prostatitt

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ecan3904
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

prostatitt

Mesaj gönderen ecan3904 »

abilerim kardeşlerim öncelikle selamın aleyküm şimdi size kendimin nasıl kurtuluşa erdiğini anlatacağım arkadaşlar bu hastalık sonuçta Allahtan ve şifası da ondan doktorlar ilaçlar birer vesile bunu forumda ki çoğu kişi biliyor 3 gündür 2 rekat hacet namazı ve ismi azam duası ile şikayetlerim %90 derecesine geldi şükür rabbime hepinize tavsiyemdir deneyin ilk başts olmuyor gibi gelecek ama yılmayın düzgünce abdest alıp kalbinizden isteyin Allahın izniyle iyileşeceksiniz inşallah da hepimiz kurtuluruz bi illetten
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: prostatitt

Mesaj gönderen Valeri »

ecan3904 yazdı:abilerim kardeşlerim öncelikle selamın aleyküm şimdi size kendimin nasıl kurtuluşa erdiğini anlatacağım arkadaşlar bu hastalık sonuçta Allahtan ve şifası da ondan doktorlar ilaçlar birer vesile bunu forumda ki çoğu kişi biliyor 3 gündür 2 rekat hacet namazı ve ismi azam duası ile şikayetlerim %90 derecesine geldi şükür rabbime hepinize tavsiyemdir deneyin ilk başts olmuyor gibi gelecek ama yılmayın düzgünce abdest alıp kalbinizden isteyin Allahın izniyle iyileşeceksiniz inşallah da hepimiz kurtuluruz bi illetten
Hoca ne anlatıyorsun sen ya.. böyle saçma paylaşımlar yapıp durmayın !
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Valeri yazdı:
ecan3904 yazdı:abilerim kardeşlerim öncelikle selamın aleyküm şimdi size kendimin nasıl kurtuluşa erdiğini anlatacağım arkadaşlar bu hastalık sonuçta Allahtan ve şifası da ondan doktorlar ilaçlar birer vesile bunu forumda ki çoğu kişi biliyor 3 gündür 2 rekat hacet namazı ve ismi azam duası ile şikayetlerim %90 derecesine geldi şükür rabbime hepinize tavsiyemdir deneyin ilk başts olmuyor gibi gelecek ama yılmayın düzgünce abdest alıp kalbinizden isteyin Allahın izniyle iyileşeceksiniz inşallah da hepimiz kurtuluruz bi illetten
Abi esrar çekin kafayı bulun dememiş
Bu kadar büyütme bence
Derdi verende ALLAH Onu giderecek olanda
Dua edin demiş mantıklı da demiş
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Farate yazdı:
Valeri yazdı:
Abi esrar çekin kafayı bulun dememiş
Bu kadar büyütme bence
Derdi verende ALLAH Onu giderecek olanda
Dua edin demiş mantıklı da demiş
Yahu dua ederek prostat rahatsızlığından kim kurtulmuş,hiç duydun mu sen ? Ben kötü birşey söylemiyorum arkadaşa fakat bu kadar sıkıntı çeken insanlar bunu okuyunca güler adama.
ecan3904

Mesaj gönderen ecan3904 »

Valeri yazdı:
bu kafayla zor şifa bulursun hocam benden söylemesi saçmalık bişey yok burda görüşe saygısızlık etmenin hiçbiri anlamı yok deneyen dener denemeyen de kendisi bilir sana zorla yap demedim
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

ecan3904 yazdı:
Valeri yazdı:
bu kafayla zor şifa bulursun hocam benden söylemesi saçmalık bişey yok burda görüşe saygısızlık etmenin hiçbiri anlamı yok deneyen dener denemeyen de kendisi bilir sana zorla yap demedim
Sen manevi huzur bulmuşsun dostum ikisini karıştırma
mokoko

