Acil Yardım Dostlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
HecTRa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Acil Yardım Dostlar

Mesaj gönderen HecTRa »

Bundan bir ay önce Malatya İnönü üniversitesi Turgut Özal tıp merkezinde bulunan ilhan geçit hocaya prostatit için gittim kendisi idrar kan tahlili yaptı ve üreme görülmedi. Bunun üzerine bana bactrim monodoks ve dolorex yazdı bunları 1 ay kullan dedi kullandım şikayetlerim baya azaldı ama şu işerken yanma olayı bir türlü geçmedi. Bende 3 gün önce bıraktım ilaçları ve dün 2 tane bira içtim bugün kamışımda batma var ve ereksiyon düştü. Sizce ilaçlara yeniden başlayım mı?
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Acil Yardım Dostlar

Mesaj gönderen sekolas »

Bira tetiklemistir şikayetleri kafana göre ilaç alma bakteri varsa direnç geliştiriyor.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

HecTRa yazdı:Bundan bir ay önce Malatya İnönü üniversitesi Turgut Özal tıp merkezinde bulunan ilhan geçit hocaya prostatit için gittim kendisi idrar kan tahlili yaptı ve üreme görülmedi. Bunun üzerine bana bactrim monodoks ve dolorex yazdı bunları 1 ay kullan dedi kullandım şikayetlerim baya azaldı ama şu işerken yanma olayı bir türlü geçmedi. Bende 3 gün önce bıraktım ilaçları ve dün 2 tane bira içtim bugün kamışımda batma var ve ereksiyon düştü. Sizce ilaçlara yeniden başlayım mı?
Prostat sıvısından lökasit ve kültür baktır forumda adı geçen doktorlardan birine gidip yada bulunduğuz yerde rektal tuşe yapan bi doktor varsa bu testleri rica et
HecTRa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen HecTRa »

Sağolun beyler