LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mehmetbey23
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Mesaj gönderen mehmetbey23 »

Arkadaşlar herkese merhaba geçen sene kış mevsiminde ağrı ve sık idrarla bu hastalığa başladım ne kadar üşürsem ağrıların şiddeti o kadar artıyordu sonra yaz geldi ve belirtiler tamamen kayboldu o dönemde hastahaneye de gittim ultrason tahlil falan hep temiz çıktı yaz mevsiminde belirtiler kaybolunca kurtuldum dedim sonra bu sene yine kış mevsiminde başladı ve işin garip tarafı şuan mart ve havalar ısındıkça yine azalmaya başladı meni ve idrar tahlilleri verdim sadece temiz çıktılar doktorlar ilgilenmiyor net bir hastalığım olduğundan bahsetmediler alttan alıp gönderdiler beni geri sizce ben prostatitmiyim bu belirtiler prostatiti gösteriyor
drhonor
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Mesaj gönderen drhonor »

Bu konuda sizi aydınlatacak yöntem prostat sıvısından lökosit baktırmaktır ki çoğu forum üyesi bunu söyleyecektir. Soğuğa maruz kalmak var olan bi enflamasyonu tetikleyebilir. Hasta olsanız da olmasanız da kış aylarında içlik ve kalın çoraplar şart. Soğuk hasta etmez lakin bağışıklık sistemini düşürür ve buna bağlı olarak enfeksiyon kapma ihtimali yükselir deniliyor bilim insanları tarafından. Her ne olursa olsun öncelikle sakin olup sonra lökosit baktirip tedavinize başlayabilirsiniz hocam..