Testislerin garip halleri

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Testislerin garip halleri

Mesaj gönderen kennan »

Herkese geçmiş olsun, testislerin garip şekillere girmesi sizinde başınıza geliyor mu? İdrar ve büyük tuvalet geldiğinde kasıklara çekilme, bazen birinin öne çıkması, bazen birinin içeri doğru çekilmesi, boşalma anında sertleşme çekilme, bazen sert toplu durması bazen aşırı sarkık durması.. Bu semptomların hepsini yaşıyorum ve bu yaşıma kadar hiç başıma gelmemişti. Bu hastalıkla bağlantısı nedir ve sizinde başınıza geliyor mu fikrinizi almak istedim
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Re: Testislerin garip halleri

Mesaj gönderen clark »

Evet oluyor bu da normal bir şey zaten yani öyle hatırlıyorum kadir abi yazmıştı bir aralar çünkü. Ayrıca senin şimdi bu durumun farkına varman prostatit ağrılarının dikkatini hep oraya çekmesi sebebiyledir diye düşünüyorum.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam aslında genel semptomlardır diye buraya yazmadığım şeyler vardı ama madem böyle bir başlık var.
Penis ucunda kızarıklık
Boğumda bazen şişlik ve deride çok hafif döküntü
Testislerin bazen yan yana değil biri önde gibi durması bazen birinin daha üste durması
Peniste bazen gövde ince baş kalın
Penis ucunda hafif dudaklanma
Bunların çoğu arada bir olan ama garipsediğim semptomlar
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Ahmetuu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ahmetuu »

Bende de testislerde ve peniste soğukluk var. Bu cinsel bir aktivitede olmuyor orada sanki kan akışı durmuş gibi. Denemek için dokundugumda vs herhangi bir sorun yok ama ara ara o bölge üşüyor gibi hissediyorum
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

kennan yazdı:Herkese geçmiş olsun, testislerin garip şekillere girmesi sizinde başınıza geliyor mu? İdrar ve büyük tuvalet geldiğinde kasıklara çekilme, bazen birinin öne çıkması, bazen birinin içeri doğru çekilmesi, boşalma anında sertleşme çekilme, bazen sert toplu durması bazen aşırı sarkık durması.. Bu semptomların hepsini yaşıyorum ve bu yaşıma kadar hiç başıma gelmemişti. Bu hastalıkla bağlantısı nedir ve sizinde başınıza geliyor mu fikrinizi almak istedim
Bu hastalığın bazı septomları tam olarak böyle. Büyük tuvalete sıkışınca penisin ve testislerin geri çekilmesi. Sanki peniste kan yokmuş gibi. ( büzüşüp ufacık kalıyo. Çocuk penisi gibi ufak) bazen ki genelde sıcak ve sırt üstü uzandıysan torbadalar genişliyor ve rahatlama geliyor. Hergele kardeşimin de dediği gibi penis ucu nokta nokta kızarmalar. Gövde pullanma döküntü. Ve bi dünya şey
kennan

Mesaj gönderen kennan »

bayramoglu yazdı:
kennan yazdı:Herkese geçmiş olsun, testislerin garip şekillere girmesi sizinde başınıza geliyor mu? İdrar ve büyük tuvalet geldiğinde kasıklara çekilme, bazen birinin öne çıkması, bazen birinin içeri doğru çekilmesi, boşalma anında sertleşme çekilme, bazen sert toplu durması bazen aşırı sarkık durması.. Bu semptomların hepsini yaşıyorum ve bu yaşıma kadar hiç başıma gelmemişti. Bu hastalıkla bağlantısı nedir ve sizinde başınıza geliyor mu fikrinizi almak istedim
Bu hastalığın bazı septomları tam olarak böyle. Büyük tuvalete sıkışınca penisin ve testislerin geri çekilmesi. Sanki peniste kan yokmuş gibi. ( büzüşüp ufacık kalıyo. Çocuk penisi gibi ufak) bazen ki genelde sıcak ve sırt üstü uzandıysan torbadalar genişliyor ve rahatlama geliyor. Hergele kardeşimin de dediği gibi penis ucu nokta nokta kızarmalar. Gövde pullanma döküntü. Ve bi dünya şey
Seninle semptomlarımız birebir aynı abi daha önce de konuşmuştuk sanırım
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

