yardım ediniz lütfen

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
velaxi07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

yardım ediniz lütfen

Mesaj gönderen velaxi07 »

hayırlı günler değerli Forum sakinleri
bu hastalığı 4 yıldır çekiyorum cinsel hayatim baslamadan önce, yilda 1 idrar yolu enfeksiyonu olurdum ramazan ayi gibi, sonra geçerdi, cinsel hayatim başladıktan sonra semptomlar artti en son geçen sene nuks etti ondada acılı şalgami çok içmiştim gece tuvalete kalkip büyüğümü yaptım hafif kabiz gibiydim zaten, basladi yanma, mesaneyle penis arası bi yanma ,
şükür 1 senedir nuks yok ama semptom var, erken boşalma sorunum hiç yoktu 4,5 ay önce başladı bi anda, ardından sertleşme bozukluğu da takip etti bunu tabi, penis kökü ve pelvik kisminda batmayi zaten 3 yıldır çekiyorum bu batma durumunu, idrar sonrası damlatma, semptomlarim bunlar hiçbiri zoruma gitmiyor da bu genç yaşta erken boşalma sertleşme agirima gidiyor, 3 ay önce bi urologa göründüm fikir edindim prostat sivimdan lökosit baktirmam gerek dedim, oda lokosite gerek yok prostat sivisi alinip mikroba bakılıyor, akabinde 6 aylik yoğun bi antibiyotik tedavisi olucaksin dedi, işten ötürü suan vakit bulamıyorum ama kafamı kurcalayan hala belli sorular var, şimdi Antalya'da olduğum için burdaki hastane ve labaratuvarlara bakicam ilk etapta ne yapmam gerek hangi testi yaptirmaliyim ? bana lütfen bir yol gösterin bu hastalığı yenmek istiyorum 4 yıldır denemediğim ot, antibiyotik, ilaç kalmadi lütfen bana bir yol gösterin, 6 farklı doktora göründüm hiçbirinde olumlu sonuç alamadim şehir dışına çıkma durumumda yok lütfen yardımcı olun bana çok zor durumdayim bu hastalik beni mahvetti acısı batması yani sira cinsel yönden etki etmesi piskolojimi direk bozuyor yoksa bakin gerçekten batmasiydi damlatmasiydi umrumda değil isterse alev alsın. lütfen bi yol gösterin değerli forum sakinleri