Bu sorun geçici mi sizce

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Bu sorun geçici mi sizce

Mesaj gönderen erdem60 »

Arkadaşlar prostat hastalığı olanlar da kalıcı cinsel sorun oluyor ya bizim cinsel sorunlarımız belirli zaman sonra gecicek mi yoksa diğer prostat hastaları gibi kalıcı mı olucak yakın arkadaşım prostat sorunun varsa cinselliği de gitmiştir filan diyor takıntı yaptım tam evlilik çağında oldu hastalık moralim bozuldu evlenmiş olan arkadaşlar sizler de durum nasıl oldu
therealpatient

Re: Bu sorun geçici mi sizce

Mesaj gönderen therealpatient »

Onu hangi arkadaşın dediyse hemen iletişim kes. Bu tür cümleler prostatit hastasını irrite eder. İyileşmesini zorlaştırır.

Cinsellik sorunları doğru tedavi ile hemen ortadan kaybolur merak etme.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

erdem60 yazdı:Arkadaşlar prostat hastalığı olanlar da kalıcı cinsel sorun oluyor ya bizim cinsel sorunlarımız belirli zaman sonra gecicek mi yoksa diğer prostat hastaları gibi kalıcı mı olucak yakın arkadaşım prostat sorunun varsa cinselliği de gitmiştir filan diyor takıntı yaptım tam evlilik çağında oldu hastalık moralim bozuldu evlenmiş olan arkadaşlar sizler de durum nasıl oldu
Evli olan bir cok kisi bu forumda iyileşti. İyileşen foruma girmiyor haliyle , cocugu olanlarda var. Yanlış bilgi almışsınız.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Kadir abi, idrar sıklıgi azaldi bir yere kadar ama 5 ayni durumda lokosit stabil daha iyi olmayacakmiyim .
7 yıldir bundan muzdaribim .
Rahat rahay sivi alma çay ne zaman alacagiz abi.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

kadir yazdı:
erdem60 yazdı:Arkadaşlar prostat hastalığı olanlar da kalıcı cinsel sorun oluyor ya bizim cinsel sorunlarımız belirli zaman sonra gecicek mi yoksa diğer prostat hastaları gibi kalıcı mı olucak yakın arkadaşım prostat sorunun varsa cinselliği de gitmiştir filan diyor takıntı yaptım tam evlilik çağında oldu hastalık moralim bozuldu evlenmiş olan arkadaşlar sizler de durum nasıl oldu
Evli olan bir cok kisi bu forumda iyileşti. İyileşen foruma girmiyor haliyle , cocugu olanlarda var. Yanlış bilgi almışsınız.
Teşekkürler abi yorumun icin
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

therealpatient yazdı:Onu hangi arkadaşın dediyse hemen iletişim kes. Bu tür cümleler prostatit hastasını irrite eder. İyileşmesini zorlaştırır.

Cinsellik sorunları doğru tedavi ile hemen ortadan kaybolur merak etme.
Psikolojiyi bozuyorlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Kadir abi, idrar sıklıgi azaldi bir yere kadar ama 5 ayni durumda lokosit stabil daha iyi olmayacakmiyim .
Kardesim, eger 5 yildir agri sizi yanma, lokosit ve patojen yoksa ve boyle oldugu halde idrar sıkintısi işeme semptomları varsa mesane boynu yüksekliği olabilir sizde. Prostatit belli bir süre sonra bazı hastalarda mesane boynu yüksekligine sebep oluyor.
Bunun için sistoskopi yaptırıp mesanenize baktırmanız gerekebilir.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

kadir yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:Kadir abi, idrar sıklıgi azaldi bir yere kadar ama 5 ayni durumda lokosit stabil daha iyi olmayacakmiyim .
Kardesim, eger 5 yildir agri sizi yanma, lokosit ve patojen yoksa ve boyle oldugu halde idrar sıkintısi işeme semptomları varsa mesane boynu yüksekliği olabilir sizde. Prostatit belli bir süre sonra bazı hastalarda mesane boynu yüksekligine sebep oluyor.
Bunun için sistoskopi yaptırıp mesanenize baktırmanız gerekebilir.
Abi boş tedavilerle 6 yil gecirdim.6 yil sonra prostat sivisi lokosit 10-12 çikti. 3 kürle stabil hale getirdik.sık idrar 3 ayda azaldi sonra 3 ay daha gecti abi dahada iyiye gidemiyorum.
Olacaği bu kadar mi bilmiyorum abi ,aydan aya lokositi stabil haldeyken daha da iyiye gitmezmiyiz.Eskisi gibi olma şansimiz yok mu abi, çok yoruldum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Iyiye gidemezmiyiz diye bir sey yok. Iyiye gidersin tabiki. Hicbir zaman ümitsiz olmamak lazim. Tedavini ihmal etme 3 ayda iyi bir skala yakalamissin. Demekki bir seyler fayda ediyor.