Sabah ilk idrar ve tıkanıklık

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
spread2021
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Sabah ilk idrar ve tıkanıklık

Mesaj gönderen spread2021 »

Bu hastalık çıktı çıkalı sabah ilk idrar uzun ve yavaş sürüyor. bu sabah az önce başıma bir sey geldi. Aksam iliskiye girdim ağrısız sızısız boşaldım sıkıntısız yattım uyudum, sabah uyandığımda tuvalete gittim idrarım zorla getirdim. İdrarın ucuna kadar geldiğini hissediyorum ama sanki kanallar tıkalı meni kanalı kapatmış geçemiyormuş gibi hissettim. Sanki çıkış deliği kapanmış gibi ıkına ıkına zorla yaptım. Bu normal mi? Boşalma sonrası idrar yapmadan uyudum o mu yaptı acaba? Sperm top gibi bembeyazdı yapışkandı epey. Acaba o mu kapattı yolu? Sabah sabah çok korktum hiç çıkmıcak içinde kalaxak diye. Nelere dikkat etmeli?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sabah ilk idrar ve tıkanıklık

Mesaj gönderen kadir »

spread2021 yazdı:Bu hastalık çıktı çıkalı sabah ilk idrar uzun ve yavaş sürüyor. bu sabah az önce başıma bir sey geldi. Aksam iliskiye girdim ağrısız sızısız boşaldım sıkıntısız yattım uyudum, sabah uyandığımda tuvalete gittim idrarım zorla getirdim. İdrarın ucuna kadar geldiğini hissediyorum ama sanki kanallar tıkalı meni kanalı kapatmış geçemiyormuş gibi hissettim. Sanki çıkış deliği kapanmış gibi ıkına ıkına zorla yaptım. Bu normal mi? Boşalma sonrası idrar yapmadan uyudum o mu yaptı acaba? Sperm top gibi bembeyazdı yapışkandı epey. Acaba o mu kapattı yolu? Sabah sabah çok korktum hiç çıkmıcak içinde kalaxak diye. Nelere dikkat etmeli?
Kardesim gecmis olsun, bunun sebebi bir kere prostatin şiş olmasindan dolayi idrar debisinin dolayisi ile tazyigin düşük olması. İkincisi ejekülasyon sonrasinda penis ucunda kalan meninin kuruyup ucunu tikaması idrar cikişini bir anlik engelleyebir. Korkulacak bir sey yok. Prostatit tedavinizi ihmal etmeyin.