Izmirde iyi bi doktor

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
1q2w3e4r5t6y
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Izmirde iyi bi doktor

Mesaj gönderen 1q2w3e4r5t6y »

Arkadaşlar bir doktor buldum elle muayne yapıyor non bakteriyel prostatit hastası olanlar gidebilir
1q2w3e4r5t6y

Re: Izmirde iyi bi doktor

Ege yasam hastanesi doktor ruslov
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Bilgin »

Kültür yapmıyor mu?Neden sadece bakterisi olmayanlara bakıyor ki? İlginç.
1q2w3e4r5t6y

Bakteri olana da bakıyor abim
sokoprens
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sokoprens »

Arkadaşlar ruslan hoca iyi bir dr. Masaj yapıyor ilgili tavsiye ederim inşallah şifa buluruz. Lokosit sayımi yok
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Bu başlığı açan arkadaşa ne oldu acaba.İyilesti mi ? Görünmez oldu.Dr gerçekten iyi biri.prostat sivisindan kültür alsa mükemmel olacak.Aslinda teklif edilir,tüp ve serum fizyolojik ile girilirse PCR testi yaptırmak için hayır demez gibi duruyor.
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

Doktor muhteşem bende gidiyorum çok ilgili bir insan ve çok ucuz diğer doktorlara göre tavsiye ederim arkadaşlar
marti456

Mesaj gönderen marti456 »

masaj sonrası şeffaf akıntı devam ediyor normal mi arkadaşlar ilk defa masaj yaptırdım da emin olamadım dün masaj yaptırmıştım masajdan önce akıntım yoktu bugün hem idrar hem büyü tuvalet sonrasında şeffaf akıntı geldiğini görüyorum normal mi bu durum?
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

marti456 yazdı:masaj sonrası şeffaf akıntı devam ediyor normal mi arkadaşlar ilk defa masaj yaptırdım da emin olamadım dün masaj yaptırmıştım masajdan önce akıntım yoktu bugün hem idrar hem büyü tuvalet sonrasında şeffaf akıntı geldiğini görüyorum normal mi bu durum?
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Bende de akıntı var .Masajdan 2 gün sonra olmaya başladı.Otururken bile akıntı oluyor.3-4 gün bosalmayayim Prostat ağrı yapıyor, boşalınca geçiyor ancak bu sefer de akıntı şiddetleniyor.Gidince sorcam bunu.Aslinsa ne kadar az boşalma o kadar erken iyileşme ancak benim ağrı oluyor.Boşalmaya yönlendiriyor insanı.
marti456

masaj sonrası neden başlıyor bu akıntı anlamadım yani ağrısız başımıza birde bu başladı nereden tutarsak elimizde kalıyor bu ne böyle anlamadım yani. Diğer masaj yaptıran arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba onlardaki durumlar nasıl?
marti456

Valla bilseydim masaj falan yaptırmazdım durduk yere birde bu başaldı.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

marti456 yazdı:masaj sonrası neden başlıyor bu akıntı anlamadım yani ağrısız başımıza birde bu başladı nereden tutarsak elimizde kalıyor bu ne böyle anlamadım yani. Diğer masaj yaptıran arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba onlardaki durumlar nasıl?
Masaja devam etmekte fayda var.Bunu forumda olan kıdemlilerin hepsi söyleyecektir sana.Bana Manisa'da gittiğim ünlü bir üroloji uzmanı,akıntı olması doğal.Prostat üzerinde bulunan yapılar kendini düzeltiyor demişti.
Üroloji uzmanlarının hepsi akıntı renksiz saydamsa öneli değil diyor.Ancak yeşil, sarı ve beyazsa gelen sıvı zaman kaybetmeden kültür olmalısın.
Prostat masajı sonrası da beyaz renke sıvı gelir , bahsettiğim bu değil.Onemli olan normal yollardan akan sibinint rengidir.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Doktorun adı Ömür Erdem Akkaya . YouTube de videoları var bakabilirsin.Ancak Ruslan hoca daha iyi prostatitte, ben öyle tecrübe ettim.
marti456

