Daha başındayım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Davutatan

Daha başındayım

Mesaj gönderen Davutatan »

40 gün önce, cinsel yolla bulasan bel soguklugu oldugu tahmin edilen bir bakteri kaptim renkli akintilar ve agrilar 1 kutu tetradox 2 kutu azitro ve 1 adet 1 mg novosef enjeksiyon ile gecti. Erektil disfonksiyon ve seffaf akinti disinda bir sikayetim yok hafif sizlamalar oluyor bazen testiste ama gercekten cok hafif. 3 kere kulture ureyen staf epidemidis var ve bunun ardinda baska bir bakteri oldugunu dusunuyorum. Soz konusu antibiyotikleri hic kullanmasam, bobregi ve bagirsagi saglikli tutarak candida diyeti ve bitkisel antibiyotik iceren besinlerle ne kadar yol kat edebilirim? Duruma bu sekilde yaklasan oldu mu daha once yogun antibiyotik kullanmadan?

bilgileriniz ve tecrubeleriniz hicbir doktorda yok ceken bilir.

Allah hepimize Şafi isminin tecellisini göstersin..
Mohikan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Daha başındayım

Mesaj gönderen Mohikan »

Davutatan yazdı:40 gün önce, cinsel yolla bulasan bel soguklugu oldugu tahmin edilen bir bakteri kaptim renkli akintilar ve agrilar 1 kutu tetradox 2 kutu azitro ve 1 adet 1 mg novosef enjeksiyon ile gecti. Erektil disfonksiyon ve seffaf akinti disinda bir sikayetim yok hafif sizlamalar oluyor bazen testiste ama gercekten cok hafif. 3 kere kulture ureyen staf epidemidis var ve bunun ardinda baska bir bakteri oldugunu dusunuyorum. Soz konusu antibiyotikleri hic kullanmasam, bobregi ve bagirsagi saglikli tutarak candida diyeti ve bitkisel antibiyotik iceren besinlerle ne kadar yol kat edebilirim? Duruma bu sekilde yaklasan oldu mu daha once yogun antibiyotik kullanmadan?

bilgileriniz ve tecrubeleriniz hicbir doktorda yok ceken bilir.

Allah hepimize Şafi isminin tecellisini göstersin..
Formda bağırsaklar icin probiyotik ve lifli gıdalar tuketip şikayetlerini azaltanlar var. Yoğurt ve yulaf ezmesi tuketebilirsiniz formda solgarın bir ürununden de bahsediliyordu. Ama bu sizi tedavi etmez Bitkisel antibiyotik içeren besinlerle yol katedebilme konusunda dag kekiginin yanında antiyle veya zerdeçallı bentonit kili ile bu hastaligi yendigini idda edende var kime neyin iyi gelecegini anlamak zor. Okuduklarimdan bunu anliyorum. bir deneyin şansinizi belki şifayi bulursunuz.
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Daha başındayım

Mesaj gönderen kolcak »

Sanırım sizin başka bir başlığınız için de yakıştım.
Yanılıyor olabilirim.
Daha başındasınız bakteriyi yok edebilirsiniz.
Doktorunuza gidin semptomların devam ettiğini anlatin.
Otla çayla bu bakterileri tedavi edemezsiniz.
Kronik olur sonra çok zorlu bir dönem başlayabilir.
Tabii tercih sizin..