Köpüklü idrar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
jakeupp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Köpüklü idrar

Mesaj gönderen jakeupp »

Bende idrarda köpük var bayadır. Dikkat etmiyordum çok bir sorun olduğunu düşünmüyordum bunun
ama sanırım böbreklerde sıkıntı olabilirmiş. Protein kaçağından falan şüphelenmeli miyim? Yoksa Bi sıkıntı oluşturmaz mı
hastaliktan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Köpüklü idrar

Mesaj gönderen hastaliktan »

Abi o bendede var sabun gibi üst üste köpük çıkmıyorsa sorun yok ama sen yinede idrar testi yaptır bence
hastaliktan

hastaliktan yazdı:Abi o bendede var sabun gibi üst üste köpük çıkmıyorsa sorun yok ama sen yinede idrar testi yaptır bence
Daha doğrusu bendede oluyor normal değil ama protein kaçağı yok çok şükür temiz çıkıyor benimkiler ama anlamadım
spread2021

Mesaj gönderen spread2021 »

aynısı bende de var gerçekten bugün farkettim bol köpüklü hem de, vitaminler böyle bir şey yapar mı???
hastaliktan

Belki Kadir abi bir şey söyler . Doktorda bir şey dememişti bana .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

spread2021 yazdı:aynısı bende de var gerçekten bugün farkettim bol köpüklü hem de, vitaminler böyle bir şey yapar mı???
İdrarda köpüklenmenin bir cok sebebi var. Genellikle böbreklerde protein kacagi olanlar yasar bunu ama zannetmiyorum.
Idrarin yuksekten akip carpmanin siddetiyle köpürmesi olabilir, az su icip bazi kullanilan ilaclarin etkisi olabilir, idrar yollari iltihabi varsa sebeplerden biride bu etken sayilabilir.