı:
kardeşim ereksiyon halde işemen zorlaşır zaten arada üretra sıkışıyor
Yok abi sabah kalkınca 2 dk oturuyorum uyanmak için sonra lavaboya gidiyorum o zmanaa kadar ereksiyon kayboluyor.normal halde işiyorum.