Aynen hocam galiba bizim prostat yapısı yada iltihaplanan prostatın baskı yaptığı yerler aynı. Rektal ultrasonlu muayenede hoca bana senin prostatın ortasında kist, asıl problemli olan yerin kenarlar olduğunu söyledi. Bazı arkadaşlar gibi bende sık idrara çıkma damlama yada uykudan uyandırma yok. Sadece idrara başlarken üç beş saniye geç geliyor işeme. Bunun dışında şiddetli geri çekilme isteksizlik ( libido 0 bile değil -50 lerde) pelvik ağrılar.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Bendeki durumda aynı dediğiniz gibi ayriyeten testislerde dolgunluk, şişlik oluyor büyük tuvalet geldiği zaman
kennan

Mesaj gönderen kennan »

bayramoglu yazdı:Aynen hocam galiba bizim prostat yapısı yada iltihaplanan prostatın baskı yaptığı yerler aynı. Rektal ultrasonlu muayenede hoca bana senin prostatın ortasında kist, asıl problemli olan yerin kenarlar olduğunu söyledi. Bazı arkadaşlar gibi bende sık idrara çıkma damlama yada uykudan uyandırma yok. Sadece idrara başlarken üç beş saniye geç geliyor işeme. Bunun dışında şiddetli geri çekilme isteksizlik ( libido 0 bile değil -50 lerde) pelvik ağrılar.
Aynen hocam, benim de sık idrar, ani sıkışmalar vs. ilk 1 hafta oldu sadece ama bu çekilmeler, testislerin penisin tuvalet ihtiyacına göre şekilden şekile girmesi bir türlü geçmedi
kennan

Mesaj gönderen kennan »

Followme yazdı:
Bendeki durumda aynı dediğiniz gibi ayriyeten testislerde dolgunluk, şişlik oluyor büyük tuvalet geldiği zaman
Aynen hocam bazen şişip dolgunluk yapıyor bazen küçülüp çekiliyor anlamış değilim
Remzi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Remzi »

Aynı sorunlar bende de var. İdrar sorununu başlangıç zamanları atlattım. 2-3 senedir bunlarla uğraşıyorum. Ayrıca tesislerim küçüldü baya kafayı yemek üzereyim artık
Remzi

Mesaj gönderen Remzi »

Bide benden düzen sürekli sürüntüden ve spermden Enterecoc buluyor ama başka devlet hastanelerinde hiç rastlamadım daha
kennan

Mesaj gönderen kennan »

Remzi yazdı:Aynı sorunlar bende de var. İdrar sorununu başlangıç zamanları atlattım. 2-3 senedir bunlarla uğraşıyorum. Ayrıca tesislerim küçüldü baya kafayı yemek üzereyim artık
Senin tek semptomlar bunlar mı hocam
Remzi

Mesaj gönderen Remzi »

kennan yazdı:
Remzi yazdı:Aynı sorunlar bende de var. İdrar sorununu başlangıç zamanları atlattım. 2-3 senedir bunlarla uğraşıyorum. Ayrıca tesislerim küçüldü baya kafayı yemek üzereyim artık
Senin tek semptomlar bunlar mı hocam
Prostatı uyaracak şeyler yiyip içmediğim sürece idrar sorunu çekmiyorum. Ağrı çok nadir oluyor. Genel sorunlarım hep cinsellik üzerine.
Remzi

Mesaj gönderen Remzi »

Prostatite ilave başka bir hastalık mı bilmiyorum Enterococcus faecilis bakterisi her ne kadar bu konularda yıldırsa bile hiçbişeyden emin olamıyorum
Erkan987

Mesaj gönderen Erkan987 »

Bu problemleri yaşayıp atlatan veya sebebi hakkında bilgisi olan var mı?
karakedi34

Mesaj gönderen karakedi34 »

Burdaki sorunları yaşayan arkadaşlar size bişey sorcam. Karın bölgenizde ve mesane bölgenizde bir kasılma, vir ağrı, bir gerilme hissediyor musunuz?
grismask

Mesaj gönderen grismask »

hocam bu bahsettiğiniz şey normal bir durum zaten,sperm kalitesinin korunması için vücut havanın soğukluğu sıcaklığı vb sebeplerle bunu yapar