Kaşıntı ve Prostatit Tanısı HK. YARDIM...

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
spread2021
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Kaşıntı ve Prostatit Tanısı HK. YARDIM...

Mesaj gönderen spread2021 »

tahsin90 yazdı:nasil oldun kardeş bendede ayni sikinti var
Factive + Augmentin kullandığım 1 hafta boyunca kaşınan bölgeye antibiyotiklerin nüfuz ettiğini hissettim. 1 haftanın ardından boşalma sonrası kaşıntı kızarıklık neredeyse kalmadı. Bunun yerine ağrı hissediyorum. Bunun üstüne 1 hafta daHa zor bela doktoru ikna ederek Augmentin yazdıdım ve kullandım. Kaşıntı hissettiğim yer penisin başının dibinde sağ taraftaydı. O bölge antibiyotik spnrasındoku tahriş olmuş gibi bir hissiyatı var. 1 hafta masturbasyon yapmadım ve sonrasında ilk yaprığımda bir kaş saat sonra canım yandı. Kaşıtı neredeyse hiç olmadı. Damarlarda belirgin bir drğişme var. Eskiden penis başının dibinden başlayanin damar vardı. İdrar durumum maalesef kötü 1 bardak su içsem 20-25 dk sonra varmış hissi oluyor be idrarımı yapıyorum. Bazen idrar yapmak istediğimde gelmesini bir kaç dakika heklediğim oluyor ya da hiç gelmiyor. Bol su içmediğimde idrarda yanma oluyor ve spor sonrası da idrarda yanma bölgede kaşımtı gibi yanma gibi şikayetim artıyor. Şimdilik sabah aksam melisa+karabaş içtiğim için mi sık idrara çıkıyorum bilmiyroum. Ama çok şükür kaşıntıda bir takım değişiklikler olsa da kendimi hala kötü hissediyorum...
tahsin90
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Kaşıntı ve Prostatit Tanısı HK. YARDIM...

Mesaj gönderen tahsin90 »

saol kardeşim