Dr Ali yurtlak

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Dr Ali yurtlak

Mesaj gönderen mrt2323 »

Facede gezerken bu dr denk geldim radyoloji uzmanı varikoseli yeni yöntemle damardan girerek tedavi ediyormuş. Yine prostatit te de tedavi uyguluyormus forumdada arattirdim bulamadım Dr adını varmı bilgisi olan
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Dr Ali yurtlak

Mesaj gönderen Hergele »

mrt2323 yazdı:Facede gezerken bu dr denk geldim radyoloji uzmanı varikoseli yeni yöntemle damardan girerek tedavi ediyormuş. Yine prostatit te de tedavi uyguluyormus forumdada arattirdim bulamadım Dr adını varmı bilgisi olan
Hiç duymadım bu ismi ama varikosel operasyonu benim bildiğim basit bi operasyon zaten.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
mrt2323

Mesaj gönderen mrt2323 »

Kasıktan damardan girerek diyor cerrahi işlem yok diyor da ondan merak ettim hergele kardeşim yinede basit değildir ya sonuçta atardamarlar mevcut o bölgede yanlış bi işlem organ kaybına bile yol açar ben 15 yıl önce varikosel ameliyatı oldum açık islemdi benimki ama şuan yine mevcut 2 uzeri derecesi sanki bende isteksizlik ve ergksiyon kaybı var tekrar amrliyati bile düşünmüyor degilim
mrt2323

Mesaj gönderen mrt2323 »

İstanbul'daki arkadaşlarımın bu Dr dan bilgisi Varmi anjiyo yöntemiyle varikosel ameliyatı yapıyormuş diğer yöntemlerden daha başarılı olduğu soyleniyor