Antalya'da doktor tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
velaxi07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Antalya'da doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen velaxi07 »

merhaba değerli forum sakinleri, Antalya'da kronik prostatit konusunda uzman prostat sivisindan kültür bakteri ve antibiyogram testi yapan bir doktor veyahut hastane varmıdır bildiğiniz ?
haktan07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Antalya'da doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen haktan07 »

antalyada doktor bulabildinmi kardeşim bende 6 aydır çekiyorum istediğim doktoru bulamadım
haktan07

Sadece en son gittim doktor elle prostatı biraz sıvazlayıp yanma varmı idrarın gelir gibi oluyormu dedi sonra git şimdi ilk idrar ver dedi ondanda bakteri çıkmadı 7_8 lokosit çıktı
LokositBey

Mesaj gönderen LokositBey »

Yaşam hastanesinde ibrahim hoca lokosit bakıyordu ama emekli oldu maalesef. Konyaaltı şifa hastanesinde özcan hoca bakıyor mu bilmiyorum ama çok ilgili, rezum tedavisi ve botox ile ilgili güzel bilgiler de veriyor.
velaxi07

malesef bulamadım, araştırma hastanesinde kültür, kan testi, tomografi, çektirdim tertemiz çıktı idrar kültüründe lokositim 0, profösör e göründüm prostat masajı vs tedavileri es geçiyor kronik prostatit skor tablosu dolturtuyor semptomlarına göre puanlayip tedavi seçeneği sunuyo, sanırım tumt tedavisinin bir ust teknolojik versiyonu olan radyo dalga frekans ile prostatin yapisini nokralize eden bi tedavi sundu ben kabul etmedim zaten sıkıntı yapan 2 semptomum var penis kökünde ağrı ve erken boşalma, 5 mg olmak üzere 1 ay düzenli kullanmam gereken bi tadafil yazdı çeşitli markalar var tabi ama en ucuzu hardcis oda 300 tl, durumum olmadığı için alamıyorum şuanda, birazda piskolojik ya kafada bitirmek lazim her geçen yıl 2,3 semptomum ortadan kaybolup yerini başka semptoma bırakıyor nüks yok çok şükür cinsel yönden de sikintiyi halledersem sıkıntı biticek benim için prof un dedigine göre erken boşalma sorunu prostatitin piskolojik açıdan yarattığı bir semptom mus, cinsel terapiyle kolaylıkla çözersin diyor aslına bakarsak hastalığın yapısı genel olarak psikolojik çünkü hastalığın olduğunu unuttugunda sanki yokmuş gibi tolore ediyorsun iş hayatida önemli, aktif emek yoğun bi is hayatınız varsa veya sporaktif bi yaşam tarzıniz var ise hastalığın idrar bakımından en sert nüks ettiği zamanda bile hastalığı unutuyosunuz, sık idrar problemi olan hastalara benden tavsiye (kendi üzerimde denediğim ve kesin sonuç aldım) sık idrar hissinizi baskılayin idrarinizin olup olmadığını mesanenize hafif baskı yaparak kontrol edebilirsiniz çünkü ağrı batma olduğu sürece size idrar varmış gibi gelicek buda sonuç olarak aşırı aktif mesane problemine de kapi acicak aslında ne kadar ironik değilmi idrar ve mesane kontrolü nude kafada bitirince önüne geçebiliyosunuz bu sanırım erken boşalma dada geçerli, ben bu yöntemi farkında olmadan 1 yıl uyguladim farkına vardigimda 8. aydaydim uzun sürüyor, suan gunde 2 kere falan çise gidiyorum max 5 oluyor zaten insanin normal idrar standarti günlük 6,7 sefer, uzun süre ayakta çalışan bi iş hayatiniz varsa gece çise kalkabilir uyumadan 2,3 kere isemeye gidebilirsiniz bu durumu k.p e baglamayin ayaklarda toplanan ödem idrara vurur sağlıklı olan bu sorundan muzdarip olmayan arkadaslarimdada oluyo kadın erkek ayirmaksizin ağrı batma konusuna gelicek olursam nasilki migreni olan migren ilacı şekeri olan insulin kullanıyor ise k.p den ağrı sizi çeken ağrı kesici kullanmali çünkü adı üstünde kronik ama ağrı sizi ya emin olun bi zamandan sonra alisip tolore edebiliyorsunuz zaten ağrı bi gün olur bi gün olmaz genelde öyledir
velaxi07

