Penis içi kanaması?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
therealpatient

Penis içi kanaması?

Mesaj gönderen therealpatient »

Arkadaşlar selamlar,

Bazen ejakülasyon bazen de idrar sonrası felaket bir penis içi ağrısı başlıyor. Özellikle içinden uç kısmından geliyor. Bu ağrı yüzünden 15-20 dakika boyunca kıvrandığım oluyor. His kaybından dolayı penisimi kesseniz hissetmem ancak bu ağrı bambaşka. Dün de yine aynı ağrı geldi ve beraberinde 5-10 dakikalık sık idrar oldu. Bu sefer delirdim niye ağrıyor diye açıp baktım, ne göreyim? içi kanıyor. Baya baya içi kanıyor. Kan dolu içi. Kıpkırmızı kan olmuş.

Bu sizin de başınıza geliyor mu?
therealpatient

Re: Penis içi kanaması?

sianure yazdı:hayir hic yasamadim fakat ciddi bir semptom, prostatitle ilgisi de olmayabilir bir doktora gidip tahlil ve goruntuleme yaptirmanizda fayda var. daha once tas ve kum gecmisiniz varsa onu da anlatin doktorunuza
Geçmişte taş kum falan bir şey yok hocam. 2 ay önce tüm vücut ultrason yapılmıştı orada da bir şey çıkmamıştı. Aylardır oluyor bu durum. Dün açıp baktım içi kanıyor. Meğersem o ağrı kanadığı için oluyormuş. Ama kan oraya dışardan geliyor gibi değildi, sanki kendisi kanıyordu penis içinin. Penis kanalı kanıyor gibiydi yani.
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

Kanaması İçin Bir hasar görmesi lazım kardeşim bu pek akla mantıpa yatmıyor geçilmeden bir üroloji görünmelisin.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Kızarıklık ve tahriş bende de var hatta dudaklı bir yapısı var uzun zamandır ama kanama tuhaf hiç rastlamadım üretrada yoğun enfeksiyon varsa kasılma anında kanama yapabilir belki
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
therealpatient

Hergele yazdı:Kızarıklık ve tahriş bende de var hatta dudaklı bir yapısı var uzun zamandır ama kanama tuhaf hiç rastlamadım üretrada yoğun enfeksiyon varsa kasılma anında kanama yapabilir belki
Enfeksiyonel bir durum olduğunu düşünüyorum hocam bende. Artık his kaybından kaşıntı %95 gitti ama tavanic kullanınca o kaşıntı geri gelmişti. Tavanic çok hassas antiydi bendeki bakteri için. Aynı gün his kaybıda düzelmişti his kaybı düzelince o illet kaşıntı geri gelmişti. Oraya lokal olmuş bir enfeksiyon var ama hangi enfeksiyon? niye tüm testler negatif? cıldıracağım

Edit: Tavanic tek bir hapla mucize yaratmıştı. Ancak tabi ki dizlerimdeki tendon sorunu sağolsun kullanmaya devam edemedim. Kinolon yasak bana. Kinolon kullanırsam ortopedide ziyaretime gelirsiniz muhtemelen.