SOYGUNCU dr ( isim silindi)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Diren12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

SOYGUNCU dr ( isim silindi)

Mesaj gönderen Diren12 »

Arkadaşlar normalde forumda doktorlar hakkinda açılan son başlıkta da yazdım fakat bu doktor için ayrı bir başlık açmakta fayda var bu hipokrat yemini etmiş insan müsveddesi youtube üzerinden insan dolandırmanin peşine düşmuş bir doktordur zira prostatit olma sebepleri arasinda sadece cinsel birliktelik olma zorunluluğu yok kendisine sordum şikayetlerimi anlattim. Bana sen prostatit olamazsin cinsel birlikteliğin olmamis dedi pelvik taban kaslarimi istemsizce sıkıyor olabilir miyim dedim öyle bir sey olamaz bu da imkansiz bir sey dedi ama videolarda öyle demiyor beyfendi. Ayrica para vermeden doktorla 2 kelam edemiyorsun ulan madem açıp bakmayacaksın muayne etmeyeceksin ne diye üroloji okudun psikiyatriye gittim sanki adam sadece dinledi şaka gibi yaa şu semptom var diyom olabilir diyor sabah eriksiyonu olamiyorum bazen diyorum her zaman olmak zorunda misin diyor çalışanlari desen yalan soyluyorlar surekli arayan hastalara kesinlikle tavsiye etmem videolarinada guvenmeyin en azindan prostatit için güvenmeyin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: SOYGUNCU dr B....

Mesaj gönderen kadir »

Diren12 yazdı:Arkadaşlar normalde forumda doktorlar hakkinda açılan son başlıkta da yazdım fakat bu doktor için ayrı bir başlık açmakta fayda var bu hipokrat yemini etmiş insan müsveddesi youtube üzerinden insan dolandırmanin peşine düşmuş bir doktordur zira prostatit olma sebepleri arasinda sadece cinsel birliktelik olma zorunluluğu yok kendisine sordum şikayetlerimi anlattim. Bana sen prostatit olamazsin cinsel birlikteliğin olmamis dedi pelvik taban kaslarimi istemsizce sıkıyor olabilir miyim dedim öyle bir sey olamaz bu da imkansiz bir sey dedi ama videolarda öyle demiyor beyfendi. Ayrica para vermeden doktorla 2 kelam edemiyorsun ulan madem açıp bakmayacaksın muayne etmeyeceksin ne diye üroloji okudun psikiyatriye gittim sanki adam sadece dinledi şaka gibi yaa şu semptom var diyom olabilir diyor sabah eriksiyonu olamiyorum bazen diyorum her zaman olmak zorunda misin diyor çalışanlari desen yalan soyluyorlar surekli arayan hastalara kesinlikle tavsiye etmem videolarinada guvenmeyin en azindan prostatit için güvenmeyin.
Diren12 bir daha boyle isim vererek dr kötülemeyin.. drdan memnun kalmayabilirsiniz ama biz forum olarak bu tür isim vererek birilerini kötülemenize karsiyiz. Forum kurallarinada aykiridir. Bu kisiye kendini savunma hakki verir. Nette yuzlerce sikayet bloglari var. Tuketici haklari portali var, doktorlar odasi var. Oralara sikayet edebilirsiniz. Sikayet edecekseniz isim vermeden edin.
Diren12

Re: SOYGUNCU dr B....

Mesaj gönderen Diren12 »

kadir yazdı:
Diren12 yazdı:Arkadaşlar normalde forumda doktorlar hakkinda açılan son başlıkta da yazdım fakat bu doktor için ayrı bir başlık açmakta fayda var bu hipokrat yemini etmiş insan müsveddesi youtube üzerinden insan dolandırmanin peşine düşmuş bir doktordur zira prostatit olma sebepleri arasinda sadece cinsel birliktelik olma zorunluluğu yok kendisine sordum şikayetlerimi anlattim. Bana sen prostatit olamazsin cinsel birlikteliğin olmamis dedi pelvik taban kaslarimi istemsizce sıkıyor olabilir miyim dedim öyle bir sey olamaz bu da imkansiz bir sey dedi ama videolarda öyle demiyor beyfendi. Ayrica para vermeden doktorla 2 kelam edemiyorsun ulan madem açıp bakmayacaksın muayne etmeyeceksin ne diye üroloji okudun psikiyatriye gittim sanki adam sadece dinledi şaka gibi yaa şu semptom var diyom olabilir diyor sabah eriksiyonu olamiyorum bazen diyorum her zaman olmak zorunda misin diyor çalışanlari desen yalan soyluyorlar surekli arayan hastalara kesinlikle tavsiye etmem videolarinada guvenmeyin en azindan prostatit için güvenmeyin.
Diren12 bir daha boyle isim vererek dr kötülemeyin.. drdan memnun kalmayabilirsiniz ama biz forum olarak bu tür isim vererek birilerini kötülemenize karsiyiz. Forum kurallarinada aykiridir. Bu kisiye kendini savunma hakki verir. Nette yuzlerce sikayet bloglari var. Tuketici haklari portali var, doktorlar odasi var. Oralara sikayet edebilirsiniz. Sikayet edecekseniz isim vermeden edin.
Peki kadir abi insanlar para harcıyorlar benim babam inşaat işçisi 400 tl yi 20 dakika konuşarak kazanmıyor. Ellerini görsen nasırdan derisi kat kat olmuş gerekli yerlerede yazdım ama bu formda doktorun videolarıni izleyip gitmek isteyen arkadaşların olduğunu okuyunca bilgilendirmek istedim. Yanliş yaptıysam affola
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: SOYGUNCU dr ( isim silindi)

Mesaj gönderen kadir »

Haklisin kardeşim ama direkt buraya isim yazdigin zaman, forum olarak zor durumda kaliriz adama hukuki süreç baslatma hakki dogar kardesim. Şikayet edin ama isim yazmayin..baş harflerini yazabilirsiniz.
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

kadir yazdı:Haklisin kardeşim ama direkt buraya isim yazdigin zaman, forum olarak zor durumda kaliriz adama hukuki süreç baslatma hakki dogar kardesim. Şikayet edin ama isim yazmayin..baş harflerini yazabilirsiniz.

Sende haklısın kadir abi işin o tarafını bilmediğimden yazdım. Forumun zor durumda kalmasini istemem. Uyardığın için teşşekkür ederim abi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Rica ederim.