ha birde şunu ekliyim bu hastalığın bana en sert nüks ettiği zamanda 30 dakida boşalan ben, semptomlarim bazen nerdeyse hiç yokken vajene girmeyle boşalıyor isem bencede piskolojik durum, bunu direk olarak fiziksel yönden prostatite bağlayanlar var ve bana saçma geliyor, ayriyetten şunu farkettim erken boşalma problemi cinsel açıdan bir döngü bence erken boşalma devamında sertleşme sorununuda getirir erken boslama sorununu yenen erkek sertleşme sorunundanda kurtulur, bence tıpkı ağrı batma hissinin verdiği sık idrara cikma sorununun yanında aktif mesane sorununu getirdiği gibi, bu hastalıkta semptom semptomu doğuruyor bunu fark ettim o yüzden asıl semptomu piskolojik olarak ekarte etmek lazim bence bunlar benim kendi edindiğim yaşayarak gördüğüm tecrübeler,
AYRİYETTEN,size gerçekten yaşanmış bir yakınımin hikayesini anlaticam, bi amca vardi 60 li yaslarda pankreas kanseri teşhisi kondu biliyosunuzdur belki ama pankreasta çıkan tümör belirti vermez ancak diğer organlara sıçradıgında belirti verir sanırım mide böbrek karaciğer bide kaç organa daha sıçramsiti yanlış ta hatırlıyor olabilirim doktor lar 3,4 aya olüceksin ameliyata alırsak yine olüceksin demişler bu amcamız inat etti ameliyat gününe kadar kendini motive etti ben torunumu gorucem yasicam diye ve suan sapasaglam piskoloji çok önemli cooook once kafada bitirmek lazim ondan sonrası geliyor.
HA BİRDE SAKIN HA SAKIN ACILI ŞALGAM FALAN İÇMEYİN DİREK NÜKS TETİKLER DİRREEK SAKIN HA SAKIN SALGAMDAN UZAK DURUN, içmediğim meret kalmadı alkol bazinda ama bu şalgam da ne varsa tek tetikleyen şey şalgam anladım gitti sebebini,
neyse hadi kalın sağlıcakla
haktan07

Ya benim sorun testis altında ağrı ve idrar boşaltamamayla yanadır akıntıdır hiç biri olmadı 3 gün içindede hemen doktor bana cipro 10 gün ve pyoseptly verdi idrar tetkiki ve kültür temiz tabi geçti sonra bırakınca antiyi aynı oldu sonra bidaha özele gittim böbrek tomografi ultrason kontrolü falan temiz dedi sen prostatit olmuşsun e nabcaz bir kutu azitro 3 kutu tarivid kullandım işeme ve ağrı gitti bu seferde akşamları sık ama dolu dolu idrar başladı 2 ay öyle devam e hocam bunlar var tamam 2 kutu tavanic 1 kutu tedradox birde ağrı kesici hiç bişey değişmedi ereksiyonda falan hiç sıkıntım yok tabi arada tadımı kaçırıyor am haftada 3 gün makatta sertlik o geçiyor haftada 3 gün özellikle akşamları sık 3 4 yada 5 kez dolu dolu idrar sanki idrarı dolu dolu yapmaktan testisler ve penis yorulmuş gibi yanma yada ağrı gibi bişey sonra 1 ay ara devlette dedi sen hiç iğne kullanmamışsın 3 gün 6 tane unacefin iğne ilk gün baya iyi geldi sonra yok aradan 2 gün geçti hemen başka özele ilk defa o doktor dedi elle muayene yapalım tamam prostatı biraz sıvazladı yanma varmı evet idrar hissi geliomu evet tamam dedi git ilk idrarı ver sonuç bakteri yok lokosit 7_8 2 hafta levonat anti birde xtral verdi 1 haftadan sonra 6 aydır ilk defa bütün semptomlar bitti 15 gün sonra yani şimdi sık idrar ama haftada 3 gün ve sadece akşamları dolu dolu arada hafif yanma bunlar bir türlü düzelmiyor birde haftada bir kaç gün acayip cinsel istek artıyor kendi kendine libido tavan
haktan07

Ben en sonki doktorun biraz prostatı sıvazlamısı ve xtral ın iyi geldiğini düşünüyorum çünkü bütün yanma ağrı idrar hertürlü semptom geçmişti birde muayeneden sonra 3 4 gün yanmam ağrı arttı sonra geçmeye başladı ve libido tavan yaptı hatta bir kere ilişkiden sonra ilk defa acayip koyu sarı idarar yaptım ve arkasına ilk defa şeffaf bir akıntı geldi biraz benim semptomlar ondan sonra 15 gün bitmişti işte
velaxi07

geçmiş olsun dediğim gibi kafada bitirin hastalığı, k.p e bağlı semptomları yasayan bir sürü insan var herşeyi k.p e bağlayarak kendinizi piskolojik olarak yipratirsaniz hem cinsel hayatınız sekteye uğrar hemde semptom semptom üstüne artar kafada bitirin göreceksiniz faydasını ama sabırlı olmakta fayda var kronik çünkü bu rahatsizlik geçmicek hiçbir zamanda geçmicek, geçse bile illaki nüks edicek yine o yüzden piskolojik olarak rahat olunmalı, ve sunuda ekliyim korunmasiz ilişkiye kesinlikle Girilmemeli buna blowjob da dahil, korunun abi korunun cebinizdeki telefonlar kırılmasın diye 50 60 tl bi kılıfa veriyosaniz sağlığınız içinde 20 tlye bi kılıf alıp takicaksiniz kendinize, hadi. kalin sağlıcakla