artık iyileşmek istiyorum çok bunaldım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

artık iyileşmek istiyorum çok bunaldım

Mesaj gönderen techian »

arkadaş merhaba başlık acamadım yorumlara yazayım dedim 3 yıl önce korunduğumu sandığım olayla basladı sikayetlerim ciproyla basladım tedaviye gecici ıyılestirme gibi oldu akıntı durmadı ozele gıtmeye karar verdim doktor direk enjeksiyon yapalım dedi bigisizdım oysaki yenı baslamıstı hastalık bu enjeksiyonla kroniklesme surecine ilk adımı attıgımı dusunuyorum sonrasında mavilab tahlıl verdim std 10 bakteri bulunamadı unıversitesine gittim ordada tahliller temız cıktı kulturde ureme olmadı universıtedeki ozele en son gittiğimde doktor bağısıklığın zayıf yenemiyorsun dedi umidimi kestim ondan sonra karaciğere yazık etmıyeyım dedim en azından ama yıllar gectıkçe evlilik çağı gelince onemlı bır sorun oldu ömür boyu yalnız kalma dusuncesi insanı yıpratıyor buyuk bir cıkmazdayım hayatımda ilk ve son kez yaptığım hatam bana cok pahalıya patladı sevdiğim kız sartlar olgunlaşmısken evlenmek icin neyi beklediğimi dusunup duruyor ona bu durumu acıklayamıyorumda tedavi destek ve önerilerinizi bekliyorum abilerim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: artık iyileşmek istiyorum çok bunaldım

Mesaj gönderen kadir »

techian yazdı:arkadaş merhaba başlık acamadım yorumlara yazayım dedim 3 yıl önce korunduğumu sandığım olayla basladı sikayetlerim ciproyla basladım tedaviye gecici ıyılestirme gibi oldu akıntı durmadı ozele gıtmeye karar verdim doktor direk enjeksiyon yapalım dedi bigisizdım oysaki yenı baslamıstı hastalık bu enjeksiyonla kroniklesme surecine ilk adımı attıgımı dusunuyorum sonrasında mavilab tahlıl verdim std 10 bakteri bulunamadı unıversitesine gittim ordada tahliller temız cıktı kulturde ureme olmadı universıtedeki ozele en son gittiğimde doktor bağısıklığın zayıf yenemiyorsun dedi umidimi kestim ondan sonra karaciğere yazık etmıyeyım dedim en azından ama yıllar gectıkçe evlilik çağı gelince onemlı bır sorun oldu ömür boyu yalnız kalma dusuncesi insanı yıpratıyor buyuk bir cıkmazdayım hayatımda ilk ve son kez yaptığım hatam bana cok pahalıya patladı sevdiğim kız sartlar olgunlaşmısken evlenmek icin neyi beklediğimi dusunup duruyor ona bu durumu acıklayamıyorumda tedavi destek ve önerilerinizi bekliyorum abilerim
Kardesim surekli aynı yazilari paylasiyorsun...5-6 kere yazmissin ve surekli ayni seyi kopyala.yapistir yapmana gerek yok. Bu forum kurallarinada aykirıdir.Yazini gorenler gordu. İllaki cevap veren olacaktir sana. Bana kalirsa sen forumu iyice oku, cok faydali bilgiler var kardesim. Gecmis olsun.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: artık iyileşmek istiyorum çok bunaldım

Mesaj gönderen techian »

Abi kusura bakma yeniyim burda biraz acemilik var özür dilerim