Mesaj gönderen mokoko »

abi kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz hala denilen şeye bak bu ülke bu yüzden gram ilerlemez işte. Aynen hocam mesela ben gideyim koronalı arkadaşımın yanına ziyarete sonra orada burada gezeyim hasta olduktan sonra da her şey Allahtan deyip kestireyim ve dua ile de iyileşmesini bekleyeyim. Bu dünyada hatta evrende her şey belli başlı kurallar çerçevesinde olur. Bir yerinde sorun varsa muhakkak ki onun bir açıklaması vardır ancak o teknolojiye şuan erişmemiş olabilir. Mantığın olmadığı çerçevede konuşacak ta hiç bir şey yoktur. Bir gün başka bir yerinde daha büyük yada küçük bir sorun çıktığı zaman dua ile iyileşmeye çalış bakalım neler olacak. Şuan vücudunda belli başlı olaylar olmuştur iyileşmeye başlamışsındır ve dua ile de psikolojik olarak ta rahatlama sağladığın için daha da iyi hissediyorsun. Şuan bilmediğimiz bir şey anlayamadığımız için enerjilere, aurolara veya dualara yönlendiriyorsun. İlerde neyin neye sebep olduğunu gördüğümüz zamanlar ne diyeceksin acaba diyecemde kimle konuşuyorum ben ya boşuna zamanımı harcadım gene neyse.
Kartal42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Kartal42 »

Adam biseyler yazmis kendi durumunu inanan inanir ben duaya herzaman inanirim allah kimseye kaldirimayacagi yuku vermez yoksa geberip giderdiniz biraz saygi duyun
Erkan987
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Erkan987 »

mokoko yazdı:abi kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz hala denilen şeye bak bu ülke bu yüzden gram ilerlemez işte. Aynen hocam mesela ben gideyim koronalı arkadaşımın yanına ziyarete sonra orada burada gezeyim hasta olduktan sonra da her şey Allahtan deyip kestireyim ve dua ile de iyileşmesini bekleyeyim. Bu dünyada hatta evrende her şey belli başlı kurallar çerçevesinde olur. Bir yerinde sorun varsa muhakkak ki onun bir açıklaması vardır ancak o teknolojiye şuan erişmemiş olabilir. Mantığın olmadığı çerçevede konuşacak ta hiç bir şey yoktur. Bir gün başka bir yerinde daha büyük yada küçük bir sorun çıktığı zaman dua ile iyileşmeye çalış bakalım neler olacak. Şuan vücudunda belli başlı olaylar olmuştur iyileşmeye başlamışsındır ve dua ile de psikolojik olarak ta rahatlama sağladığın için daha da iyi hissediyorsun. Şuan bilmediğimiz bir şey anlayamadığımız için enerjilere, aurolara veya dualara yönlendiriyorsun. İlerde neyin neye sebep olduğunu gördüğümüz zamanlar ne diyeceksin acaba diyecemde kimle konuşuyorum ben ya boşuna zamanımı harcadım gene neyse.

Kardeşim sana şaka gibi gelicek ama eniştem ve teyzemin yıllardır çoçuklari olmadi. Enistemde teyzemde cinsel olarak sorunluydular 10 sene cocuklari olmadi sonrasında köyden bir adama yazdirdilar şimdi 3 tane cocuklari var bu iş öyle senin kafandaki gibi hasta olayim sonra Allahtan isteyeyim mantiginda değil tabi ki Allahtan isteyeceksin. Ama derdi veren Allahin dermanını arayıp isteyeceksin dermanı bulamadıktan sonra açıp ellerini kalpten istedikten sonra belki olmaz dediğin şeylerin olduğunu görürsün.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Bazı arkadaşların inançları kendilerini ilgilendirir, Ama egerki müslümansak iyiliginde kötülügünde Allahtan geldigini bilmemiz gerekir, kimse bu dünyaya keyif sürmek için gönderilmedi, Allahın bilgisi olmadan yaprak kımıldamaz dermanı derdi verenden istiyeceksin verirse Merhametinden vermez ise imtihanındandır. Allah şifa versin
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Benim fikrim şöyle inanç çok önemli , Allah'a dua etmek bile piskolojik insanı rahatlatır güveni yerine getirir başarmayı sağlar insanın bağışıklık sistemi mutluyken güçlenir maneviyat önemli doğru su da budur millet terapilere gidiyor dünyanın parasını ödüyor bence Allah'a ibadet te bir terapidir
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

