Bunaldım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Unlawfull21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Bunaldım

Mesaj gönderen Unlawfull21 »

İlk belirti 2018 yılında çıktı tabi o zamanlar bilmiyordum bu hastalık olduğunu varis. Sanıldı idrar tahlilleri ultrason çekildi birşeyn yok dedi doktor eve geldim hafif makat ağrıları geçen aya kadar sürdü. Ne olduysa ramazanda oldu sık idrara çıkma isteği bazen gidiyordum idrar gelmiyordu bazen idrar sonu damlama tam kapanmaya denk geldi. Evde üromisin kullandım geçti çoğu rahatsızlığım sadece makat ve testis arası ağrı sürüyordu bugün baya yürüyüş yaptım ve geçti şuana kadar yok gibi. Penis başında idrar kalma hissi var ve affınıza sığınıyorum 2 aydır mastürbasyon yapmıyorum ve sabahta tık yok. Kafayı yiyeceğim hiç iyi değilim. Bugün doktora gittim idrar tahlili aldı ağrı için cerraha git denildi. Sonuçları zaten paylaştım bakteri baya var ve şeker yüksekmiş bende. Doktora bir ilaç yaz ultrason pazartesi çekilecek dedim yazmadı tüm tahliller çıksın sonra yazarım dedi. Diş iltihabı için bir antibiyotik var augmentin. Dişim de hafif apse var bu prostattite de iyi gelir mi acaba. Şansım da yok prostat sıvısı kültürü yapan doktor da yok şehrimde. Nerden bulaştı bu laanet hastalık . Hiç bir cinsel ikişkim olmadı 23 yaşındayım. Forumda bazı arkadaşların kötü yorumlarını okudum daha da bir umutsuzluk bastı. Şu mastürbasyon zararlı mı ? Ereksşyon zamanla geçecek mi ? Siz abilerimden cevap bekliyorum .
marti456

Re: Bunaldım

Mesaj gönderen marti456 »

Ankara da Mesut tül hoca var oba gidersen herşeyi çıkarır sana neden yok dedin doktor Ankara da değil misin sen?
Unlawfull21

marti456 yazdı:Ankara da Mesut tül hoca var oba gidersen herşeyi çıkarır sana neden yok dedin doktor Ankara da değil misin sen?

Diyarbakır’dayım maalesef.
memo42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen memo42 »

Unlawfull21 yazdı:İlk belirti 2018 yılında çıktı tabi o zamanlar bilmiyordum bu hastalık olduğunu varis. Sanıldı idrar tahlilleri ultrason çekildi birşeyn yok dedi doktor eve geldim hafif makat ağrıları geçen aya kadar sürdü. Ne olduysa ramazanda oldu sık idrara çıkma isteği bazen gidiyordum idrar gelmiyordu bazen idrar sonu damlama tam kapanmaya denk geldi. Evde üromisin kullandım geçti çoğu rahatsızlığım sadece makat ve testis arası ağrı sürüyordu bugün baya yürüyüş yaptım ve geçti şuana kadar yok gibi. Penis başında idrar kalma hissi var ve affınıza sığınıyorum 2 aydır mastürbasyon yapmıyorum ve sabahta tık yok. Kafayı yiyeceğim hiç iyi değilim. Bugün doktora gittim idrar tahlili aldı ağrı için cerraha git denildi. Sonuçları zaten paylaştım bakteri baya var ve şeker yüksekmiş bende. Doktora bir ilaç yaz ultrason pazartesi çekilecek dedim yazmadı tüm tahliller çıksın sonra yazarım dedi. Diş iltihabı için bir antibiyotik var augmentin. Dişim de hafif apse var bu prostattite de iyi gelir mi acaba. Şansım da yok prostat sıvısı kültürü yapan doktor da yok şehrimde. Nerden bulaştı bu laanet hastalık . Hiç bir cinsel ikişkim olmadı 23 yaşındayım. Forumda bazı arkadaşların kötü yorumlarını okudum daha da bir umutsuzluk bastı. Şu mastürbasyon zararlı mı ? Ereksşyon zamanla geçecek mi ? Siz abilerimden cevap bekliyorum .
Yaşını bilmediğimden nasıl hitap etmem gerektiğini bilmiyorum ama abi ümitsizliğe kapılmadan öncele yapılması gerekenleri yap ondan sonra olmadı mı yine kapıl ama sen önce prostat sıvısından lökösit bakan bi doktora görün forumda adı geçen doktorlar zafer hoca muhsin hoca gibi eğer prostatit hastasıysan tedavi yolu belli illa cinsen ilişki olması gerekmiyor prostatit için boşalma esnasında penis başı sıkmak ve idrar reflüsü gibi olaylar prostatite sebebiyet verebiliyor.
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

