prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ecan3904
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

prostatit

Mesaj gönderen ecan3904 »

abiler Hüseyin hocanın yanından çıktım prostat da sıkıntı yok şişlikte iltihap da yok dedi kültür verdim yine de düzene inşallah onda da bişey çıkmaz galiba prostatit değilim böbreklerim de küçük küçük taşlar varmış
Diren12

Re: prostatit

Mesaj gönderen Diren12 »

ecan3904 yazdı:abiler Hüseyin hocanın yanından çıktım prostat da sıkıntı yok şişlikte iltihap da yok dedi kültür verdim yine de düzene inşallah onda da bişey çıkmaz galiba prostatit değilim böbreklerim de küçük küçük taşlar varmış

Semptomlar nelerdi reis bu taslar ultrasonofrafide belli olmadi mi
ecan3904

Hüseyin hoca tam sağ tam sol yatırarak baktı diğerleri direk yüz üstü baktı geçti ondan çıkmadı ağrı bel de böbrek de kabızlık erkeksiyon düzeldi sıkıntım yok hoca da ne iltihap ne de şişlik var dedi kültür baktırdım 2 3 güne sonuçlar çıkıcak idrar da yanma sık idrar gibi semptomlar vardı bende
ecan3904

ha eklemeyi unuttum lokasitte göremedim dedi cam şeyin üstüne aldı bide penis ucundan sürüntü aldı kültür ver dedi sıkıntı yok prostatta dedi
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

ecan3904 yazdı:ha eklemeyi unuttum lokasitte göremedim dedi cam şeyin üstüne aldı bide penis ucundan sürüntü aldı kültür ver dedi sıkıntı yok prostatta dedi
Hocam prostat sıvısı alırken ağrın oldu mu?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
ecan3904

Ağrı olmadı da canım yandı yani ama bişey yok dedi yani olmayan şeye ağrı acı oldu diye tribe girmiyim ben yine :D
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

ecan3904 yazdı:abiler Hüseyin hocanın yanından çıktım prostat da sıkıntı yok şişlikte iltihap da yok dedi kültür verdim yine de düzene inşallah onda da bişey çıkmaz galiba prostatit değilim böbreklerim de küçük küçük taşlar varmış
Böbrek taşı için ilaç verdimi?Gece uyanıp idrara çıkma durumu varmıydı?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

ecan3904 yazdı:Ağrı olmadı da canım yandı yani ama bişey yok dedi yani olmayan şeye ağrı acı oldu diye tribe girmiyim ben yine :D
Yok hocam siz doktordan teşhis almışsınız ben her yanması olanda prostatit var mı diye merak ediyorum.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
ecan3904

olmayabiliyormuş abi onu anladım ben böbrek taşlarından dolayı ve bi de benim spor yapınca şikayetlerim dshs çok artıyordu hocaya anlattım sen bunu neden taşa değil de prostata bağladın dedi hoca
hayatzor22

Mesaj gönderen hayatzor22 »

ecan3904 yazdı:olmayabiliyormuş abi onu anladım ben böbrek taşlarından dolayı ve bi de benim spor yapınca şikayetlerim dshs çok artıyordu hocaya anlattım sen bunu neden taşa değil de prostata bağladın dedi hoca
Bilgisayarlı tomografi çektirdiniz mi? Böbrekteki taşı kumu en iyi o gösterir.
dostlar

Mesaj gönderen dostlar »

Arkadaşlar merhaba hepinize acil şifalar dilerim. Kendi sorunum hakkında sizden mutlaka bilgi almaya ihtiyacım var durumu detaylı izah edebilmem için başlık açmam gerekiyor bunu nasıl yapacağımı bulamadım yardımcı olur musunuz teşekkür ederim.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

dostlar yazdı:Arkadaşlar merhaba hepinize acil şifalar dilerim. Kendi sorunum hakkında sizden mutlaka bilgi almaya ihtiyacım var durumu detaylı izah edebilmem için başlık açmam gerekiyor bunu nasıl yapacağımı bulamadım yardımcı olur musunuz teşekkür ederim.
Abi forumda az bir şey aşağı in hastalık hakkında bölümünde prostatit belirtilerine ait sorunlar kısmına tıkla sonra sol üstte yeni başlık yazacak ona tıkla ordan kurarsın
dostlar

Mesaj gönderen dostlar »

sagol kardesim jakeupp
ecan3904

abiler bakteri falan da çıkmadı kültürden temiz hoca için rahat olsun diye yaptırdık zaten dedi prostatla bi sıkıntın yok dedi böbrekler de ki taşlar içim konuştuk sonra çıktım ilgili bir doktor bu forumda ki başta kadir abi olmak üzere herkese çok teşekkür ederim bütün abilerime yardımcı oldukları ve bana yardımcı oldukları için artık prostatit değilim zaten de değilmişim Rabbim hepimize acil şifalar versin Allah'a emanet olun
dostlar

Mesaj gönderen dostlar »

ecan3904 yazdı:abiler bakteri falan da çıkmadı kültürden temiz hoca için rahat olsun diye yaptırdık zaten dedi prostatla bi sıkıntın yok dedi böbrekler de ki taşlar içim konuştuk sonra çıktım ilgili bir doktor bu forumda ki başta kadir abi olmak üzere herkese çok teşekkür ederim bütün abilerime yardımcı oldukları ve bana yardımcı oldukları için artık prostatit değilim zaten de değilmişim Rabbim hepimize acil şifalar versin Allah'a emanet olun
Kardesim cok gecmis olsun sikayetlerin neydi
ecan3904

idrar da yanma ilaçları kullandıktan sonra çatallı idrar bel böbrek taraflarında ağrı kalça da ağrı ayaklar da ağrı falan genel şeyler abi ama Rabbime şükür bişeyim yokmuş kilom çok fazla olduğu için ağrılarım ondan biliyorum spora başlıyorum sağlıklı besleniyorum her hastalığın başlangıcı kadir abilerin de söylediği gibi bağırsak vücud direnci bunları sağlam tuttuktan sonra hiçbişey Olmaz inşallah Rabbim cümlemize şifa versin inşallah tez zaman da sizler için de tüm hasta kullar için de duamı eksik etmeyeceğim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ecan3904 yazdı:idrar da yanma ilaçları kullandıktan sonra çatallı idrar bel böbrek taraflarında ağrı kalça da ağrı ayaklar da ağrı falan genel şeyler abi ama Rabbime şükür bişeyim yokmuş kilom çok fazla olduğu için ağrılarım ondan biliyorum spora başlıyorum sağlıklı besleniyorum her hastalığın başlangıcı kadir abilerin de söylediği gibi bağırsak vücud direnci bunları sağlam tuttuktan sonra hiçbişey Olmaz inşallah Rabbim cümlemize şifa versin inşallah tez zaman da sizler için de tüm hasta kullar için de duamı eksik etmeyeceğim
Amin kardesim gecmis olsun..