Izak dalva ve ankaradaki doktorlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kaankral
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Izak dalva ve ankaradaki doktorlar

Mesaj gönderen kaankral »

Prostatitle ilgili izak dalvadan tamamen iyileşen varmı ankarada doktor tavsiyeleriniz ve tecrubeleriniz nedir arkadaşlar
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Izak dalva ve ankaradaki doktorlar

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

kaankral yazdı:Prostatitle ilgili izak dalvadan tamamen iyileşen varmı ankarada doktor tavsiyeleriniz ve tecrubeleriniz nedir arkadaşlar
Mesut tül ve İzak dalva başka da yok galiba
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

kaankral yazdı:Prostatitle ilgili izak dalvadan tamamen iyileşen varmı ankarada doktor tavsiyeleriniz ve tecrubeleriniz nedir arkadaşlar
Tamamen iyileşmek imkansız gibi kardeş dikkatli yaşamak gerek.Hepimize Allah daimi sifalar versin.
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Izak dalvaya gittim önce prostatit dedi kontrole gittim sinir sıkışması dedi, sonra yine gittim yine prostatit dedi sonra bi daha gittim yine sinir sıkışması dedi. Anlamadım yani teşhis nedir, sonra da bıraktım. Prostat sıvısını getiremiyor veya aşırı zorlarsa belki. Mesut hoca ise kral adam. 3 saniyede getiriyor. Ayrica ücret çok daha uygun bayındır hastanesi 700 800 ise mesut hoca 110 tl filan. Amaç test yaptırmaksa mesut hocadan sıvı aldırıp düzene götürün.
kaankral

Scorpion yazdı:Izak dalvaya gittim önce prostatit dedi kontrole gittim sinir sıkışması dedi, sonra yine gittim yine prostatit dedi sonra bi daha gittim yine sinir sıkışması dedi. Anlamadım yani teşhis nedir, sonra da bıraktım. Prostat sıvısını getiremiyor veya aşırı zorlarsa belki. Mesut hoca ise kral adam. 3 saniyede getiriyor. Ayrica ücret çok daha uygun bayındır hastanesi 700 800 ise mesut hoca 110 tl filan. Amaç test yaptırmaksa mesut hocadan sıvı aldırıp düzene götürün.
Peki sıvıyı aldirdim enfeksiyona neden olan bakteride belli oldu onun ilacinida aldim o zaman tamamen gecer mi
kaankral

Ahbikurtulsam25 yazdı:
Tamamen iyileşmek imkansız gibi kardeş dikkatli yaşamak gerek.Hepimize Allah daimi sifalar versin.
Nelere dikkat etmeliyim peki hocam yazabilir misin penisteki hassaslik bi türlu gecmiyo dogal olarakta aklim hep orda bilmiyorum ne yapacam
kaankral

Ahbikurtulsam25 yazdı:
Ayrica bel bölgesi deki kiloylayla bi alakasi varmi docent kilo vermen gerek bu hastaliktan kurtulmak icin dedi
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

kaankral yazdı:
Scorpion yazdı:Izak dalvaya gittim önce prostatit dedi kontrole gittim sinir sıkışması dedi, sonra yine gittim yine prostatit dedi sonra bi daha gittim yine sinir sıkışması dedi. Anlamadım yani teşhis nedir, sonra da bıraktım. Prostat sıvısını getiremiyor veya aşırı zorlarsa belki. Mesut hoca ise kral adam. 3 saniyede getiriyor. Ayrica ücret çok daha uygun bayındır hastanesi 700 800 ise mesut hoca 110 tl filan. Amaç test yaptırmaksa mesut hocadan sıvı aldırıp düzene götürün.
Peki sıvıyı aldirdim enfeksiyona neden olan bakteride belli oldu onun ilacinida aldim o zaman tamamen gecer mi
Yüksek ihtimalle geçer duyarlı antibiyotik ile.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

Ankara 100.yil hastanesi prof İbrahim hoca var, çok ilgili bilgili birisi ve konuya hakim.
kaankral

Angara yazdı:Ankara 100.yil hastanesi prof İbrahim hoca var, çok ilgili bilgili birisi ve konuya hakim.
Siz ptostatitten mi gittiniz ne uyguladi dize