memo42 yazdı:
Unlawfull21 yazdı:İlk belirti 2018 yılında çıktı tabi o zamanlar bilmiyordum bu hastalık olduğunu varis. Sanıldı idrar tahlilleri ultrason çekildi birşeyn yok dedi doktor eve geldim hafif makat ağrıları geçen aya kadar sürdü. Ne olduysa ramazanda oldu sık idrara çıkma isteği bazen gidiyordum idrar gelmiyordu bazen idrar sonu damlama tam kapanmaya denk geldi. Evde üromisin kullandım geçti çoğu rahatsızlığım sadece makat ve testis arası ağrı sürüyordu bugün baya yürüyüş yaptım ve geçti şuana kadar yok gibi. Penis başında idrar kalma hissi var ve affınıza sığınıyorum 2 aydır mastürbasyon yapmıyorum ve sabahta tık yok. Kafayı yiyeceğim hiç iyi değilim. Bugün doktora gittim idrar tahlili aldı ağrı için cerraha git denildi. Sonuçları zaten paylaştım bakteri baya var ve şeker yüksekmiş bende. Doktora bir ilaç yaz ultrason pazartesi çekilecek dedim yazmadı tüm tahliller çıksın sonra yazarım dedi. Diş iltihabı için bir antibiyotik var augmentin. Dişim de hafif apse var bu prostattite de iyi gelir mi acaba. Şansım da yok prostat sıvısı kültürü yapan doktor da yok şehrimde. Nerden bulaştı bu laanet hastalık . Hiç bir cinsel ikişkim olmadı 23 yaşındayım. Forumda bazı arkadaşların kötü yorumlarını okudum daha da bir umutsuzluk bastı. Şu mastürbasyon zararlı mı ? Ereksşyon zamanla geçecek mi ? Siz abilerimden cevap bekliyorum .
Yaşını bilmediğimden nasıl hitap etmem gerektiğini bilmiyorum ama abi ümitsizliğe kapılmadan öncele yapılması gerekenleri yap ondan sonra olmadı mı yine kapıl ama sen önce prostat sıvısından lökösit bakan bi doktora görün forumda adı geçen doktorlar zafer hoca muhsin hoca gibi eğer prostatit hastasıysan tedavi yolu belli illa cinsen ilişki olması gerekmiyor prostatit için boşalma esnasında penis başı sıkmak ve idrar reflüsü gibi olaylar prostatite sebebiyet verebiliyor.
Ayrıca sakın kafaya göre antibiyotik kullanma ciddi sonuçlar doğurabilir mastürbasyon zararlı değil doktor tavsiyesiyle haftada 2-3 defa yapılmalı.
Unlawfull21

memo42 yazdı:
memo42 yazdı:
Ayrıca sakın kafaya göre antibiyotik kullanma ciddi sonuçlar doğurabilir mastürbasyon zararlı değil doktor tavsiyesiyle haftada 2-3 defa yapılmalı.

Yaşım 23. Şimdi doktor diş apsesi için bir antibiyotik verdi kullansam mı kullanmasam mı kararsız kaldım. Üroloji doktoru da ultrasyon sonucu gelmeden ilaç yazmam dedi. Ben en iyisi eğitim ve araştırma hastahanesine gidip bir prostat sıvısı alan bir doktor bulmam lazım 1.5 aydır hastayım inan iyi bir doktor bulsam hemen geçecek bu hastalık. Çok eminim. Teşekkür ederim abim cevapladığın için. Allah hepimize acil şifa versin
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Unlawfull21 yazdı:
memo42 yazdı:
memo42 yazdı: Yaşını bilmediğimden nasıl hitap etmem gerektiğini bilmiyorum ama abi ümitsizliğe kapılmadan öncele yapılması gerekenleri yap ondan sonra olmadı mı yine kapıl ama sen önce prostat sıvısından lökösit bakan bi doktora görün forumda adı geçen doktorlar zafer hoca muhsin hoca gibi eğer prostatit hastasıysan tedavi yolu belli illa cinsen ilişki olması gerekmiyor prostatit için boşalma esnasında penis başı sıkmak ve idrar reflüsü gibi olaylar prostatite sebebiyet verebiliyor.

