bu hastalığın etkisini azaltma

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Metincan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

bu hastalığın etkisini azaltma

Mesaj gönderen Metincan »

Merhabalar, ben 19 yaşındaki bir kardeşinizim. Öncelikle bu hastalığı aklımdan çıkardım, belirli bir düzene bindirdim masturbasyonumu. Ağrılarım gerçekten hafifledi fakat uzun süre (5 gün) boşalmadığımda, boşalırken peniste bir hissiyat ve ardından azıcık da olsa yanma oluyor.

hiçbir ilaç kullanmadım, sadece 4 ay önce aksef kullanmıştım. herhangi bir teste de gitmedim (idrar testi hariç, onda da lökosit 0) , aileme de haber vermedim. Sizden bir ricam olacak

hangi antibiyotikleri kullandınız ve de hangileri fayda sağladı?

doktora gittiğimde hiç işe yaramayacak bir ilaci kullanıp bağırsaklarıma zarar vermek istemiyorum
Metincan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: bu hastalığın etkisini azaltma

Mesaj gönderen Metincan »

kadir abi görüyorsan bir şeyler yazar mısın, birçok insan sana teşekkür ediyor, senin engin bilgilerinden faydalanmak isterim.
gezermert

Mesaj gönderen gezermert »

hocam, aynı durumdayız. rektal muayene ile prostattaki lökositi ölçtürdün mü? allah şifa versin, çok ciddi değil gibi duruyor bu arada :)
gezermert

Mesaj gönderen gezermert »

hocam aynı durumdayız. rektal muayene ile prostattaki lökositi ölçtürdün mü? ben henüz ölçtürmedim ben de erken aşamadayım allah şifa versin, çok ciddi değil gibi duruyor bu arada içini ferah tut.