ERDAL KALCI- ZAFER OYMAN

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Diren12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

ERDAL KALCI- ZAFER OYMAN

Mesaj gönderen Diren12 »

Arkadaşlar daha önce hic kültür antibiogram veya pcr testi vermedim pek kabullenmiyordum hasta olduğumu şuan yuzde 90 prostatit olduğumu düsünuyorum. Cinsel bulaş yok bu işe hangi doktorla başlamalıyım bursada bu işin ehli kimse yok erdal kalcı fiyat olarak uygunmuş prostat masajını iyi yapabiliyor mu daha öncelerinde hakkında sıvı çıkartamıyor denmis bir arkadaşın yazisindan okudum. Ayrıca şikayetlerimi dinlediğinde berk Karataş gibi cinsel birliktelik yoksa prostatit olamazsin deyip yollamasindan korkuyorum.formda okuduklarima bakinca ve kadir abinin dediklerine gore cinsel birliktelik olmasina gerek yok ama doktorlar ya başlarından savmak için ya da bilmedikleri için sanırım bu şekilde konuşup yolluyorlar Zafer oymanı herkes lökosit tedavisi uyguluyor sadece diyor cinsel birliktelik yok bakteri üreyemez mentalitesiyle hareket ediyorum bu yüzden lökosit üzerine tedavi almaliyım diye dusunuyorum. yanlıs mi dusunuyorum cinsel birliktelik yoksa bakteri üreyebilir mi hangi doktorla tedaviye başlamalıyım. Sizce
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: ERDAL KALCI- ZAFER OYMAN

Mesaj gönderen kadir »

Diren12 yazdı:Arkadaşlar daha önce hic kültür antibiogram veya pcr testi vermedim pek kabullenmiyordum hasta olduğumu şuan yuzde 90 prostatit olduğumu düsünuyorum. Cinsel bulaş yok bu işe hangi doktorla başlamalıyım bursada bu işin ehli kimse yok erdal kalcı fiyat olarak uygunmuş prostat masajını iyi yapabiliyor mu daha öncelerinde hakkında sıvı çıkartamıyor denmis bir arkadaşın yazisindan okudum. Ayrıca şikayetlerimi dinlediğinde berk Karataş gibi cinsel birliktelik yoksa prostatit olamazsin deyip yollamasindan korkuyorum.formda okuduklarima bakinca ve kadir abinin dediklerine gore cinsel birliktelik olmasina gerek yok ama doktorlar ya başlarından savmak için ya da bilmedikleri için sanırım bu şekilde konuşup yolluyorlar Zafer oymanı herkes lökosit tedavisi uyguluyor sadece diyor cinsel birliktelik yok bakteri üreyemez mentalitesiyle hareket ediyorum bu yüzden lökosit üzerine tedavi almaliyım diye dusunuyorum. yanlıs mi dusunuyorum cinsel birliktelik yoksa bakteri üreyebilir mi hangi doktorla tedaviye başlamalıyım. Sizce
Kardesim eniyisi lokosit ve kültüre ikisinede ayni anda bakan bir dr bul.
Diren12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Diren12 »

kadir yazdı:
Diren12 yazdı:Arkadaşlar daha önce hic kültür antibiogram veya pcr testi vermedim pek kabullenmiyordum hasta olduğumu şuan yuzde 90 prostatit olduğumu düsünuyorum. Cinsel bulaş yok bu işe hangi doktorla başlamalıyım bursada bu işin ehli kimse yok erdal kalcı fiyat olarak uygunmuş prostat masajını iyi yapabiliyor mu daha öncelerinde hakkında sıvı çıkartamıyor denmis bir arkadaşın yazisindan okudum. Ayrıca şikayetlerimi dinlediğinde berk Karataş gibi cinsel birliktelik yoksa prostatit olamazsin deyip yollamasindan korkuyorum.formda okuduklarima bakinca ve kadir abinin dediklerine gore cinsel birliktelik olmasina gerek yok ama doktorlar ya başlarından savmak için ya da bilmedikleri için sanırım bu şekilde konuşup yolluyorlar Zafer oymanı herkes lökosit tedavisi uyguluyor sadece diyor cinsel birliktelik yok bakteri üreyemez mentalitesiyle hareket ediyorum bu yüzden lökosit üzerine tedavi almaliyım diye dusunuyorum. yanlıs mi dusunuyorum cinsel birliktelik yoksa bakteri üreyebilir mi hangi doktorla tedaviye başlamalıyım. Sizce
Erdal kalcı bakıyor galiba abi formdan bir arkadas yazmisti cok sağol teşsekkur ederim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Diren12 yazdı:
kadir yazdı:
Erdal kalcı bakıyor galiba abi formdan bir arkadas yazmisti cok sağol teşsekkur ederim.
Rica ederim.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

doktora geçmişinizi iyice anlatın.
cinsel bulaş olma ihtimali varsa buna uygun tedavi alın.