Yaşım 23. Şimdi doktor diş apsesi için bir antibiyotik verdi kullansam mı kullanmasam mı kararsız kaldım. Üroloji doktoru da ultrasyon sonucu gelmeden ilaç yazmam dedi. Ben en iyisi eğitim ve araştırma hastahanesine gidip bir prostat sıvısı alan bir doktor bulmam lazım 1.5 aydır hastayım inan iyi bir doktor bulsam hemen geçecek bu hastalık. Çok eminim. Teşekkür ederim abim cevapladığın için. Allah hepimize acil şifa versin
Bu gün dişlerin filmini çektirdim dolgu kırılmıştı dişin kökündeki enfeksiyon çene kemiğine kadar inmiş daha önce kanal tedavisi ile sinirlerini aldırmıştım o yüzden agrı hissetmemiştim doktor augementin ve biteral antibiyotik başladık ve yanında majecik ve arvelesde başladık doktor enfeksiyonu temizleyecem dedi önce antibiyotik başlayalım dişi söküp temizleyecez dedi kafamda yine deli sorular
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
huseyin252

Unlawfull21 yazdı:
memo42 yazdı:
memo42 yazdı: Yaşını bilmediğimden nasıl hitap etmem gerektiğini bilmiyorum ama abi ümitsizliğe kapılmadan öncele yapılması gerekenleri yap ondan sonra olmadı mı yine kapıl ama sen önce prostat sıvısından lökösit bakan bi doktora görün forumda adı geçen doktorlar zafer hoca muhsin hoca gibi eğer prostatit hastasıysan tedavi yolu belli illa cinsen ilişki olması gerekmiyor prostatit için boşalma esnasında penis başı sıkmak ve idrar reflüsü gibi olaylar prostatite sebebiyet verebiliyor.

Benim şahsi görüşüm kullan prostatit belli en azından diş agrın ve apsen biter ben ne antibiyotikler be ivanzlar ne fajlar ne yurt dışındaki aldığım tedaviler
kompakt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen kompakt »

prostat sıvını kendinde alabilirsin gayet basit bir işlem
Unlawfull21

huseyin252 yazdı:
Unlawfull21 yazdı:
memo42 yazdı: Ayrıca sakın kafaya göre antibiyotik kullanma ciddi sonuçlar doğurabilir mastürbasyon zararlı değil doktor tavsiyesiyle haftada 2-3 defa yapılmalı.

Benim şahsi görüşüm kullan prostatit belli en azından diş agrın ve apsen biter ben ne antibiyotikler be ivanzlar ne fajlar ne yurt dışındaki aldığım tedaviler
Teşekkür ederim , kullanacağım
Unlawfull21

kompakt yazdı:prostat sıvını kendinde alabilirsin gayet basit bir işlem
Abi yapamam bir yerimi sakatlarım şimdi :D
marti456

Yap bişey olmaz merak etme okadar hassas yerler değil iki yoklarsın belki bulursun yerinide sağa sola bizim gibi parmaklatmaya gitmezsin düştüğümüz hale bak ya acınacak haldeyiz......
Unlawfull21

marti456 yazdı:Yap bişey olmaz merak etme okadar hassas yerler değil iki yoklarsın belki bulursun yerinide sağa sola bizim gibi parmaklatmaya gitmezsin düştüğümüz hale bak ya acınacak haldeyiz......
Sabır abi sabır. Geçecek elbet
huseyin252

Unlawfull21 yazdı:
huseyin252 yazdı:
Unlawfull21 yazdı:

Diş için bende gittim doktorum enfeksiyon çene kemiğine kadar inmiş dedi ve augementin ve biteral verdi bir hafta kullan dişi çekip alacaz dedi enfeksiyon geçmezse antibiyotik tedavisine devam edecez amk heryanımız enfeksiyon olmuş
Unlawfull21

huseyin252 yazdı:
Unlawfull21 yazdı:
huseyin252 yazdı:
Diş için bende gittim doktorum enfeksiyon çene kemiğine kadar inmiş dedi ve augementin ve biteral verdi bir hafta kullan dişi çekip alacaz dedi enfeksiyon geçmezse antibiyotik tedavisine devam edecez amk heryanımız enfeksiyon olmuş

Napalım abi gidip kendimizi gömelim mi mezara , heryerden darbe yiyoruz
karina

Mesaj gönderen karina »

marti456 yazdı:Yap bişey olmaz merak etme okadar hassas yerler değil iki yoklarsın belki bulursun yerinide sağa sola bizim gibi parmaklatmaya gitmezsin düştüğümüz hale bak ya acınacak haldeyiz......
abim merhaba ben prostatı bulamıyorum bi türlü sol orta parmağımı hacet pozisyonunda dibe kadar sokuyorum karna doğru sağa sola dokanıyorum penise doğru dokunuyorum elime gelen farklı bir doku veya kendim hissettiğim bişey yok rica etsem bi tarif edermisin sana zahmet duacın olurum
karina

