Askerdeyim Acil Yardım!

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
oguzhanbirsenn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Askerdeyim Acil Yardım!

Mesaj gönderen oguzhanbirsenn »

Bu foruma daha önceden kayıtlıydım ama şifremi unuttum.Bana yardımcı olan fireblade, red ve Kadir abilerin yardımlarıyla tavsiyeleri ile prostatit ağrılarımı hafifletmiştim hatta hiçbir şey hissetmiyordum ağrı sızı kalmamıştı.Bende buna binaen önümde engel olan askerliği yapmaya karar verdim.Şuan Kastamonu il jandarmada 1,5 aylık askerim 1 hafta önce lanetli organ tekrar boy gösterdi.Peniste ve hususi olarak kökünde ağrılar meydana geldi bunun yanında bacaklara vurmaya başladı belden aşağısı arızalı.Şimdi o kadar yolu boşuna geldim diyorum. Bu hastalık geçer mi bilmiyorum ama ben artık rahatlamak istiyorum.Size daha önce tedavi şeklimi anlatayım sonra kendi çapımda neler yaptığımı..

Başlangıç belirtilerim peniste sızı, yanma, ağrı, bacaklarda halsizlik gibi belirtilerle başladı ve daha sonra forumda duyduğum zafer oymana gidip lökositi 2 3 e düşürdüm.Gel gelelim bağırsaklar mahvoldu bir de 1 ay onu düzeltmek için uğraştım ve haliyle antibiyotikleri bıraktım.Electra forte ve cipralex kullandım, spor yaptım, beslenmeme dikkat ettim ağrılar hafifledi ve sabrettim geçer diye arada ağrılar olmasına rağmen ertledim geçer diye umdum.Kendime iyi bakıyor ve stresi vücudumda atmayı Bi şekilde başarmaya çalışıyordum.Hayatımı alt üst eden bu musibete savaş veriyordum.2020 şubat ayından beri uğraşıyorum ve şu son 3 aydır kendimi iyi hissederken geçen hafta ağrım arttı Bacaklarada reaksiyon gösterdi.Bu halimle askerlik yapıyorum.Strese girmemek elde değil.Askerliğim ekimde bitiyor.Ben buna nasıl müdahale edeceğimi bilmiyorum.Komutanlara söylesem burada hastane işleri alengirli oluyor veya kim anlayacak ki hastalığımı.Böyle bir hastalığı ben anlamamışken karşımdaki nasıl anlasın.Ben umudumu kesmek istemiyorum ama bunaldım ve yoruldum.Şimdi abilerim ben ne yapayım? Sıkayım mı kafama.Sürüneyim mi? Bu çile biter mi? Komutanlara nasıl atarsam? Bir mucize gerçekleşmesini bekliyorum.Toplam 15 ayı doldurdum 16. aya giriyorum bu hastalıkta arada geçti gibi oldu seviniyordum tekrar düştüm bu çukura.He ben ekime kadar mecburen sabrederim ama o zaman dahada iyileşmez ise büyük boşlukta sallanır ölmeyi beklerim....Lütfen bir yol gösterin...
Scorpion

Re: Askerdeyim Acil Yardım!

Mesaj gönderen Scorpion »

Bi süre düşünme kafanı meşgul etmesine izin verme, askerdesin bol bol spor yap koş, baktın olmuyor izin al gel iyi bir doktora muayene ol yine. Ekime kadar nasıl dururum diye düşünürsen daha da kötü olursun. İstediğim zaman izin alır gider tedavimi olurum diye elinde bi imkan olduğunu düşünerek rahatla. Psikolojini sağlam tut en başta.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Scorpion yazdı:Bi süre düşünme kafanı meşgul etmesine izin verme, askerdesin bol bol spor yap koş, baktın olmuyor izin al gel iyi bir doktora muayene ol yine. Ekime kadar nasıl dururum diye düşünürsen daha da kötü olursun. İstediğim zaman izin alır gider tedavimi olurum diye elinde bi imkan olduğunu düşünerek rahatla. Psikolojini sağlam tut en başta.
Kardeşim sen komutanlarınla görüşüp durumunu anlat ve bir sekilde tedavi olman için şartları zorlamaya bak umarım bir yol bulunur.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Kardeşim komutanlara bir şey anlatmana gerek yok. Revire çıkacam deyip revire çık oradaki doktora anlat kendini, Zafer Oymanın koyduğu teşhisi, kullandığın ilaçları anlat. Hastalığın tekrar nüksettiğini anlat. Revirdeki kişi doktor bildiğin o yüzden müsterih ol. Muhtemelen seni hastaneye ürolojiye sevk edecektir. Sağlık bu. Bu arada hazır askerdesin merak ettiğim bir soruyu sorayım sana. Covid aşısı oldunuz mu olduysanız zorunlu mu tuttular yoksa kararı size mi bıraktılar?
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Kardeşim dalga geçer komut anlar belki ama bağırsak hastalıkları mevcut de. Bende o şekilde hastane de şifanın için de şifası zm .onlarca hasta taşıyor um.personelim. işte Terzi kendi söküğü nü dikemez imiş derler o hesap dedikoduclr dalga geçer diye yakınlarda muayene olamıyor um
oguzhanbirsenn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen oguzhanbirsenn »

Burada düzgün beslenme olayı yok antibiyotik yazsalar dahada kötü olabilirim düşünceside var kafamda.Penis ve bacak ağrısı bu şekilde devam ederse Ekim ayına kadar dayanamam zaten.Dert büyük bu hastalık geçmez, geçer gibi olur sadece.Artık ben anlam veremiyorum.Yaşamak dahi stemiyorum.Hayat bırakmadı.Komutana ilettim.Pazartesi günü buradaki iyi bir doktora gözükücem.Kendiside anlayışlı birisi.Bakalım bir maceranın içindeyim işin sonunda yine sürünmek var.
Kusadasi22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Kusadasi22 »

Kanka sogukta mi kaldin. Spora abanmani oneririm. Ama saglam bi tum vucut olarak barfiks sinav squat mekik.