Prostatit enjeksiyon tedavisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Gencoglan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Prostatit enjeksiyon tedavisi

Mesaj gönderen Gencoglan »

Merhaba, kronik prostatit hastasıyım, ilk defa 11 yıl önce farkına vardım hastalığımın, doktor igne tedavisine başladı ama ben pek ciddiye almadım o zamanlar, antibiyotik iğnelerini pek gününde yaptırmadım, ayrıca alkol aldım tedavi esnasında. Sonraları hastalık daha da şiddetlendi, kimselere söyleyemedim o zamanlar, is güç derken düzenli tedavi olamadım. İşin ciddiyetini anladığımda ilaçlar fayda etmez oldu, sadece geçici rahatlamalar.cinsel hayatım ve sosyal hayatım alt üst oldu, sex öncesi epimedyumlu macun kullanmak zorunda kaldım, her iki üç günde bir. Macunlar çok etkiliydi fakat sonrasında çok büyük ağrılar çektim. Sonunda geçtiğimiz şubat ayında enjeksiyon tedavisine karar verdim ve şimdiye kadar ikinci doz yapıldı İstanbul'da özel bir klinikte, ikinci dozdan sonra çok iyi hissetmeye başladım, prostatın sol tarafı daha siskindi, ikinci dozdan sonra prostat sisliginin küçüldüğünu hissetmeye başladım, idrara çıkmalar azaldı, göbek altındaki gerginlik ve idrara sıkıştığımdaki yanma çok azaldı. Bu hafta sonra üçüncü enjeksiyon yapılacak, toplamda altı doz, ereksiyonda da düzelme var gibi, boşalınca rahatlıyorum artık. İnşallah bu illetten kurtulucam. Tedavi sona erdiğinde sonucu buradan paylaşacağım. Toplamda yedi bin lira kadar tedavi masrafı olucak, git gel yol masraflariyla 10 bin diyebilirim.hepimize Allah şifa versin.
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostatit enjeksiyon tedavisi

Mesaj gönderen bayramoglu »

hocam çok geçmiş olsun. Dilerim Allahtan tez zamanda sağlığına kavuşursun. ama keşke o gittiğin yere gitmeden burada ki yazıları okusaydın
Gencoglan

Mesaj gönderen Gencoglan »

Hocam bu forumu da takip ettim, farklı forumları da, çok fazla platform yok zaten bu hastalıkla alakalı, o kadar çok kür ve bitkisel karışımlar denedim ama derman olmadı, sadece anlık rahatlamalar oldu, çok şükür ikinci dozdan sonra enjeksiyon tedavisi sayesinde hayattan keyif almaya başladım, yıllardır unuttuğum duyguymus gerçekten, gerginlik olmadan oturmak hatta yolda sıkışmadan 750 km yol yaptım kendi aracımla. İnşallah kalıcı olur tedavi sonucu ve buradan paylasirim, çözüm bulamayanlara kurtarıcı olur bu tedavi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardeşim geçmis olsun, bu forumda enjeksiyon olan çok var...hiçbiri iyi olmadi. İnş sen iyi olursun. Bir zamanlar bende enjeksiyon olmuştum 3 seans eski durumumdan daha kötü olmustum 4 yilda ancak toparlamistim. Kim yaptı enjeksiyonu?
gedikpasa34

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Abi bende 2015 te 3 seans oldum.Hiçbir fayda bana sağlama dilerim size iyi gelir.Bende çok masraflar yaptım.10 hatta bu sene ile 11 yıl olacak.Tecrübelerimce en iyiside prostat mesajıdır.Şuan bulunduğum yerde iyi bir urolog yok hatta hiç yok.Şayet ilk ay haftada 2 defa ikinci ay Haftada 1 sefer mesaj ve doktorun vereceği antibiyotikleri kullanırsak.Hem enjeksiyon,tump,bitkiselve bir çok tedaviden iyi gelecektir.Maliyetide uygun olur.Kadir abi bence sende bu tedaviyi desteklersin.