selam Herkese arkadaşlar hepimize geçmiş olsun ALLAH hepimizin yardımcısı olsun
herkesin inanç ve görüşü farklıdır bu aşamada herkes biri birinin görüşüne saygı duymalı
arkadaş AZAM DUASIYLA şikayetlerim geçti demiş iyleştim dememiş
fakat duayla hastalık iyleşirmi evet kalpten bir duanın yapamayacağı bir şey yoktur
gençlik yıllarımda ellerimde SİĞİL vardı kimsenin yanında elelrimi gösteremezdim utanırdım gitmediğim doktor kalmadı hepsi bir damla verip gönderdi bir bir gün bir muhteremle karşılaştık bir duayla ellerim tertemiz oldu eger bir duayla elelrindeki siğili geciren rapbim insanın icersindeki kansolajik bir tümürümü yada sizi bir dertenmi kurtaramıcak yeterki ona yönelin geçmese bile hastalığınız yada derdiniz siz yine tevekkül edin ama elmanın tanını bilmeyen bir insana elmanın tadını anlatamazsın o elmayı yemesi lazım o elmayı yemeye başladığı zaman görecekki dertlerinin yada hastalığının sıkıntılarını bir çoğunun azaldığını hissedecektir
NOT :ASIL OLAN İLİMDİR SONRA MANEVİYAT
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

ramzes yazdı:Benim fikrim şöyle inanç çok önemli , Allah'a dua etmek bile piskolojik insanı rahatlatır güveni yerine getirir başarmayı sağlar insanın bağışıklık sistemi mutluyken güçlenir maneviyat önemli doğru su da budur millet terapilere gidiyor dünyanın parasını ödüyor bence Allah'a ibadet te bir terapidir
Sonuna kadar burada haklısın güzel kardeşim, Kalpler yalnızca ALLAHI anmakla huzur bulur.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

orhan yazdı:selam Herkese arkadaşlar hepimize geçmiş olsun ALLAH hepimizin yardımcısı olsun
herkesin inanç ve görüşü farklıdır bu aşamada herkes biri birinin görüşüne saygı duymalı
arkadaş AZAM DUASIYLA şikayetlerim geçti demiş iyleştim dememiş
fakat duayla hastalık iyleşirmi evet kalpten bir duanın yapamayacağı bir şey yoktur
gençlik yıllarımda ellerimde SİĞİL vardı kimsenin yanında elelrimi gösteremezdim utanırdım gitmediğim doktor kalmadı hepsi bir damla verip gönderdi bir bir gün bir muhteremle karşılaştık bir duayla ellerim tertemiz oldu eger bir duayla elelrindeki siğili geciren rapbim insanın icersindeki kansolajik bir tümürümü yada sizi bir dertenmi kurtaramıcak yeterki ona yönelin geçmese bile hastalığınız yada derdiniz siz yine tevekkül edin ama elmanın tanını bilmeyen bir insana elmanın tadını anlatamazsın o elmayı yemesi lazım o elmayı yemeye başladığı zaman görecekki dertlerinin yada hastalığının sıkıntılarını bir çoğunun azaldığını hissedecektir
NOT :ASIL OLAN İLİMDİR SONRA MANEVİYAT
Kesinlikle benım gözlerimin üstünde vardı Annem götürmüştü bi Teyzeye Allah razı olsun ondan kadın Okudu dua etti, bide İgde dalı verdi o kurudukça benım sigillerde kurudu dökül yok oldu o gün bu gündür cıkmadı çok şükür
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Hastalandığım zaman bana şifa veren O dur.ALLAH ın izniyle iyileşeceğiz.