Mesaj gönderen karina »

abi merhaba ben bulamıyorum prostatı defalarca denedim, bi önceki mesajda yazdımda sizede zahmet olmazsa tarif edermisiniz
marti456

karina yazdı:
abim merhaba ben prostatı bulamıyorum bi türlü sol orta parmağımı hacet pozisyonunda dibe kadar sokuyorum karna doğru sağa sola dokanıyorum penise doğru dokunuyorum elime gelen farklı bir doku veya kendim hissettiğim bişey yok rica etsem bi tarif edermisin sana zahmet duacın olurum
Parmağınla ileri doğru bastır yukardan aşağıdaya doğru kendine doğru çek bastrdıkça penisine baskı geliyorsa işte o senin prostatın kardeşim kendi kendine sıvı getirmeyi başarırsan bayağı rahatlarsın bende uğraşıyorum sıvı getiremesemde bayağı rahatlatıyor ama kolum bacağım ağrıyor uzun süre yapamıyorum bilen birine yaptıradabilirsin.
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Bnde valla bilenler bilir . Dermansızz dı nikim 2017 de yakalandı m . Hep ilaç ile geçiştir din kimse masaj yapmadı sağlık personeli yim birde. Şikayet isteksizlik erken boşalma sorunu ayakta ereksiyon sürdüremez oldum. . Evlilik için de yanaşan bayanlara ben iktidar szm diyorum geçiyor um. Çok zor bir durum hepimiz için. İzmir deyim maalesef Dr masaj yapan. Yakın zamanda korumalı ilişkim oldu oda üretrit gibi yandı . ilaçta kullanamaz oldu midem. Kadir abi ve tüm forumdaş derttaşlara selam ve afiyet diliyorum
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Dertlii yazdı:Bnde valla bilenler bilir . Dermansızz dı nikim 2017 de yakalandı m . Hep ilaç ile geçiştir din kimse masaj yapmadı sağlık personeli yim birde. Şikayet isteksizlik erken boşalma sorunu ayakta ereksiyon sürdüremez oldum. . Evlilik için de yanaşan bayanlara ben iktidar szm diyorum geçiyor um. Çok zor bir durum hepimiz için. İzmir deyim maalesef Dr masaj yapan. Yakın zamanda korumalı ilişkim oldu oda üretrit gibi yandı . ilaçta kullanamaz oldu midem. Kadir abi ve tüm forumdaş derttaşlara selam ve afiyet diliyorum
Cinsel öykü var mıydı hocam ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Evet diş tedavisi sonrası önce adenovirus kaptım sonra diş tedavisi sonrası İzmir genel eve gittim maalesef sonra penis şişti libido vardı başlarda ereksiyon ve penis şişmesi oldu. SONRA libido sıkıntısı ve ereksiyon problemleri başladı yanma cam kırıkları şeklin de ve klasik sık idrar ve konstipasyon sorunu başla dı. Bı ara 2018 de iyi idim. Son iki yıl bununla alıştım normalmiş gibi. Böyle sayın Forum daşlar . Şimdi maddi manevi sıkıntılar korona ailesel sorunlar vesaire derken hep okudum ama yazamadım telefon eski diye. Şimdi güç bela yeni telefon için borçlanmk zorunda kaldım. Tek sıkıntı m şu anda zor idrar , ereksiyon sorunu ve erken boşalma.
Unlawfull21

Son durum : Devler hastanesine ve eğitim araştırma hastanesine gittim herşey temiz . Düzenli spor yap beslen stres yapma geçer dedi . Sanırım artık bununla yaşamaya alışmalıyım
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Unlawfull21 yazdı:Son durum : Devler hastanesine ve eğitim araştırma hastanesine gittim herşey temiz . Düzenli spor yap beslen stres yapma geçer dedi . Sanırım artık bununla yaşamaya alışmalıyım
Kardeşim hayvansal gıdasız vegan beslenmeyi dene belki etkisi olur. Beslenmeyle çözebilirsin birşeyler yapmamaktansa düzenli beslenmek en basit tedavi
Allah büyük :roll:
kompakt

Mesaj gönderen kompakt »

karina yazdı:
abi merhaba ben bulamıyorum prostatı defalarca denedim, bi önceki mesajda yazdımda sizede zahmet olmazsa tarif edermisiniz
googleda çok detaylı görselleriyle birlikte anlatılıyor zaten eğer prostatınızı cidden hissedemeyeceğiniz kadar enflamasyon az hatta hiç yok ise prostatit olmayabilirsiniz bile
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Aynen öyle katılıyorum iki kez bnde antibiyotik ic tm mide almıyor artık.