Akıntı rengi şeffaf ayni renksiz ama hiç yoktu böyle birşey masajı yaptırdım sabah idrar sonrası fark ettim akıntıyı sonra büyük tuvaletimi yaptım yine aynı akıntı geldi benimde kafam karıştı acaba birşey mi kaptım diye tövbe tövbe paranoyak oldum hiç sorma.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

marti456 yazdı:Akıntı rengi şeffaf ayni renksiz ama hiç yoktu böyle birşey masajı yaptırdım sabah idrar sonrası fark ettim akıntıyı sonra büyük tuvaletimi yaptım yine aynı akıntı geldi benimde kafam karıştı acaba birşey mi kaptım diye tövbe tövbe paranoyak oldum hiç sorma.
Ruslav hoca zaten hafif bir geniş spektrumlu antibiyotik ile devam ediyor masaj sürecine.Ari kovanına çomak sokmadiktan sonra zor bir şey kapman.Dusuk ihtimal yani. :) .Dert etme bunu.Havalar dengesiz üşütmüşsündür,parostatinda ödem birikmiş olabilir.O yüzden şişkinlik ile zorlanarak sıvı gelmiştir.Kabiz kalmamaya dikkat et.Buna yor.
marti456

Ruslav hoca rektal tuşe yaparak sıvı getirebiliyor mu acaba? Sıvı getiremiyorsa masajın bir anlamı olmayacakta yaptıran arkadaşlar yorum yapabilirler mi? Birde eğer sıvı geliyor ise gelen sıvının rengi nedir bilgi verebilir misiniz?
Teşekkürler.
karina
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen karina »

marti456 yazdı:Ruslav hoca rektal tuşe yaparak sıvı getirebiliyor mu acaba? Sıvı getiremiyorsa masajın bir anlamı olmayacakta yaptıran arkadaşlar yorum yapabilirler mi? Birde eğer sıvı geliyor ise gelen sıvının rengi nedir bilgi verebilir misiniz?
Teşekkürler.
bende merak ediyorum gidenler yazarsa çok iyi olur
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

marti456 yazdı:Ruslav hoca rektal tuşe yaparak sıvı getirebiliyor mu acaba? Sıvı getiremiyorsa masajın bir anlamı olmayacakta yaptıran arkadaşlar yorum yapabilirler mi? Birde eğer sıvı geliyor ise gelen sıvının rengi nedir bilgi verebilir misiniz?
Teşekkürler.
İlkinde gelmedi, ikincide 1-2 damla geldi.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Bilgin yazdı:
Teşekkürler.
3. yü de yazarım.Ancak bu yazıyı yazan arkadaş 5. seanstan sonra kalsifikasyon düşürdü.Beyaz peynirler varmış sperminde.Karar sizin.
karina
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen karina »

Bilgin yazdı:
Bilgin yazdı:
Teşekkürler.
3. yü de yazarım.Ancak bu yazıyı yazan arkadaş 5. seanstan sonra kalsifikasyon düşürdü.Beyaz peynirler varmış sperminde.Karar sizin.
Bilgin kardeşim bende gitmeyi düşünüyorum masaj için tavsiye edermisin?
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

Arkadaşlar hepinize çok geçmiş olsun Ben ruslav hocaya çok fazla kez gittim Hiçbirinde sıvı getiremedi sıvı getiremedi zaman faydası olmuyor Şu an evde kendim yaptığım zaman daha iyi getiriyorum ama İzmir'de bayraklida kültür bakan Güngör Umarım hoca var prostat masajında Muhsin Balaban bile ona geçemez diyebilirim yani çok iyi bilginiz olsun
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

Bilgin yazdı:Bu başlığı açan arkadaşa ne oldu acaba.İyilesti mi ? Görünmez oldu.Dr gerçekten iyi biri.prostat sivisindan kültür alsa mükemmel olacak.Aslinda teklif edilir,tüp ve serum fizyolojik ile girilirse PCR testi yaptırmak için hayır demez gibi duruyor.
Yok başlığı açan benim tedaviye davam muhsine bile gittim olmadi ruslav hoca cok iyi ama masajda sivi getiremiyor bu yuzden gungor marim hocaya gidiyorum eski doktorum yaklasik 10 yildir taniyorum
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Soğukayak »

Ben Dün Ruslav hocaya gittim çok ilgilendi. Kültür yaptı. Takip edecek beni. Zafer hoca nın muayene ücretleri ve yol masrafına dayanamayacağım için bu yolu seçtim.

Üstte konuşulan Güngör hocaya gittim. Asla tavsiye etmem.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

CanÖzdilek yazdı:Ben Dün Ruslav hocaya gittim çok ilgilendi. Kültür yaptı. Takip edecek beni. Zafer hoca nın muayene ücretleri ve yol masrafına dayanamayacağım için bu yolu seçtim.

Üstte konuşulan Güngör hocaya gittim. Asla tavsiye etmem.
Ruslav hocanın soy adı ne