Herkese Merhabalar Yardım lütfen

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
yunus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Herkese Merhabalar Yardım lütfen

Mesaj gönderen yunus »

Merhaba arkadaşlar. 35 yaşındayım bundan tam 4 ay önce korunmasız bi cinsel temasım oldu. ve ondan 3-4 gün sonra testislerimde belime vuran bir ağrı başladı. hemen bi üroloğa gitim idrar tahlili yaptı. bişey yok dedi yinede her ihtimale karşı bi azitromisin yazdı. geçmezse gel dedi.
tabi ağrılarım geçmedi ve sürekli idrar hissi ve dolgunluk hissetmeye başladım. tekrar gittim 1 kutu monodoks , 1 kutu cipro yazdı içtim ilk 2 gün düzelir gibi oldu ama ağrılar tekrar başladı kutular bitince yine gittim bu sefer levonat ve monodoks yazdı aynı şekilde kullandım ve şikayetlerim geçmedi.

ağrılarım ilk zamanki gibi yoğun olmasada var. hiç akıntım olmadı , idrarda veya boşalma anında ağrı ve yanma hiç olmadı. sadece ağrı var ve penis ucunda rahatsızlık hissediyorum.birde idararım varmış hissi. hani son damla hep ordaymış gibi ama hiç bişey yok.

Oluruna bıraktım geçmedi . başka bir doktora giittim. idrar tahlilin temiz dedi. hiç akıntı olmaması enfeksiyon olmadığını gösterir dedi. benim isteğimle kan tahlili ve sürüntü pcr testi yaptırdım. ikiside temiz çıktı. istersen bi antibiyotik yazayım dedi olur dedim. tetradox içtim 1 kutu daha.biraz rahatlattı sanki

en son 2 gün önce devlet hastanesine gidip idrar kültürü ve kan tahlili yaptırdım. ultrason çektirdim yine hiç bişey çıkmadı. ama ağrılarım devam ediyor. sürekli değil. özellikle sabahları çok rahat uyanıyorum. bazı günler şiddetli oluyo can sıkıyor.
evliyim eşime anlatamıyorum. korunmasız ilişki yapmıyorum.
Ne yapmalıyım. Antalya civarında önerebileceğiniz bir doktor varmı

iyi forumlar
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Re: Herkese Merhabalar Yardım lütfen

Mesaj gönderen duman64 »

yunus yazdı:Merhaba arkadaşlar. 35 yaşındayım bundan tam 4 ay önce korunmasız bi cinsel temasım oldu. ve ondan 3-4 gün sonra testislerimde belime vuran bir ağrı başladı. hemen bi üroloğa gitim idrar tahlili yaptı. bişey yok dedi yinede her ihtimale karşı bi azitromisin yazdı. geçmezse gel dedi.
tabi ağrılarım geçmedi ve sürekli idrar hissi ve dolgunluk hissetmeye başladım. tekrar gittim 1 kutu monodoks , 1 kutu cipro yazdı içtim ilk 2 gün düzelir gibi oldu ama ağrılar tekrar başladı kutular bitince yine gittim bu sefer levonat ve monodoks yazdı aynı şekilde kullandım ve şikayetlerim geçmedi.

ağrılarım ilk zamanki gibi yoğun olmasada var. hiç akıntım olmadı , idrarda veya boşalma anında ağrı ve yanma hiç olmadı. sadece ağrı var ve penis ucunda rahatsızlık hissediyorum.birde idararım varmış hissi. hani son damla hep ordaymış gibi ama hiç bişey yok.

Oluruna bıraktım geçmedi . başka bir doktora giittim. idrar tahlilin temiz dedi. hiç akıntı olmaması enfeksiyon olmadığını gösterir dedi. benim isteğimle kan tahlili ve sürüntü pcr testi yaptırdım. ikiside temiz çıktı. istersen bi antibiyotik yazayım dedi olur dedim. tetradox içtim 1 kutu daha.biraz rahatlattı sanki

en son 2 gün önce devlet hastanesine gidip idrar kültürü ve kan tahlili yaptırdım. ultrason çektirdim yine hiç bişey çıkmadı. ama ağrılarım devam ediyor. sürekli değil. özellikle sabahları çok rahat uyanıyorum. bazı günler şiddetli oluyo can sıkıyor.
evliyim eşime anlatamıyorum. korunmasız ilişki yapmıyorum.
Ne yapmalıyım. Antalya civarında önerebileceğiniz bir doktor varmı

iyi forumlar
Geçmiş olsun Yunus. Idrar kültüründe usg kan tahlilinde bir şey çıkmaz. Antalyada doktor olmadığını söylüyorlar.Daha önce senin gibi Antalyalı arkadaş Eskişehir' e Hüseyin hocaya gitti.Bence zaman kaybetmeden sen de git ve prostat sivisindan kültür yaptır. Ona gore tedavi al.
yunus

Mesaj gönderen yunus »

İlgin için teşekkür ederim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

yunus yazdı:İlgin için teşekkür ederim.
Prostat sivisindan kültür ve lokosit sayimi yaptir kardesim. Üreme olmaz ise lokosit yuksekligi tanı için bulgu olabilir.
Odyseus00
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Bendede sadece ağrı var 17 aydır devam ediyor cipro kullandım çarpıntı yaptı bidaha antibiyotik kullanmadım idrar ereksiyon normal ama bu ağrıyı nasıl halledeceğiz bilmiyorum artık alıştım bile diyebilirim hayatımı olumsuz etkilemiyor ama orada bir ağrı duruyor
yunus

Mesaj gönderen yunus »

kadir yazdı:
yunus yazdı:İlgin için teşekkür ederim.
Prostat sivisindan kültür ve lokosit sayimi yaptir kardesim. Üreme olmaz ise lokosit yuksekligi tanı için bulgu olabilir.
birtek yaptırmadığım o kaldı . en yakın zamanda yaptırıp gelişme olursa yazacağım teşekkür ederim
yunus

Mesaj gönderen yunus »

Odyseus00 yazdı:Bendede sadece ağrı var 17 aydır devam ediyor cipro kullandım çarpıntı yaptı bidaha antibiyotik kullanmadım idrar ereksiyon normal ama bu ağrıyı nasıl halledeceğiz bilmiyorum artık alıştım bile diyebilirim hayatımı olumsuz etkilemiyor ama orada bir ağrı duruyor
ağrı duruyor benimde öyle geçmiş olsun. ben 1 kutu cipro kullandım . yan etki olayına çok sonradan baktım. içtikten 1 ay sonra inanılmaz bir kas ve eklem ağrısı oldu bende. cipro olduğunu tahmin ediyorum. tekrar içmem sanırım
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Menderes gibi bu arkadaşda Menderes'i bul oda Antalya'da
yunus

Mesaj gönderen yunus »

Hola yazdı:Menderes gibi bu arkadaşda Menderes'i bul oda Antalya'da
nasıl ulaşabilirim acaba=?
jakeupp