Ter kokusu degisimi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Davutatan

Ter kokusu degisimi

Mesaj gönderen Davutatan »

Merhabalar beyler,

Prostatit oldugunuzda ter kokunuzda bir degisim hissettiniz mi? Apisarasindaki kokunun daha asidik ve degisik bir kokuya donustugunu fark ettim acaba neden olabilir bilgisi olan abiler yardimci olabilir mi? Baska bir hastaligin mi habercisidir yoksa :cry:
Haluk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Re: Ter kokusu degisimi

Mesaj gönderen Haluk »

katiiiyorum terim kokmazdi hem kokmaya basladi hemde bole degisik ter kokusu gibi deilde bi garip kokmaya basladi ama kotu bi koku ah ulan prostatit insani kendinden tiksindirtmeyi basariyosun tebrikler
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Bu hastalığın yıllar önce ilk zamanlarında fark ettim böyle bir şeyi ben, o zamanlar kullandığım ilaçlara yormuştum. Ama ben apış arasında değil de koltuk altlarındaki kokuda fark etmiştim değişik kötü kokuyu. Ondan önce hiç kendi ter kokumu fark etmiyordum.
Davutatan

Mesaj gönderen Davutatan »

clark yazdı:Bu hastalığın yıllar önce ilk zamanlarında fark ettim böyle bir şeyi ben, o zamanlar kullandığım ilaçlara yormuştum. Ama ben apış arasında değil de koltuk altlarındaki kokuda fark etmiştim değişik kötü kokuyu. Ondan önce hiç kendi ter kokumu fark etmiyordum.
Koku sonrasinda duzelmis miydi? Genel ter kokusunun degistigini fark ettim garip asitli bir koku..
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Düzelmedi sanırım kokuya alıştım büyük ihtimal.